ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


اعزام ۱۵۰۰ پزشک و پیراپزشک داوطلب به عتبات


رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر از اعزام 1500 پزشک و پیراپزشک برای خدمات رسانی به زائران در ایام اربعین حسینی خبر داد.

سید علی مرعشی با بیان اینکه در این ایام خدمات مورد نیاز در درمانگاه ها و چادرهای هلال احمر به زائران ارائه خواهد شد، افزود: تیم 60 نفره ای از کادر پزشکی مجرب به همراه دارو و تجهیزات لازم برای خدمت رسانی به زائران، ویژه روزهای تاسوعا وعاشورا به کربلا، نجف، بغداد، سامرا و کاظمین اعزام می شود.
وی با اشاره به پیش بینی ها و برنامه ریزی ها برای خدمات درمانی زائران در ایام عزاداری حسینی گفت: زائران در صورت نیاز برای دریافت خدمات درمانی به 5 چادر در نجف و کربلا، یک درمانگاه در نجف، یک درمانگاه در کربلا، یک چادر در بین مسیر کربلا و بغداد، یک چادر در سامرا و همچنین یک درمانگاه و چادر در کاظمین ویژه این ایام مراجعه کنند.


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: اربعین حسینی - ستاد مرکزی اربعین - سید علی مرعشی- پزشک - پیراپزشک- مرکز پزشکی حج و زیارت - جمعیت هلال احمر

مطالب مشابه


36517
نشست ستاد فرهنگی اربعین حسینی در عراق با حضور سفیر و کاردار جمهوری اسلامی ایران در عراق
به منظور بررسی برنامه‌ها فرهنگی، تبلیغی و آموزشی اربعین ۹۶ زایران ایرانی در عراق جلسه ستاد فرهنگی اربعین حسینی صبح روز یکشنبه اول مرداد در سفارت جمهوری اسلامی ایران در بغداد با حضور اقای دکنر مسجدی سفیر جمهوری اسلامی ایران در عراق و چند تن از مسولان سفارت برگزار شد
 1396/05/02
36488
جلسه موکب داران اربعین حسینی در تهران با حضور جمعی از مسئولان ستاد مرکزی اربعین و رئیس کمیته فرهنگی و آموزشی اربعین برگزار شد.
در این جلسه ضمن ارائه پیش نویس فرهنگی موکب های خدماتی در موسم اربعین از سوی کمیته فرهنگی آموزشی ستاد اربعین، حجت الاسلام و المسلمین دکتر احمدی به سخنرانی پرداختند.
 1396/04/30
36487
رئیس کمیته مشارکت‌های مردمی، اسکان و تغذیه اربعین حسینی گفت: پیش‌بینی می‌شود در اربعین امسال روزانه 6 میلیون وعده غذایی با همت خیرین تهیه و بین زائران توزیع شود.
حسن پلارک درباره مشارکت‌های مردمی، اسکان و تغذیه اربعین گفت: در اربعین سال گذشته روزانه در مجموع 4 میلیون و 500 پرس غذا در قالب 3 وعده غذا در روز برای زائران اربعین حسینی تهیه و اهداء می‌شد، این در حالی است که پیش بینی ما برای امسال، روزانه 6 میلیون وعده غذا خواهد بود.
 1396/04/30

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات