ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


شبکه اجتماعی اربعین راه‌اندازی شد


مسئول کمیته فرهنگی آموزشی ستاد اربعین از راه اندازی نخستین شبکه اجتماعی ویژه زائران اربعین حسینی خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی الاربعین به نقل از خبرگزاری دانشجو، حجت الاسلام والمسلمین حمید احمدی عصر دوشنبه در جمع خبرنگاران با بیان این مطلب افزود: این شبکه با هماهنگی و همکاری موسسه تبیان و کمیته آموزشی فرهنگی ستاد برگزاری اربعین راه اندازی شده است.

وی یکی از اهداف راه اندازی این شبکه را استفاده بهینه از ظرفیت های موجود برای اطلاع رسانی سریع و به موقع به زائران عنوان کرد و افزود: ارایه آموزش به زائران و ایجاد فرهنگ سازی در زمینه های مربوطه از دیگر اهداف راه اندازی این شبکه است.

احمدی با بیان اینکه در حدود 60 درصد زائران را جوانان تشکیل می دهند، خاطر نشان کرد: هم افزایی و ارتقای خدمت رسانی هر چه بیشتر به زائران اربعین حسینی نیز از دیگر مسایل مورد توجه برای راه اندازی این شبکه اجتماعی است.

به گفته وی، کاربران می توانند برای عضویت در این شبکه به آدرس http://net.tebyan.net مراجعه کنند و با صفحه کمیته آموزشی، فرهنگی ستاد اربعین حسینی ارتباط بر قرار کنند.

وی اظهار داشت:فعالیت در حوزه های بهداشت و درمان، ایاب و ذهاب و دیگر مسایل مورد نیاز زائران از دیگر برنامه های آتی این شبکه در آینده نزدیک برای زائران است.


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: حمید احمدی - موسسه تبیان - کمیته آموزشی فرهنگی - ستاد برگزاری اربعین

مطالب مشابه


36999
هم‌اندیشی علمی دانشمندان درباره اربعین؛ تراث فرهنگی برای آیندگان
رئیس کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین اظهار کرد: فرصت هم‌اندیشی اساتید دانشگاه‌های علامه طباطبایی و تهران با دانشگاه کربلا فراهم شده است که این اقدام باید به عنوان تراث فرهنگی به نسل‌های بعد منتقل شود.
 1396/07/03
36997
تمایل عراق برای ادامه فعالیت قطار تهران ـ کربلا
معاون نظارت و برنامه‌ریزی بر سیر حرکت قطارهای مسافربری راه‌آهن گفت: عراق مایل است که فعالیت قطار تهران ـ کربلا ادامه پیدا کند، ظرفیت قطار بصره تا کربلا زیاد است اما مردم عراق زیاد از قطار استفاده نمی‌کنند و امکان استفاده از ظرفیت قطار تهران ـ‌ کربلا برای زائرین ایرانی وجود دارد.
 1396/07/03
36996
محبت، اساس اجرای درس‌های سیدالشهدا(ع) است
در جلسه ستاد اربعین استان اصفهان بر این موضوع تاکید شد که محبت باید زمینه‌ساز اجرایی شدن درس‌های سیدالشهدا باشد و از جمله درس‌هایی که باید در اربعین امسال به آن توجه ویژه داشت، اقامه نماز جماعت است.
 1396/07/02

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات