ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


استاندار کرمان یکی از پیام های قیام امام حسین(ع) را امر به معروف و نهی از منکر دانست


علیرضا رزم حسینی در دومین جلسه کمیته استانی هماهنگی اربعین حسینی در سالن پیامبراعظم(ص) استانداری کرمان، افزود: برنامه ریزی های خوبی با هماهنگی معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری در این ستاد صورت گرفته تا مردم از این فرصت معنوی استفاده نمایند.

استاندار کرمان یکی از پیام های قیام امام حسین(ع) را امر به معروف و نهی از منکر دانست و گفت: امام حسین(ع)  پرچم مبارزه با فساد را در دوران خود برافراشت.
 
علیرضا رزم حسینی در دومین جلسه کمیته استانی هماهنگی اربعین حسینی در سالن پیامبراعظم(ص) استانداری کرمان، افزود: برنامه ریزی های خوبی با هماهنگی معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری در این ستاد صورت گرفته تا مردم از این فرصت معنوی استفاده نمایند.
 
وی با اشاره به فرا رسیدن ماه محرم، یادآور شد: امام حسین(ع) درس های بسیاری همچون حریت و آزادگی برای بشریت دارد که باید به خوبی برای مردم تبیین شوند.
 
استاندار کرمان یکی از پیام های قیام امام حسین(ع) را امر به معروف و نهی از منکر دانست و خاطر نشان کرد: امام حسین(ع) اصلاح طلبی بود که پرچم مبارزه با فساد را در دوران خود برافراشت لذا جوانمردی امام حسین(ع) باید در جامعه رواج یابد.
 
رزم حسینی گفت: فرهنگ غنی عاشورایی با دل و جان مردم قرین شده و موجب گردیده تا نسبت به برگزاری مراسمات و کارهای خودجوش همچون پیاده روی اربعین حسینی اقدام نمایند لذا باید از این فرصت ایجاد شده به بهترین نحو استفاده کرد.
 
وی با تاکید براینکه حضور میلیونی مسلمانان سراسر کشور در پیاده روی اربعین حسینی، موج تهدیدات داعش را خنثی کرد، افزود: این حرکتی که در قالب پیاده روی اربعین حسینی شروع شده باید با برنامه ریزی مسئولین ذیربط پایدار بماند که در این راستا صدا و سیما نقش تاثیرگذاری دارد.
منبع:برنا

ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: اربعین حسینی - ستاد مرکزی اربعین - کرمان

مطالب مشابه


36532
برگزاری سومین جلسه ستاد مرکزی اربعین/ گذرنامه و روادیدِ عراقِ زائرین مجدّانه کنترل خواهد شد
در سومین جلسه ستاد مرکزی اربعین بر اجرای مجدّانه و اطمینان بخش مقررات، برای کنترل مدارک قانونی زائرین اربعین تأکید شد.
 1396/05/04
36531
گزارش اجرای طرح نائب الشهید خدمت مقام معظم رهبری و مقامات دولتی و حتی مقامات عراقی ارائه شد/این طرح جزو چند اقدام خوب و مؤثر دراربعین سال گذشته بود که درخشید
حجت الاسلام احمدی:طرح نیابت شهدا پیشنهادوایده بسیار خوبی بودکه به برکت خون شهدا و به یمن انفاس شهدای کربلا به نحو بسیارخوبی دراربعین ۹۵ اجرا شد.
 1396/05/04
36530
در نشست هیئت اندیشه‌ورز شورای راهبری بانوان اربعین مطرح شد؛ همکاری مراکز پژوهشی و آموزشی با جامعه دانشگاهیان و حوزویان در اربعین
در نشست هیئت اندیشه‌ورز شورای راهبری بانوان اربعین که با حضور معاونان کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین برگزار شد، بر لزوم همکاری مراکز پژوهشی و آموزشی با جامعه دانشگاهیان طی جریان عظیم پیاده‌روی اربعین حسینی تاکید شد
 1396/05/04

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات