ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


دکتر ربیع فلاح استاندار مازندران در چهارمین جلسه ستاد اربعین استان: نگاه ما در ارایه خدمات به زایران اربعین باید نگاه ملی باشد.


چهارمین جلسه ستاد اربعین استان مازندران با شرکت اعضا به ریاست دکتر ربیع فلاح استاندار و رییس ستاد اربعین استان در سالن جلسات استانداری مازندران در ساری برگزار شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی الاربعین، چهارمین  جلسه  ستاد  اربعین  استان مازندران  با شرکت اعضا به ریاست  دکتر ربیع  فلاح استاندار و رییس ستاد اربعین استان  در سالن جلسات استانداری  مازندران در ساری  برگزار شد

 در این نشست  که حجت الاسلام و المسلمین احمدی  رییس کمیته  فرهنگی و  آموزشی ستاد مرکزی اربعین  کشور نیز حضور  داشت چند تن از مدیران کمیته‌های استانی در خصوص آخرین وضعیت  اجرای برنامه‌ها  گزارشی ارایه کردند.

در این نشست همچنین  حجت الاسلام و المسلمین دکتر احمدی  رییس  کمیته فرهنگی و  آموزشی  به تبیین  سیاست ها وبرنامه های  فرهنگی و  آموزشی اربعین 95 پرداخت و  بر اجتناب از تصدی گری دستگاههای دولتی و استفاده از  ظرفیت های مردمی  تاکید کردند و فرهنگ  سازی اربعین  با استفاده از شبکه  ارزشمند  دینی درکشور؛ همانند  ائمه  جمعه  و جماعات  و هیات های  مذهبی وتشکل های  دینی  را ضروری دانست.

 در ادامه دکتر ربیع فلاح استاندار مازندران بر ضرورت هماهنگی  بین دستگاههای مختلف  در ارایه خدمات توصیه کرد و گفت اربعین یک گردهمایی  جهانی  و نشان عزت ماست لذا در ارایه خدمات به  زایران نباید  نگاه قومی و محلی و منطقه‌ای  داشت بلکه باید نگاه ملی داشت.

نماینده دولت در استان بر اطلاع رسانی  بهنگام و جامع به زایران از سوی رسانه ها  تاکید کرد و گفت:   آموزش و توجیه  مردم با استفاده  از  تجارب و سیاست های اعلامی  کمیته  فرهنگی و  آموزشی  و اجرای برنامه های  اجرا شده در  سالهای قبل باید از اولویت های  ما  باشد . ایشان همه دست اندر کاران  را به اجتناب از ارائه  اطلاعات  بدون مدرک و  اطلاع  کافی  و انجام گفتگو با رسانه‌ها در حوزه غیر مرتبط دعوت کرد.


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: اربعین حسینی - ستاد مرکزی اربعین - حمید احمدی - ربيع فلاح جلودار - استاندار مازندران

مطالب مشابه


36999
هم‌اندیشی علمی دانشمندان درباره اربعین؛ تراث فرهنگی برای آیندگان
رئیس کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین اظهار کرد: فرصت هم‌اندیشی اساتید دانشگاه‌های علامه طباطبایی و تهران با دانشگاه کربلا فراهم شده است که این اقدام باید به عنوان تراث فرهنگی به نسل‌های بعد منتقل شود.
 1396/07/03
36997
تمایل عراق برای ادامه فعالیت قطار تهران ـ کربلا
معاون نظارت و برنامه‌ریزی بر سیر حرکت قطارهای مسافربری راه‌آهن گفت: عراق مایل است که فعالیت قطار تهران ـ کربلا ادامه پیدا کند، ظرفیت قطار بصره تا کربلا زیاد است اما مردم عراق زیاد از قطار استفاده نمی‌کنند و امکان استفاده از ظرفیت قطار تهران ـ‌ کربلا برای زائرین ایرانی وجود دارد.
 1396/07/03
36996
محبت، اساس اجرای درس‌های سیدالشهدا(ع) است
در جلسه ستاد اربعین استان اصفهان بر این موضوع تاکید شد که محبت باید زمینه‌ساز اجرایی شدن درس‌های سیدالشهدا باشد و از جمله درس‌هایی که باید در اربعین امسال به آن توجه ویژه داشت، اقامه نماز جماعت است.
 1396/07/02

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات