ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


در حال رایزنی برای بازگشایی مرز سومار هستیم


سخنگوی ناجا گفت: مرزهای مهران و چزابه آمادگی لازم را برای پذیرش زائران در زمان اربعین دارند و در حال رایزنی برای بازگشایی مرز سومار هم هستیم.

سردار سعید منتظر المهدی در دوازدهمین نشست خبری خود اعلام کرد: پاسپورت و گذرنامه علاقمندان برای حضور در پیاده روی اربعین، در کمتر از ۷۲ ساعت صادر می شود.

وی افزود: با توجه به این موضوع، از همه افرادی که برنامه سفر به عتبات عالیات در زمان اربعین را دارند درخواست می شود که حتما نسبت به دریافت گذرنامه اقدام کنند.

وی ادامه داد: مرزهای مهران و چزابه آمادگی لازم را دارند و در حال رایزنی برای بازگشایی مرز سومار هم هستیم.

منتظر المهدی تاکید کرد: از تردد افراد فاقد گذرنامه در مرزها با جدیت جلوگیری می شود لذا واجب است که زائران حتما گذرنامه تهیه کنند.

 
 

ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: اربعین حسینی - ستاد مرکزی اربعین - سعید منتظر المهدی

مطالب مشابه


36517
نشست ستاد فرهنگی اربعین حسینی در عراق با حضور سفیر و کاردار جمهوری اسلامی ایران در عراق
به منظور بررسی برنامه‌ها فرهنگی، تبلیغی و آموزشی اربعین ۹۶ زایران ایرانی در عراق جلسه ستاد فرهنگی اربعین حسینی صبح روز یکشنبه اول مرداد در سفارت جمهوری اسلامی ایران در بغداد با حضور اقای دکنر مسجدی سفیر جمهوری اسلامی ایران در عراق و چند تن از مسولان سفارت برگزار شد
 1396/05/02
36488
جلسه موکب داران اربعین حسینی در تهران با حضور جمعی از مسئولان ستاد مرکزی اربعین و رئیس کمیته فرهنگی و آموزشی اربعین برگزار شد.
در این جلسه ضمن ارائه پیش نویس فرهنگی موکب های خدماتی در موسم اربعین از سوی کمیته فرهنگی آموزشی ستاد اربعین، حجت الاسلام و المسلمین دکتر احمدی به سخنرانی پرداختند.
 1396/04/30
36487
رئیس کمیته مشارکت‌های مردمی، اسکان و تغذیه اربعین حسینی گفت: پیش‌بینی می‌شود در اربعین امسال روزانه 6 میلیون وعده غذایی با همت خیرین تهیه و بین زائران توزیع شود.
حسن پلارک درباره مشارکت‌های مردمی، اسکان و تغذیه اربعین گفت: در اربعین سال گذشته روزانه در مجموع 4 میلیون و 500 پرس غذا در قالب 3 وعده غذا در روز برای زائران اربعین حسینی تهیه و اهداء می‌شد، این در حالی است که پیش بینی ما برای امسال، روزانه 6 میلیون وعده غذا خواهد بود.
 1396/04/30

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات