ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


شبکه اجتماعی اربعین راه‌اندازی شد


مسئول کمیته فرهنگی آموزشی ستاد اربعین از راه اندازی نخستین شبکه اجتماعی ویژه زائران اربعین حسینی خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی الاربعین به نقل از خبرگزاری دانشجو، حجت الاسلام والمسلمین حمید احمدی عصر دوشنبه در جمع خبرنگاران با بیان این مطلب افزود: این شبکه با هماهنگی و همکاری موسسه تبیان و کمیته آموزشی فرهنگی ستاد برگزاری اربعین راه اندازی شده است.

وی یکی از اهداف راه اندازی این شبکه را استفاده بهینه از ظرفیت های موجود برای اطلاع رسانی سریع و به موقع به زائران عنوان کرد و افزود: ارایه آموزش به زائران و ایجاد فرهنگ سازی در زمینه های مربوطه از دیگر اهداف راه اندازی این شبکه است.

احمدی با بیان اینکه در حدود 60 درصد زائران را جوانان تشکیل می دهند، خاطر نشان کرد: هم افزایی و ارتقای خدمت رسانی هر چه بیشتر به زائران اربعین حسینی نیز از دیگر مسایل مورد توجه برای راه اندازی این شبکه اجتماعی است.

به گفته وی، کاربران می توانند برای عضویت در این شبکه به آدرس http://net.tebyan.net مراجعه کنند و با صفحه کمیته آموزشی، فرهنگی ستاد اربعین حسینی ارتباط بر قرار کنند.

وی اظهار داشت:فعالیت در حوزه های بهداشت و درمان، ایاب و ذهاب و دیگر مسایل مورد نیاز زائران از دیگر برنامه های آتی این شبکه در آینده نزدیک برای زائران است.


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: حمید احمدی - موسسه تبیان - کمیته آموزشی فرهنگی - ستاد برگزاری اربعین

مطالب مشابه


36395
مدیرکل امور مرزی وزارت کشور خبر داد: آغاز صدور روادید زائران اربعین از 11 شهریور/ احتمال استفاده از مرز خسروی
مدیرکل امور مرزی وزارت کشور و دبیر ستاد مرکزی اربعین حسینی با اشاره به توافق‌های انجام شده میان هیات ایرانی و عراقی برای برگزاری مراسم اربعین حسینی امسال گفت: از 11 شهریورماه سفارت و کنسولگری‌های عراق در ایران صدور روادید برای زائران کشورمان را آغاز می‌کنند
 1396/04/20
36394
کمک به پیشبرد اهداف ستاد اربعین با نیازسنجی از مخاطبان
به منظور پیشبرد اهداف کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین و اجرای مطلوبتر عملکردها در راستای این فرهنگ عظیم،‌ طرح پژوهشی نیازسنجی فرهنگی،‌ تبلیغی و آموزشی در اربعین در دست اجراست تا به نیازسنجی از مخاطبان بپردازد
 1396/04/20
36393
حجت الاسلام رئیسی: باید از فرصت راهپیمایی اربعین برای اتحاد جامعه حسینی در برابر یزیدیان زمان بهره‌گیری کرد
تولیت آستان قدس رضوی گفت: فطرت بیدار، ظلم پذیر نیست. باید از فرصت راهپیمایی اربعین برای اتحاد جامعه حسینی در برابر یزیدیان زمان بهره‌گیری کرد و به لطف خداوند امروز شاهد جلوه‌های تحول به واسطه فرهنگ حسینی هستیم
 1396/04/20

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات