ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


راه اندازی موکب خاتم الانبیاء برای زائرین پیاده در کربلا به همت جوانان رفسنجان


به منظورپذیرایی از زائرین پیاده اربعین حسینی در کربلا ،موکب خاتم الانبیاء به همت جمعی از جوانان شهرستان رفسنجان راه اندازی می شود.

علی میر بابایی مسئول راه اندازی موکب خاتم الانبیاء در کربلا  اظهار داشت: برای پذیرایی از زائرین پیاده اربعین حسینی کربلا ،موکبی راه اندازی کردیم که با استفاده از جمع اوری کمکهای نقدی و غیر نقدی مردم رفسنجان از انها در کربلا پذیرایی می کنیم و تمام تجهیزات و وسایل پذیرایی را از رفسنجان می بریم .
وی تصریح کرد :این موکب به نام موکب خاتم الانبیاء است که هر روز با پخت 15 هزار غذا و 10 هزار چای ، در کربلا به مدت 10 روز و میان وعده های مثل بیسکویت ، کیک و … همراه می باشد .
میر بابایی گفت : کل هزینه های (نقدی و غیر نقدی ) این موکب از کمکهای مردمی می باشد حتی برای مراسم قربان هم هر کس می تواند گوسفند خود را (از یک کیلو تا گوسفند کامل )به پذیرایی از زائرین پیاده کربلا اختصاص دهد .
وی افزود : این موکب با پشتیبانی عتبات عالیات ،فرمانداری و امام جمعه رفسنجان احداث شده است و از روز گذشته با نصب چادر برای جمع اوری کمکهای مردمی اقدام می شود .


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: پیاده روی اربعین - اربعین حسینی - عتبات

مطالب مشابه


36189
ای شما که به انسان بودن معنی دادید، یک ملت، در طول یک تاریخ، در اندوه شما ضجه می کند
از آن روز دردناک که خیال نیز از تصورش می هراسد و دل از دردش پاره می شود چشم های این ملت از اشک خشک نشده است.
 1396/03/29
36186
استقرار مبلغان در دو مرز شلمچه و چزابه
کمیته فرهنگی آموزشی اربعین استان خوزستان در جریان پیاده‌روی عظیم اربعین امسال نیز نسبت به استقرار مبلغان در دو مرز شلمچه و چزابه اقدام می‌کند.
 1396/03/28
36183
استاندار کرمانشاه گفت: در نشست اخير ستاد مركزي اربعين حسيني موضوع عبور زوار اباعبدالحسين (ع) در ايام اربعين از طريق مرز خسروي قطعي شد
به گزارش کمیته فرهنگی اربعین به نقل از واحد خبر روابط عمومی و امور بین الملل استانداری کرمانشاه؛ دکتر رازانی صبح امروز در دومین نشست کارگروه توسعه صادرات غیرنفتی و روابط خارجی استان کرمانشاه اظهار داشت: نشست اخير ستاد مركزي اربعين حسيني با حضور تمامي دستگاه هاي ذي ربط برگزار شد و در اين نشست آخرين بررسي ها در مورد مرز خسروي صورت گرفت و عبور زوار از طريق اين مرز مهم در امسال قطعي شد.
 1396/03/28

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات