ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


برگزاری نشست استانداران سراسر کشور


استانداران سراسر کشور به منظور تبادل نظر و هماهنگی در چند موضوع مهم از جمله روند ساماندهی مراسم اربعین حسینی، پیگیری اقتصاد مقاومتی و مدیریت منابع آب در محل وزارت کشور گردهم آمدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، در بخش نخست نشست استانداران که با حضور اعضای ستاد مرکزی اربعین حسینی برگزار شد، ذوالفقاری رئیس ستاد مرکزی اربعین حسینی آخرین روند همکاری ها به منظور تسهیل حضور قانونمند زائرین در مراسم راهپیمایی اربعین را تشریح و انتظارات موجود در این عرصه را مطرح کرد.
در بخش نشست استانداران، همچنین آقابابایی  دبیر ستاد مرکزی اربعین حسینی به ارائه گزارشی در خصوص آسیب شناسی مراسم اربعین حسینی در سال گذشته پرداخت و راهکارهای پیش بینی شده برای رفع مشکلات قبلی زائرین را تشریح کرد.
در ادامه نشست استانداران سراسر کشور، مهندس چیت چیان وزیر نیرو با حضور در جمع استانداران به ارائه آخرین وضعیت مدیریت منابع آب در کشور و ملاحظات و اولویت های مدنظر در این عرصه پرداخت.
نشست استانداران تا عصر امروز ادامه دارد و دکتر رحمانی فضلی وزیر کشور در نوبت عصر این نشست به سخنرانی در جمع استانداران خواهد پرداخت.


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: اربعین حسینی - ستاد مرکزی اربعین - استانداران - وزارت کشور - رحمانی فضلی

مطالب مشابه


36189
ای شما که به انسان بودن معنی دادید، یک ملت، در طول یک تاریخ، در اندوه شما ضجه می کند
از آن روز دردناک که خیال نیز از تصورش می هراسد و دل از دردش پاره می شود چشم های این ملت از اشک خشک نشده است.
 1396/03/29
36186
استقرار مبلغان در دو مرز شلمچه و چزابه
کمیته فرهنگی آموزشی اربعین استان خوزستان در جریان پیاده‌روی عظیم اربعین امسال نیز نسبت به استقرار مبلغان در دو مرز شلمچه و چزابه اقدام می‌کند.
 1396/03/28
36183
استاندار کرمانشاه گفت: در نشست اخير ستاد مركزي اربعين حسيني موضوع عبور زوار اباعبدالحسين (ع) در ايام اربعين از طريق مرز خسروي قطعي شد
به گزارش کمیته فرهنگی اربعین به نقل از واحد خبر روابط عمومی و امور بین الملل استانداری کرمانشاه؛ دکتر رازانی صبح امروز در دومین نشست کارگروه توسعه صادرات غیرنفتی و روابط خارجی استان کرمانشاه اظهار داشت: نشست اخير ستاد مركزي اربعين حسيني با حضور تمامي دستگاه هاي ذي ربط برگزار شد و در اين نشست آخرين بررسي ها در مورد مرز خسروي صورت گرفت و عبور زوار از طريق اين مرز مهم در امسال قطعي شد.
 1396/03/28

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات