ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


برگزاری نشست استانداران سراسر کشور


استانداران سراسر کشور به منظور تبادل نظر و هماهنگی در چند موضوع مهم از جمله روند ساماندهی مراسم اربعین حسینی، پیگیری اقتصاد مقاومتی و مدیریت منابع آب در محل وزارت کشور گردهم آمدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، در بخش نخست نشست استانداران که با حضور اعضای ستاد مرکزی اربعین حسینی برگزار شد، ذوالفقاری رئیس ستاد مرکزی اربعین حسینی آخرین روند همکاری ها به منظور تسهیل حضور قانونمند زائرین در مراسم راهپیمایی اربعین را تشریح و انتظارات موجود در این عرصه را مطرح کرد.
در بخش نشست استانداران، همچنین آقابابایی  دبیر ستاد مرکزی اربعین حسینی به ارائه گزارشی در خصوص آسیب شناسی مراسم اربعین حسینی در سال گذشته پرداخت و راهکارهای پیش بینی شده برای رفع مشکلات قبلی زائرین را تشریح کرد.
در ادامه نشست استانداران سراسر کشور، مهندس چیت چیان وزیر نیرو با حضور در جمع استانداران به ارائه آخرین وضعیت مدیریت منابع آب در کشور و ملاحظات و اولویت های مدنظر در این عرصه پرداخت.
نشست استانداران تا عصر امروز ادامه دارد و دکتر رحمانی فضلی وزیر کشور در نوبت عصر این نشست به سخنرانی در جمع استانداران خواهد پرداخت.


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: اربعین حسینی - ستاد مرکزی اربعین - استانداران - وزارت کشور - رحمانی فضلی

مطالب مشابه


35680
رویکرد مردمی اربعین حفظ شود
عضو کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین و معاون اداره کل فرهنگی شهرداری تهران با تاکید بر اینکه باید رویکرد مردمی اربعین را حفظ کرد،‌ افزود: عشق و ارادت مردم در کانال مردمی می‌تواند اثربخشی بسیار بهتری را به منصه ظهور و بروز برساند.
 1396/02/03
35672
حضور مبلغه های اربعین در مسابقات بین‌المللی قرآن
مسئول شورای راهبری بانوان کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین حسینی با اشاره به حضور نخستین بار بانوان در مسابقات قرآن کریم از جمله مبلغات مراسم پیاده‌روی اربعین حسینی، اظهار کرد: این اقدام می‌تواند سبب پویایی جامعه قرآنی بانوان و بازتعریف تعامل آنان با جهان اسلام باشد.
 1396/02/02
35671
همایش تجلیل و تقدیر از خیرین و خادمین پیاده روی اربعین حسینی
همایش تجلیل و تقدیر از خیرین و خادمین پیاده روی اربعین حسینی باحضور استاندار کربلا و هیات همراه روز پنج شنبه در سالن آمفی تئاتر دانشگاه صنعتی و نوشیروانی بابل برگزارشد
 1396/02/02

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات