ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


قاضی عسکر در دیدار وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات: توجه به نیازهای ارتباطی زائران اربعین با داخل ایران لازم است


نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت در دیدار محمود واعظی با توجه به تجمع میلیونی زائران اربعین و حرکت رو به رشد این اجتماع دینی و استقبال فراوان از آن، لزوم توجه به نیازهای ارتباطی زائران اربعین با داخل ایران را خاطر‌نشان کرد.

آقاي محمود واعظي وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات ظهر امروز با حجت الاسلام والمسلمين قاضي عسكرنماينده ولي فقيه و سرپرست حجاج ايراني در محل بعثه مقام معظم رهبري ديدار و درباره خدماتي كه اين وزارتخانه به زائران حوزه حج و زيارت ارائه مي دهد، گفتگو كرد.

حجت الاسلام والمسلمين قاضي عسكردراين ديدار با توجه به تجمع ميليوني زائران اربعين حسيني و حركت رو به رشد اين اجتماع ديني بشري و استقبال فراوان پيروان مكتب اهل بيت عليهم السلام براي حضور دراين مراسم شكوهمند، لزوم توجه به نيازهاي ارتباطي زائران اربعين با داخل كشوررا خاطر نشان ساخت و از زحمات و تلاش هاي مخلصانه آقاي واعظي وزير محترم و ديگر مسئولان و دست اندكاران وزارت ارتباطات در سال هاي اخير براي ارائه خدمات مختلف و متنوع به زائران حوزه هاي حج ، عتبات عاليات و پياده روي اربعين حسيني تقدير كرد.


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: واعظي-ارتباطات-قاضي عسكر-اربعين

مطالب مشابه


36517
نشست ستاد فرهنگی اربعین حسینی در عراق با حضور سفیر و کاردار جمهوری اسلامی ایران در عراق
به منظور بررسی برنامه‌ها فرهنگی، تبلیغی و آموزشی اربعین ۹۶ زایران ایرانی در عراق جلسه ستاد فرهنگی اربعین حسینی صبح روز یکشنبه اول مرداد در سفارت جمهوری اسلامی ایران در بغداد با حضور اقای دکنر مسجدی سفیر جمهوری اسلامی ایران در عراق و چند تن از مسولان سفارت برگزار شد
 1396/05/02
36488
جلسه موکب داران اربعین حسینی در تهران با حضور جمعی از مسئولان ستاد مرکزی اربعین و رئیس کمیته فرهنگی و آموزشی اربعین برگزار شد.
در این جلسه ضمن ارائه پیش نویس فرهنگی موکب های خدماتی در موسم اربعین از سوی کمیته فرهنگی آموزشی ستاد اربعین، حجت الاسلام و المسلمین دکتر احمدی به سخنرانی پرداختند.
 1396/04/30
36487
رئیس کمیته مشارکت‌های مردمی، اسکان و تغذیه اربعین حسینی گفت: پیش‌بینی می‌شود در اربعین امسال روزانه 6 میلیون وعده غذایی با همت خیرین تهیه و بین زائران توزیع شود.
حسن پلارک درباره مشارکت‌های مردمی، اسکان و تغذیه اربعین گفت: در اربعین سال گذشته روزانه در مجموع 4 میلیون و 500 پرس غذا در قالب 3 وعده غذا در روز برای زائران اربعین حسینی تهیه و اهداء می‌شد، این در حالی است که پیش بینی ما برای امسال، روزانه 6 میلیون وعده غذا خواهد بود.
 1396/04/30

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات