ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


تشکیل جلسه کارگروه تبلیغ انگلیسی زبان


کارگروه بین المللی تبلیغ انگلیسی زبان با حضور رییس کمیته فرهنگی و آموزشی اربعین تشکیل جلسه داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی الاربعین، کارگروه بین المللی تبلیغ انگلیسی زبان  با حضور رییس کمیته فرهنگی و آموزشی اربعین تشکیل جلسه داد. 

در ابتدای این جلسه حجت الاسلام و المسلمین بحرانی رییس کارگروه با ارائه گزارشی از برنامه ها و اقدامات انجام گرفته، تدوین سیاستها و راهبردها حوزه تبلیغ انگلیسی زبان را ارائه کردند. وآن را  گام مهم و اساسی ذکر کردند.

وی در ادامه از تولید محتوای مناسب، و تهیه نرم افزار روایت گری به زبان انگلیسی و تولید بسته های الکترونیکی و تربیت راوی و تدوین برنامه آموزش مبلغان خبر دادند و آن را از اقدامات خوب این کارگروه دانستند.

در ادامه اعضا به ارایه نقطه نظرات خود پیرامون سایت الاربعبن و فعالیت گروه در فضای مجازی و ساز وکارهای گسترش مخاطب و رعایت خطوط قرمز در فعالیت‌ها پرداختند،

در پایان رییس کمیته فرهنگی و آموزشی اربعین با تشکر از اقدامات و  تلاش هایی انجام گرفته بر  اجتناب از هرگونه اقدام و فعالیت بدون هماهنگی با دوستان عراقی تاکید کرد وگفت: اولویت فعالیت گروه در فضای مجازی برای مسلمانان انگلیسی زبان است و در عراق در صورت در خواست دوستان عراقی به کمک شان خواهیم رفت.


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: کارگروه بین المللی تبلیغ انگلیسی زبان - کمیته فرهنگی و آموزشی -عبدالرضا بحرانی - حمید احمدی - اربعین حسینی

مطالب مشابه


36488
جلسه موکب داران اربعین حسینی در تهران با حضور جمعی از مسئولان ستاد مرکزی اربعین و رئیس کمیته فرهنگی و آموزشی اربعین برگزار شد.
در این جلسه ضمن ارائه پیش نویس فرهنگی موکب های خدماتی در موسم اربعین از سوی کمیته فرهنگی آموزشی ستاد اربعین، حجت الاسلام و المسلمین دکتر احمدی به سخنرانی پرداختند.
 1396/04/30
36487
رئیس کمیته مشارکت‌های مردمی، اسکان و تغذیه اربعین حسینی گفت: پیش‌بینی می‌شود در اربعین امسال روزانه 6 میلیون وعده غذایی با همت خیرین تهیه و بین زائران توزیع شود.
حسن پلارک درباره مشارکت‌های مردمی، اسکان و تغذیه اربعین گفت: در اربعین سال گذشته روزانه در مجموع 4 میلیون و 500 پرس غذا در قالب 3 وعده غذا در روز برای زائران اربعین حسینی تهیه و اهداء می‌شد، این در حالی است که پیش بینی ما برای امسال، روزانه 6 میلیون وعده غذا خواهد بود.
 1396/04/30
36482
دومین جلسه کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین در سال 96 برگزار شد؛
این جلسه باحضور ریاست محترم کمیته فرهنگی آموزشی واعضای کمیته فرهنگی : بعثه مقام معظم رهبری ، شورای سیاستگذاری ائمه جمعه ، مجمع جهانی اهل بیت ، نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاهها ، مرکز مدیریت حوزه های علمیه ، سازمان حج و زیارت ، وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی ، سازمان تبلیغات اسلامی ، ستاد بازسازی عتبات عالیات ، سازمان اوقاف وامور خیریه ، نماینده وزارت کشور ، نماینده وزارت امور خارجه ، بسیج دانشجویی ، قرارگاه فرهنگی خاتم الاوصیاء ، معاونت فرهنگی سپاه ، شهرداری تهران و اشخاص وکارشناسان حقیقی وحقوقی برگزار شد
 1396/04/30

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات