ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


ارائه بهترین خدمات به زائران حسینی ضروری است


سرپرست جمعیت هلال احمر استان یزد بر ضرورت ارائه بهترین خدمات به زائران حسینی به‌ویژه در ایام اربعین تأکید کرد.

 عباس احدپور، سرپرست جمعیت هلال احمر استان یزد ۲۱ شهریورماه در کمیته امداد و نجات استانی اربعین حسینی که با هدف آمادگی هر چه بیشتر تیم‌های امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان و ارائه خدمات بهتر به زائران حسینی برگزار شد، بر ضرورت ارائه بهترین خدمات به زائران حسینی به ویژه در ایام اربعین حسینی تاکید کرد.

وی افزود: جمعیت هلال احمر کشور در این ایام وظایف خاصی را بر عهده دارد و جمعیت هلال احمر استان‌ها نیز به تبع وظایفی را در این ایام بر عهده دارند.
سرپرست جمعیت هلال احمر استان یزد گفت: فراهم کردن زمینه اسکان موقت زائران حسینی که از استان‌های دیگر کشور به سمت کربلای معلی حرکت می‌کنند یکی از وظایف این کمیته است که امکانات و تدابیری برای زائران فراهم شده است.
وی ادامه داد: همچنین برای زوار پاکستانی که به ایران می‌آیند و از استان یزد عبور می‌کنند نیز امکاناتی فراهم شده است که بتوانند در آستان مقدس امامزاده عبدالله (ع) در شهرستان اردکان و مسجد جامع دهشیر در شهرستان تفت اسکان موقت پیدا کنند.
این مسئول گفت: همچنین مقرر شده است که اورژانس استان در نقاط اسکان زائران برای آمادگی هرچه بیشتر حضور یابد و مقدمات آرامش و راحتی زائران را با ارائه بهترین خدمات فراهم نماید.
وی اظهار کرد: یکی دیگر از اقداماتی که به مناسب اربعین حسینی با هماهنگی بسیج جامعه پزشکی استان انجام خواهد شد حضور تیم‌های پزشکی در بازه زمانی عبور زائران اربعین حسینی از استان در پایگاه‌های امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان است.

ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: زائران اربعین - اربعین حسینی

مطالب مشابه


36189
ای شما که به انسان بودن معنی دادید، یک ملت، در طول یک تاریخ، در اندوه شما ضجه می کند
از آن روز دردناک که خیال نیز از تصورش می هراسد و دل از دردش پاره می شود چشم های این ملت از اشک خشک نشده است.
 1396/03/29
36186
استقرار مبلغان در دو مرز شلمچه و چزابه
کمیته فرهنگی آموزشی اربعین استان خوزستان در جریان پیاده‌روی عظیم اربعین امسال نیز نسبت به استقرار مبلغان در دو مرز شلمچه و چزابه اقدام می‌کند.
 1396/03/28
36183
استاندار کرمانشاه گفت: در نشست اخير ستاد مركزي اربعين حسيني موضوع عبور زوار اباعبدالحسين (ع) در ايام اربعين از طريق مرز خسروي قطعي شد
به گزارش کمیته فرهنگی اربعین به نقل از واحد خبر روابط عمومی و امور بین الملل استانداری کرمانشاه؛ دکتر رازانی صبح امروز در دومین نشست کارگروه توسعه صادرات غیرنفتی و روابط خارجی استان کرمانشاه اظهار داشت: نشست اخير ستاد مركزي اربعين حسيني با حضور تمامي دستگاه هاي ذي ربط برگزار شد و در اين نشست آخرين بررسي ها در مورد مرز خسروي صورت گرفت و عبور زوار از طريق اين مرز مهم در امسال قطعي شد.
 1396/03/28

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات