ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


ارائه بهترین خدمات به زائران حسینی ضروری است


سرپرست جمعیت هلال احمر استان یزد بر ضرورت ارائه بهترین خدمات به زائران حسینی به‌ویژه در ایام اربعین تأکید کرد.

 عباس احدپور، سرپرست جمعیت هلال احمر استان یزد ۲۱ شهریورماه در کمیته امداد و نجات استانی اربعین حسینی که با هدف آمادگی هر چه بیشتر تیم‌های امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان و ارائه خدمات بهتر به زائران حسینی برگزار شد، بر ضرورت ارائه بهترین خدمات به زائران حسینی به ویژه در ایام اربعین حسینی تاکید کرد.

وی افزود: جمعیت هلال احمر کشور در این ایام وظایف خاصی را بر عهده دارد و جمعیت هلال احمر استان‌ها نیز به تبع وظایفی را در این ایام بر عهده دارند.
سرپرست جمعیت هلال احمر استان یزد گفت: فراهم کردن زمینه اسکان موقت زائران حسینی که از استان‌های دیگر کشور به سمت کربلای معلی حرکت می‌کنند یکی از وظایف این کمیته است که امکانات و تدابیری برای زائران فراهم شده است.
وی ادامه داد: همچنین برای زوار پاکستانی که به ایران می‌آیند و از استان یزد عبور می‌کنند نیز امکاناتی فراهم شده است که بتوانند در آستان مقدس امامزاده عبدالله (ع) در شهرستان اردکان و مسجد جامع دهشیر در شهرستان تفت اسکان موقت پیدا کنند.
این مسئول گفت: همچنین مقرر شده است که اورژانس استان در نقاط اسکان زائران برای آمادگی هرچه بیشتر حضور یابد و مقدمات آرامش و راحتی زائران را با ارائه بهترین خدمات فراهم نماید.
وی اظهار کرد: یکی دیگر از اقداماتی که به مناسب اربعین حسینی با هماهنگی بسیج جامعه پزشکی استان انجام خواهد شد حضور تیم‌های پزشکی در بازه زمانی عبور زائران اربعین حسینی از استان در پایگاه‌های امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان است.

ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: زائران اربعین - اربعین حسینی

مطالب مشابه


35680
رویکرد مردمی اربعین حفظ شود
عضو کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین و معاون اداره کل فرهنگی شهرداری تهران با تاکید بر اینکه باید رویکرد مردمی اربعین را حفظ کرد،‌ افزود: عشق و ارادت مردم در کانال مردمی می‌تواند اثربخشی بسیار بهتری را به منصه ظهور و بروز برساند.
 1396/02/03
35672
حضور مبلغه های اربعین در مسابقات بین‌المللی قرآن
مسئول شورای راهبری بانوان کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین حسینی با اشاره به حضور نخستین بار بانوان در مسابقات قرآن کریم از جمله مبلغات مراسم پیاده‌روی اربعین حسینی، اظهار کرد: این اقدام می‌تواند سبب پویایی جامعه قرآنی بانوان و بازتعریف تعامل آنان با جهان اسلام باشد.
 1396/02/02
35671
همایش تجلیل و تقدیر از خیرین و خادمین پیاده روی اربعین حسینی
همایش تجلیل و تقدیر از خیرین و خادمین پیاده روی اربعین حسینی باحضور استاندار کربلا و هیات همراه روز پنج شنبه در سالن آمفی تئاتر دانشگاه صنعتی و نوشیروانی بابل برگزارشد
 1396/02/02

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات