ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


شبکه اجتماعی اربعین راه‌اندازی شد


مسئول کمیته فرهنگی آموزشی ستاد اربعین از راه اندازی نخستین شبکه اجتماعی ویژه زائران اربعین حسینی خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی الاربعین به نقل از خبرگزاری دانشجو، حجت الاسلام والمسلمین حمید احمدی عصر دوشنبه در جمع خبرنگاران با بیان این مطلب افزود: این شبکه با هماهنگی و همکاری موسسه تبیان و کمیته آموزشی فرهنگی ستاد برگزاری اربعین راه اندازی شده است.

وی یکی از اهداف راه اندازی این شبکه را استفاده بهینه از ظرفیت های موجود برای اطلاع رسانی سریع و به موقع به زائران عنوان کرد و افزود: ارایه آموزش به زائران و ایجاد فرهنگ سازی در زمینه های مربوطه از دیگر اهداف راه اندازی این شبکه است.

احمدی با بیان اینکه در حدود 60 درصد زائران را جوانان تشکیل می دهند، خاطر نشان کرد: هم افزایی و ارتقای خدمت رسانی هر چه بیشتر به زائران اربعین حسینی نیز از دیگر مسایل مورد توجه برای راه اندازی این شبکه اجتماعی است.

به گفته وی، کاربران می توانند برای عضویت در این شبکه به آدرس http://net.tebyan.net مراجعه کنند و با صفحه کمیته آموزشی، فرهنگی ستاد اربعین حسینی ارتباط بر قرار کنند.

وی اظهار داشت:فعالیت در حوزه های بهداشت و درمان، ایاب و ذهاب و دیگر مسایل مورد نیاز زائران از دیگر برنامه های آتی این شبکه در آینده نزدیک برای زائران است.


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: حمید احمدی - موسسه تبیان - کمیته آموزشی فرهنگی - ستاد برگزاری اربعین

مطالب مشابه


36189
ای شما که به انسان بودن معنی دادید، یک ملت، در طول یک تاریخ، در اندوه شما ضجه می کند
از آن روز دردناک که خیال نیز از تصورش می هراسد و دل از دردش پاره می شود چشم های این ملت از اشک خشک نشده است.
 1396/03/29
36186
استقرار مبلغان در دو مرز شلمچه و چزابه
کمیته فرهنگی آموزشی اربعین استان خوزستان در جریان پیاده‌روی عظیم اربعین امسال نیز نسبت به استقرار مبلغان در دو مرز شلمچه و چزابه اقدام می‌کند.
 1396/03/28
36183
استاندار کرمانشاه گفت: در نشست اخير ستاد مركزي اربعين حسيني موضوع عبور زوار اباعبدالحسين (ع) در ايام اربعين از طريق مرز خسروي قطعي شد
به گزارش کمیته فرهنگی اربعین به نقل از واحد خبر روابط عمومی و امور بین الملل استانداری کرمانشاه؛ دکتر رازانی صبح امروز در دومین نشست کارگروه توسعه صادرات غیرنفتی و روابط خارجی استان کرمانشاه اظهار داشت: نشست اخير ستاد مركزي اربعين حسيني با حضور تمامي دستگاه هاي ذي ربط برگزار شد و در اين نشست آخرين بررسي ها در مورد مرز خسروي صورت گرفت و عبور زوار از طريق اين مرز مهم در امسال قطعي شد.
 1396/03/28

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات