ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


تردد زوار اربعین در مرزهای استان خوزستان تسهیل شود


امام جمعه شادگان بر لزوم اقدامات بیشتر در مرزهای این استان برای تسهیل تردد زائران اربعین تاکید کرد

امام جمعه شادگان بر لزوم اقدامات بیشتر در مرزهای این استان برای تسهیل تردد زائران اربعین تاکید کرد.

حجت الاسلام سید مجید شرفی عصر روز شنبه در نخستین جلسه هماهنگی ستاد اربعین شهرستان شادگان اظهار کرد: خدماتی که در اربعین سال گذشته به زائران عتبات عالیات ارائه شد، بسیار قابل‌ توجه است و امسال باید تلاش کرد که خدمات بهتری به زائران ارائه شود.

وی افزود: همه تلاش خدمتگزاران به زائران اربعین حسینی در مرزهای استان و شهرستان شادگان فراهم کردن امکانات برای تسهیل در ترددها است تا زائران بدون کمترین مشکل از این مرزها تردد کنند.

امام جمعه شادگان با اشاره به پیش بینی افزایش تعداد مشتاقان برای حضور در مراسم اربعین حسینی امسال، گفت: باید با استفاده از ظرفیت مردمی، تسهیلات و امکانات مناسبی برای اسکان زائران اربعین تدارک دیده شود.

حجت الاسلام شرفی ادامه داد: باید ترویج و تبیین فرهنگ مقاومت و وحدت در امت اسلامی رویکرد اصلی فرهنگی در مراسم اربعین حسینی امسال با شعار استکبارستیزی باشد.

وی در پایان گفت: مراسم بزرگ اربعین حسینی افتخار تشیع و تجدید بیعت با سیدالشهدا(ع) و آمادگی برای قرار گرفتن برای سربازی در رکاب حضرت ولی عصر(عج) است.


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: اربعین حسینی - ستاد مرکزی اربعین - شادگان

مطالب مشابه


36517
نشست ستاد فرهنگی اربعین حسینی در عراق با حضور سفیر و کاردار جمهوری اسلامی ایران در عراق
به منظور بررسی برنامه‌ها فرهنگی، تبلیغی و آموزشی اربعین ۹۶ زایران ایرانی در عراق جلسه ستاد فرهنگی اربعین حسینی صبح روز یکشنبه اول مرداد در سفارت جمهوری اسلامی ایران در بغداد با حضور اقای دکنر مسجدی سفیر جمهوری اسلامی ایران در عراق و چند تن از مسولان سفارت برگزار شد
 1396/05/02
36488
جلسه موکب داران اربعین حسینی در تهران با حضور جمعی از مسئولان ستاد مرکزی اربعین و رئیس کمیته فرهنگی و آموزشی اربعین برگزار شد.
در این جلسه ضمن ارائه پیش نویس فرهنگی موکب های خدماتی در موسم اربعین از سوی کمیته فرهنگی آموزشی ستاد اربعین، حجت الاسلام و المسلمین دکتر احمدی به سخنرانی پرداختند.
 1396/04/30
36487
رئیس کمیته مشارکت‌های مردمی، اسکان و تغذیه اربعین حسینی گفت: پیش‌بینی می‌شود در اربعین امسال روزانه 6 میلیون وعده غذایی با همت خیرین تهیه و بین زائران توزیع شود.
حسن پلارک درباره مشارکت‌های مردمی، اسکان و تغذیه اربعین گفت: در اربعین سال گذشته روزانه در مجموع 4 میلیون و 500 پرس غذا در قالب 3 وعده غذا در روز برای زائران اربعین حسینی تهیه و اهداء می‌شد، این در حالی است که پیش بینی ما برای امسال، روزانه 6 میلیون وعده غذا خواهد بود.
 1396/04/30

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات