ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


قاضی عسکر در دیدار وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات: توجه به نیازهای ارتباطی زائران اربعین با داخل ایران لازم است


نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت در دیدار محمود واعظی با توجه به تجمع میلیونی زائران اربعین و حرکت رو به رشد این اجتماع دینی و استقبال فراوان از آن، لزوم توجه به نیازهای ارتباطی زائران اربعین با داخل ایران را خاطر‌نشان کرد.

آقاي محمود واعظي وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات ظهر امروز با حجت الاسلام والمسلمين قاضي عسكرنماينده ولي فقيه و سرپرست حجاج ايراني در محل بعثه مقام معظم رهبري ديدار و درباره خدماتي كه اين وزارتخانه به زائران حوزه حج و زيارت ارائه مي دهد، گفتگو كرد.

حجت الاسلام والمسلمين قاضي عسكردراين ديدار با توجه به تجمع ميليوني زائران اربعين حسيني و حركت رو به رشد اين اجتماع ديني بشري و استقبال فراوان پيروان مكتب اهل بيت عليهم السلام براي حضور دراين مراسم شكوهمند، لزوم توجه به نيازهاي ارتباطي زائران اربعين با داخل كشوررا خاطر نشان ساخت و از زحمات و تلاش هاي مخلصانه آقاي واعظي وزير محترم و ديگر مسئولان و دست اندكاران وزارت ارتباطات در سال هاي اخير براي ارائه خدمات مختلف و متنوع به زائران حوزه هاي حج ، عتبات عاليات و پياده روي اربعين حسيني تقدير كرد.


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: واعظي-ارتباطات-قاضي عسكر-اربعين

مطالب مشابه


36701
شعار اربعین 96 انتخاب شد؛ اعلام جهانی بودن عشق به امام حسین(ع) با شعار «احب الله من احب حسینا»
مسئول کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین اعلام کرد: با استناد به حدیثی از حضرت رسول (ص) و محور قرار دادن عشق جهانی به امام حسین(ع) «احب الله من احب حسینا» به عنوان شعار اربعین 96 انتخاب شد.
 1396/05/24
36685
بازگشایی مرز کمکی در اربعین امسال به منظور تسهیل تردد زائران
فرمانده نیروی انتظامی از بازگشایی مرز کمکی در اربعین امسال خبر داد و گفت: امیدواریم با بازگشایی مرز جدید در کنار مرزهای رسمی خودمان، شاهد تسهیل در تردد زائران باشیم.
 1396/05/23
36684
دبیر ستاد مرکزی اربعین حسینی خبر داد آغاز صدور ویزای اربعین از ۱۱ شهریور
دبیر ستاد مرکزی اربعین حسینی با اشاره به توافق‌های انجام شده میان هیئت ایرانی و عراقی برای برگزاری مراسم اربعین حسینی امسال گفت: از ۱۱ شهریور ماه سفارت و کنسولگری‌های عراق در ایران صدور روادید برای زائران کشورمان را آغاز می‌کنند.
 1396/05/22

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات