ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


مسئول کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد اربعین استان چهارمحال وبختیاری: اربعین فرصت طلایی انتقال پیام عاشورا


حجت الاسلام و المسلمین اسماعیلی، مسئول کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد اربعین استان چهارمحال وبختیاری در گردهمایی هیئت های مذهبی و مداحان استان گفت از دستاوردهای اربعین حسینی (ع) فرصت طلایی انتقال پیام عاشوراست.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی الاربعین ، گردهمایی هیئت های مذهبی و مداحان استان چهارمحال و بختیاری در مهدیه مصلی شهرکرد برگزار گردید.
 

حجت الاسلام و المسلمین اسماعیلی، مسئول کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد اربعین استان چهارمحال وبختیاری در گردهمایی هیئت های مذهبی و مداحان استان گفت از دستاوردهای اربعین حسینی (ع) فرصت طلایی انتقال پیام عاشوراست.

 در این گردهمایی که با حضور نماینده محترم ولی فقیه و امام جمعه شهرکرد و دیگر مسئولین استانی برگزار گردید حجت الاسلام و المسلمین اسماعیلی مسئول کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد اربعین استان ضمن بیان اهمیت زیارت اربعین و دستاوردهای این مراسم بزرگ معنوی در خصوص محورهای آموزشی و فرهنگی اربعین شامل تبیین فضایل زیارت اربعین، آداب و اخلاق در سفر اربعین ، فرصت اربعین جهت تهذیب و رشد معنوی و احترام به میزبان و تکریم مردم عراق به ایراد سخنرانی پرداختند.
در ادامه وی به اهمیت مراسم اربعین حسینی اشاره و بیان کرد: عامل محوری پیوند دهنده مردم ایران و عراق مراسم بزرگ اربعین حسینی است که هر سال باشکوه تر از سال های گذشته برگزار می شود.

 


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: اربعین حسینی - ستاد مرکزی اربعین - کمیته فرهنگی آموزش - چهارمحال و بختیاری

مطالب مشابه


36517
نشست ستاد فرهنگی اربعین حسینی در عراق با حضور سفیر و کاردار جمهوری اسلامی ایران در عراق
به منظور بررسی برنامه‌ها فرهنگی، تبلیغی و آموزشی اربعین ۹۶ زایران ایرانی در عراق جلسه ستاد فرهنگی اربعین حسینی صبح روز یکشنبه اول مرداد در سفارت جمهوری اسلامی ایران در بغداد با حضور اقای دکنر مسجدی سفیر جمهوری اسلامی ایران در عراق و چند تن از مسولان سفارت برگزار شد
 1396/05/02
36488
جلسه موکب داران اربعین حسینی در تهران با حضور جمعی از مسئولان ستاد مرکزی اربعین و رئیس کمیته فرهنگی و آموزشی اربعین برگزار شد.
در این جلسه ضمن ارائه پیش نویس فرهنگی موکب های خدماتی در موسم اربعین از سوی کمیته فرهنگی آموزشی ستاد اربعین، حجت الاسلام و المسلمین دکتر احمدی به سخنرانی پرداختند.
 1396/04/30
36487
رئیس کمیته مشارکت‌های مردمی، اسکان و تغذیه اربعین حسینی گفت: پیش‌بینی می‌شود در اربعین امسال روزانه 6 میلیون وعده غذایی با همت خیرین تهیه و بین زائران توزیع شود.
حسن پلارک درباره مشارکت‌های مردمی، اسکان و تغذیه اربعین گفت: در اربعین سال گذشته روزانه در مجموع 4 میلیون و 500 پرس غذا در قالب 3 وعده غذا در روز برای زائران اربعین حسینی تهیه و اهداء می‌شد، این در حالی است که پیش بینی ما برای امسال، روزانه 6 میلیون وعده غذا خواهد بود.
 1396/04/30

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات