ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


فراخوان گردهمایی بزرگ یاوران رسانه ای اربعین


مسئول کارگروه رسانه¬ها و فضای مجازی کمیته فرهنگی آموزشی اربعین از گردهمایی بزرگ یاوران رسانه ای اربعین خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی الاربعین، مسئول کارگروه رسانه ها و فضای مجازی کمیته فرهنگی آموزشی اربعین از گردهمایی بزرگ یاوران رسانه ای اربعین خبر داد.

دکتر سید محمد رضا خوشرو با اعلام خبر انتشار فراخوان گردهمایی یاوران رسانه ای اربعین، از خبرنگاران و اصحاب رسانه، مستندسازان، عکاسان و فعالان فضای مجازی خواست تا با حضور در سامانه  http://resaneh.alarbaeen.ir برای شرکت در این گردهمایی و کارگاه های جنبی آن ثبت نام نمایند.
مسئول کارگروه رسانه ها و فضای مجازی، هدف از این گردهمایی را شناسایی و تشکیل یک شبکه ارتباطی بین فعالان رسانه های گوناگون و اطلاع رسانی و ابلاغ سیاست های فرهنگی - رسانه ای ستاد مرکزی اربعین عنوان کرد.
به گفته خوشرو تلاش است تا گردهمایی یک روزه یاوران رسانه ای اربعین در 29 مهرماه در شهر مقدس قم برگزار شود و در این مراسم از حضور و منويات برخی حضرات مراجع عظام تقليد، نماينده محترم ولی فقيه در امور حج و زیارت، مسئولان ستاد مرکزی اربعین بهره مند شويم. همچنین کارگروه درصدد است تا با بهره از حضور اساتیدی نظیر حسن شمشادی، علی خامنه، سهيل کريمی، علی مظلومی، روح الله کرمی راد، محمد حسين پيشاهنگ و .... کارگاه های آموزشی را در چهاربخش: خبرنگاری، مستندسازی، عکاسی و شبکه های اجتماعی، جهت ابلاغ سياست‌ها، راهبردها و باید و نبایدهای رسانه‌ای اربعين سال 95 ویژه فعالان عرصه رسانه‌ای اربعین برگزار نماید.
لازم به ذکر است علاقه مندان به شرکت در گردهمایی یاوران رسانه ای اربعین تا 25 مهرماه فرصت دارند با حضور در سامانه   http://resaneh.alarbaeen.ir ثبت نام نمایند.


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها:  کارگروه رسانه ها و فضای مجازی - کمیته فرهنگی آموزشی اربعین - سیدمحمدرضا خوشرو - فراخوان

مطالب مشابه


36517
نشست ستاد فرهنگی اربعین حسینی در عراق با حضور سفیر و کاردار جمهوری اسلامی ایران در عراق
به منظور بررسی برنامه‌ها فرهنگی، تبلیغی و آموزشی اربعین ۹۶ زایران ایرانی در عراق جلسه ستاد فرهنگی اربعین حسینی صبح روز یکشنبه اول مرداد در سفارت جمهوری اسلامی ایران در بغداد با حضور اقای دکنر مسجدی سفیر جمهوری اسلامی ایران در عراق و چند تن از مسولان سفارت برگزار شد
 1396/05/02
36488
جلسه موکب داران اربعین حسینی در تهران با حضور جمعی از مسئولان ستاد مرکزی اربعین و رئیس کمیته فرهنگی و آموزشی اربعین برگزار شد.
در این جلسه ضمن ارائه پیش نویس فرهنگی موکب های خدماتی در موسم اربعین از سوی کمیته فرهنگی آموزشی ستاد اربعین، حجت الاسلام و المسلمین دکتر احمدی به سخنرانی پرداختند.
 1396/04/30
36487
رئیس کمیته مشارکت‌های مردمی، اسکان و تغذیه اربعین حسینی گفت: پیش‌بینی می‌شود در اربعین امسال روزانه 6 میلیون وعده غذایی با همت خیرین تهیه و بین زائران توزیع شود.
حسن پلارک درباره مشارکت‌های مردمی، اسکان و تغذیه اربعین گفت: در اربعین سال گذشته روزانه در مجموع 4 میلیون و 500 پرس غذا در قالب 3 وعده غذا در روز برای زائران اربعین حسینی تهیه و اهداء می‌شد، این در حالی است که پیش بینی ما برای امسال، روزانه 6 میلیون وعده غذا خواهد بود.
 1396/04/30

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات