ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


اعزام ۱۵۰۰ پزشک و پیراپزشک داوطلب به عتبات


رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر از اعزام 1500 پزشک و پیراپزشک برای خدمات رسانی به زائران در ایام اربعین حسینی خبر داد.

سید علی مرعشی با بیان اینکه در این ایام خدمات مورد نیاز در درمانگاه ها و چادرهای هلال احمر به زائران ارائه خواهد شد، افزود: تیم 60 نفره ای از کادر پزشکی مجرب به همراه دارو و تجهیزات لازم برای خدمت رسانی به زائران، ویژه روزهای تاسوعا وعاشورا به کربلا، نجف، بغداد، سامرا و کاظمین اعزام می شود.
وی با اشاره به پیش بینی ها و برنامه ریزی ها برای خدمات درمانی زائران در ایام عزاداری حسینی گفت: زائران در صورت نیاز برای دریافت خدمات درمانی به 5 چادر در نجف و کربلا، یک درمانگاه در نجف، یک درمانگاه در کربلا، یک چادر در بین مسیر کربلا و بغداد، یک چادر در سامرا و همچنین یک درمانگاه و چادر در کاظمین ویژه این ایام مراجعه کنند.


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: اربعین حسینی - ستاد مرکزی اربعین - سید علی مرعشی- پزشک - پیراپزشک- مرکز پزشکی حج و زیارت - جمعیت هلال احمر

مطالب مشابه


36999
هم‌اندیشی علمی دانشمندان درباره اربعین؛ تراث فرهنگی برای آیندگان
رئیس کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین اظهار کرد: فرصت هم‌اندیشی اساتید دانشگاه‌های علامه طباطبایی و تهران با دانشگاه کربلا فراهم شده است که این اقدام باید به عنوان تراث فرهنگی به نسل‌های بعد منتقل شود.
 1396/07/03
36997
تمایل عراق برای ادامه فعالیت قطار تهران ـ کربلا
معاون نظارت و برنامه‌ریزی بر سیر حرکت قطارهای مسافربری راه‌آهن گفت: عراق مایل است که فعالیت قطار تهران ـ کربلا ادامه پیدا کند، ظرفیت قطار بصره تا کربلا زیاد است اما مردم عراق زیاد از قطار استفاده نمی‌کنند و امکان استفاده از ظرفیت قطار تهران ـ‌ کربلا برای زائرین ایرانی وجود دارد.
 1396/07/03
36996
محبت، اساس اجرای درس‌های سیدالشهدا(ع) است
در جلسه ستاد اربعین استان اصفهان بر این موضوع تاکید شد که محبت باید زمینه‌ساز اجرایی شدن درس‌های سیدالشهدا باشد و از جمله درس‌هایی که باید در اربعین امسال به آن توجه ویژه داشت، اقامه نماز جماعت است.
 1396/07/02

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات