ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


دکتر ربیع فلاح استاندار مازندران در چهارمین جلسه ستاد اربعین استان: نگاه ما در ارایه خدمات به زایران اربعین باید نگاه ملی باشد.


چهارمین جلسه ستاد اربعین استان مازندران با شرکت اعضا به ریاست دکتر ربیع فلاح استاندار و رییس ستاد اربعین استان در سالن جلسات استانداری مازندران در ساری برگزار شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی الاربعین، چهارمین  جلسه  ستاد  اربعین  استان مازندران  با شرکت اعضا به ریاست  دکتر ربیع  فلاح استاندار و رییس ستاد اربعین استان  در سالن جلسات استانداری  مازندران در ساری  برگزار شد

 در این نشست  که حجت الاسلام و المسلمین احمدی  رییس کمیته  فرهنگی و  آموزشی ستاد مرکزی اربعین  کشور نیز حضور  داشت چند تن از مدیران کمیته‌های استانی در خصوص آخرین وضعیت  اجرای برنامه‌ها  گزارشی ارایه کردند.

در این نشست همچنین  حجت الاسلام و المسلمین دکتر احمدی  رییس  کمیته فرهنگی و  آموزشی  به تبیین  سیاست ها وبرنامه های  فرهنگی و  آموزشی اربعین 95 پرداخت و  بر اجتناب از تصدی گری دستگاههای دولتی و استفاده از  ظرفیت های مردمی  تاکید کردند و فرهنگ  سازی اربعین  با استفاده از شبکه  ارزشمند  دینی درکشور؛ همانند  ائمه  جمعه  و جماعات  و هیات های  مذهبی وتشکل های  دینی  را ضروری دانست.

 در ادامه دکتر ربیع فلاح استاندار مازندران بر ضرورت هماهنگی  بین دستگاههای مختلف  در ارایه خدمات توصیه کرد و گفت اربعین یک گردهمایی  جهانی  و نشان عزت ماست لذا در ارایه خدمات به  زایران نباید  نگاه قومی و محلی و منطقه‌ای  داشت بلکه باید نگاه ملی داشت.

نماینده دولت در استان بر اطلاع رسانی  بهنگام و جامع به زایران از سوی رسانه ها  تاکید کرد و گفت:   آموزش و توجیه  مردم با استفاده  از  تجارب و سیاست های اعلامی  کمیته  فرهنگی و  آموزشی  و اجرای برنامه های  اجرا شده در  سالهای قبل باید از اولویت های  ما  باشد . ایشان همه دست اندر کاران  را به اجتناب از ارائه  اطلاعات  بدون مدرک و  اطلاع  کافی  و انجام گفتگو با رسانه‌ها در حوزه غیر مرتبط دعوت کرد.


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: اربعین حسینی - ستاد مرکزی اربعین - حمید احمدی - ربيع فلاح جلودار - استاندار مازندران

مطالب مشابه


36189
ای شما که به انسان بودن معنی دادید، یک ملت، در طول یک تاریخ، در اندوه شما ضجه می کند
از آن روز دردناک که خیال نیز از تصورش می هراسد و دل از دردش پاره می شود چشم های این ملت از اشک خشک نشده است.
 1396/03/29
36186
استقرار مبلغان در دو مرز شلمچه و چزابه
کمیته فرهنگی آموزشی اربعین استان خوزستان در جریان پیاده‌روی عظیم اربعین امسال نیز نسبت به استقرار مبلغان در دو مرز شلمچه و چزابه اقدام می‌کند.
 1396/03/28
36183
استاندار کرمانشاه گفت: در نشست اخير ستاد مركزي اربعين حسيني موضوع عبور زوار اباعبدالحسين (ع) در ايام اربعين از طريق مرز خسروي قطعي شد
به گزارش کمیته فرهنگی اربعین به نقل از واحد خبر روابط عمومی و امور بین الملل استانداری کرمانشاه؛ دکتر رازانی صبح امروز در دومین نشست کارگروه توسعه صادرات غیرنفتی و روابط خارجی استان کرمانشاه اظهار داشت: نشست اخير ستاد مركزي اربعين حسيني با حضور تمامي دستگاه هاي ذي ربط برگزار شد و در اين نشست آخرين بررسي ها در مورد مرز خسروي صورت گرفت و عبور زوار از طريق اين مرز مهم در امسال قطعي شد.
 1396/03/28

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات