ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


تسهیل تردد زائران از سه مرز برای اربعین


فرمانده نیروی انتظامی گفت: در موضوع عزاداری نامتعارف و قمه زنی با هنجار شکنان برخورد می شود.

سردار حسین اشتری در حاشیه صبحگاه مشترک نیروی انتظامی در جمع خبرنگاران با اشاره به برنامه های پلیس برای ماه محرم، گفت: پس از هماهنگی بین نیروهای انتظامی و هیئت ها برای دهه اول محرم همکاری خوبی را شاهد خواهیم بود. پلیس در کنار هیئت های مذهبی قرار دارد و توصیه های لازم را به آنها اعلام کرده است و امیدواریم آنها توصیه های پلیس را انجام دهند.  
 
وی ادامه داد: در مورد عزاداری های نامتعارف و قمه زنی ماموران پلیس با هنجار شکنان برخورد می کنند.  
فرمانده ناجا در مورد تمهیدات پلیس برای اربعین گفت: سه مرز شلمچه، چزابه و مهران برای تردد زائران اربعین در نظر گرفته شده است.  

به گفته اشتری برای تسهیل حضور زائران در پیاده روی اربعین،گذرنامه 72 ساعته صادر و از هموطنان می خواهیم برای عبور از مرز حتما گذرنامه و ویزا داشته باشند. پلیس برای آن ایان به صورت آماده در مرز حضور دارد.  
 
فرمانده نیروی انتظامی در پاسخ به سوالی  در مورد برخورد با اشرار و گروهک های تکفری گفت: در نیمه نخست امسال برخوردهایی با گروهک ها و اشرار در مرز داشتیم که اخبار برخی از آنها اعلام شد. به این دسته از افراد هشدار می دهم که پلیس با هرگونه تحرک مرزی قاطعانه برخورد می کند.  
 
وی در پایان با اشاره به ورود تجهیزات جدید به نیروی انتظامی گفت:  با ورود تجهیزات جدید امیدواریم خدمات مطلوب تری  به شهروندان ارائه کنیم.   
 


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: اربعین حسینی - ستاد مرکزی اربعین - حسین اشتری - نیروی انتظامی

مطالب مشابه


36517
نشست ستاد فرهنگی اربعین حسینی در عراق با حضور سفیر و کاردار جمهوری اسلامی ایران در عراق
به منظور بررسی برنامه‌ها فرهنگی، تبلیغی و آموزشی اربعین ۹۶ زایران ایرانی در عراق جلسه ستاد فرهنگی اربعین حسینی صبح روز یکشنبه اول مرداد در سفارت جمهوری اسلامی ایران در بغداد با حضور اقای دکنر مسجدی سفیر جمهوری اسلامی ایران در عراق و چند تن از مسولان سفارت برگزار شد
 1396/05/02
36488
جلسه موکب داران اربعین حسینی در تهران با حضور جمعی از مسئولان ستاد مرکزی اربعین و رئیس کمیته فرهنگی و آموزشی اربعین برگزار شد.
در این جلسه ضمن ارائه پیش نویس فرهنگی موکب های خدماتی در موسم اربعین از سوی کمیته فرهنگی آموزشی ستاد اربعین، حجت الاسلام و المسلمین دکتر احمدی به سخنرانی پرداختند.
 1396/04/30
36487
رئیس کمیته مشارکت‌های مردمی، اسکان و تغذیه اربعین حسینی گفت: پیش‌بینی می‌شود در اربعین امسال روزانه 6 میلیون وعده غذایی با همت خیرین تهیه و بین زائران توزیع شود.
حسن پلارک درباره مشارکت‌های مردمی، اسکان و تغذیه اربعین گفت: در اربعین سال گذشته روزانه در مجموع 4 میلیون و 500 پرس غذا در قالب 3 وعده غذا در روز برای زائران اربعین حسینی تهیه و اهداء می‌شد، این در حالی است که پیش بینی ما برای امسال، روزانه 6 میلیون وعده غذا خواهد بود.
 1396/04/30

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات