ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


برگزاری سومین جلسه کمیته فرهنگی و آموزش و اطلاع رسانی استان گلستان


سومین جلسه کمیته فرهنگی و آموزش و اطلاع رسانی استان گلستان در محل دفتر نمایندگی بعثه مقام معظم رهبری استان گلستان برگزار گردید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی الاربعين، سومين جلسه کميته فرهنگي و آموزش و اطلاع رساني  استان  در تاريخ 24/6/1395 در محل دفتر نمايندگي بعثه مقام معظم رهبري  استان گلستان برگزار گرديد.

ابتدای این جلسه با تلاوت آياتي از کلام الله مجيد آغاز شد و در ادامه حجت الاسلام والمسلمين  داروئي مسئول کميته فرهنگي  استان  ضمن خير مقدم گوئي و تشکر از حضور اعضاء، به  تبيين برنامه هاي اجرائي اين کميته  پرداختند.

در ادامه  اعضاء کميته فرهنگي استان به ارائه نقطه نظرات خود پرداختند.

در ادامه  جلسه مسئول کميته فرهنگي اربعين استان گلستان اهداف و برنامه های کميته را تبیین و شرح وظایف اعضا و تقسیم کار را برای اعضاء محترم کميته فرهنگي را به صورت  تفکيک شده  ومجزا ارائه کردند.

 گفتنی است طبق آمار  رسمي در سامانه سماح تاکنون 1674 نفر  ثبت نام نموده اند.


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: اربعین حسینی - ستاد مرکزی اربعین - یاوران معنوی اربعین - كميته فرهنگي آموزشي اربعين - گلستان

مطالب مشابه


36517
نشست ستاد فرهنگی اربعین حسینی در عراق با حضور سفیر و کاردار جمهوری اسلامی ایران در عراق
به منظور بررسی برنامه‌ها فرهنگی، تبلیغی و آموزشی اربعین ۹۶ زایران ایرانی در عراق جلسه ستاد فرهنگی اربعین حسینی صبح روز یکشنبه اول مرداد در سفارت جمهوری اسلامی ایران در بغداد با حضور اقای دکنر مسجدی سفیر جمهوری اسلامی ایران در عراق و چند تن از مسولان سفارت برگزار شد
 1396/05/02
36488
جلسه موکب داران اربعین حسینی در تهران با حضور جمعی از مسئولان ستاد مرکزی اربعین و رئیس کمیته فرهنگی و آموزشی اربعین برگزار شد.
در این جلسه ضمن ارائه پیش نویس فرهنگی موکب های خدماتی در موسم اربعین از سوی کمیته فرهنگی آموزشی ستاد اربعین، حجت الاسلام و المسلمین دکتر احمدی به سخنرانی پرداختند.
 1396/04/30
36487
رئیس کمیته مشارکت‌های مردمی، اسکان و تغذیه اربعین حسینی گفت: پیش‌بینی می‌شود در اربعین امسال روزانه 6 میلیون وعده غذایی با همت خیرین تهیه و بین زائران توزیع شود.
حسن پلارک درباره مشارکت‌های مردمی، اسکان و تغذیه اربعین گفت: در اربعین سال گذشته روزانه در مجموع 4 میلیون و 500 پرس غذا در قالب 3 وعده غذا در روز برای زائران اربعین حسینی تهیه و اهداء می‌شد، این در حالی است که پیش بینی ما برای امسال، روزانه 6 میلیون وعده غذا خواهد بود.
 1396/04/30

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات