ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


تسهیل تردد زائران از سه مرز برای اربعین


فرمانده نیروی انتظامی گفت: در موضوع عزاداری نامتعارف و قمه زنی با هنجار شکنان برخورد می شود.

سردار حسین اشتری در حاشیه صبحگاه مشترک نیروی انتظامی در جمع خبرنگاران با اشاره به برنامه های پلیس برای ماه محرم، گفت: پس از هماهنگی بین نیروهای انتظامی و هیئت ها برای دهه اول محرم همکاری خوبی را شاهد خواهیم بود. پلیس در کنار هیئت های مذهبی قرار دارد و توصیه های لازم را به آنها اعلام کرده است و امیدواریم آنها توصیه های پلیس را انجام دهند.  
 
وی ادامه داد: در مورد عزاداری های نامتعارف و قمه زنی ماموران پلیس با هنجار شکنان برخورد می کنند.  
فرمانده ناجا در مورد تمهیدات پلیس برای اربعین گفت: سه مرز شلمچه، چزابه و مهران برای تردد زائران اربعین در نظر گرفته شده است.  

به گفته اشتری برای تسهیل حضور زائران در پیاده روی اربعین،گذرنامه 72 ساعته صادر و از هموطنان می خواهیم برای عبور از مرز حتما گذرنامه و ویزا داشته باشند. پلیس برای آن ایان به صورت آماده در مرز حضور دارد.  
 
فرمانده نیروی انتظامی در پاسخ به سوالی  در مورد برخورد با اشرار و گروهک های تکفری گفت: در نیمه نخست امسال برخوردهایی با گروهک ها و اشرار در مرز داشتیم که اخبار برخی از آنها اعلام شد. به این دسته از افراد هشدار می دهم که پلیس با هرگونه تحرک مرزی قاطعانه برخورد می کند.  
 
وی در پایان با اشاره به ورود تجهیزات جدید به نیروی انتظامی گفت:  با ورود تجهیزات جدید امیدواریم خدمات مطلوب تری  به شهروندان ارائه کنیم.   
 


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: اربعین حسینی - ستاد مرکزی اربعین - حسین اشتری - نیروی انتظامی

مطالب مشابه


36701
شعار اربعین 96 انتخاب شد؛ اعلام جهانی بودن عشق به امام حسین(ع) با شعار «احب الله من احب حسینا»
مسئول کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین اعلام کرد: با استناد به حدیثی از حضرت رسول (ص) و محور قرار دادن عشق جهانی به امام حسین(ع) «احب الله من احب حسینا» به عنوان شعار اربعین 96 انتخاب شد.
 1396/05/24
36685
بازگشایی مرز کمکی در اربعین امسال به منظور تسهیل تردد زائران
فرمانده نیروی انتظامی از بازگشایی مرز کمکی در اربعین امسال خبر داد و گفت: امیدواریم با بازگشایی مرز جدید در کنار مرزهای رسمی خودمان، شاهد تسهیل در تردد زائران باشیم.
 1396/05/23
36684
دبیر ستاد مرکزی اربعین حسینی خبر داد آغاز صدور ویزای اربعین از ۱۱ شهریور
دبیر ستاد مرکزی اربعین حسینی با اشاره به توافق‌های انجام شده میان هیئت ایرانی و عراقی برای برگزاری مراسم اربعین حسینی امسال گفت: از ۱۱ شهریور ماه سفارت و کنسولگری‌های عراق در ایران صدور روادید برای زائران کشورمان را آغاز می‌کنند.
 1396/05/22

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات