ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


در آستانه سالروز شهادت حضرت جوادالائمه (ع) دعاي كميل در خيمه‌گاه حسيني برگزار شد


الهي برمن اين نعمت را ارزاني دار كه بيشتر در پي تسلا دادن باشم، تا تسلي يافتن و بيشتر درپي فهميدن باشم تا فهميده شدن. خدايا شكست‌هاي دلم را به بازار تو آورده‌ام، تو خود بهاي دل‌شكسته دلان هستي. خدايا مرا درياب و هدايتم كن و راه درست رانشانم بده كه من جز تو پناهي ندارم.

در آستانه سالروز شهادت نهمين اختر آسمان ولايت و امامت حضرت جوادالائمه (عليه‌السلام) مراسم دعاي كميل در خيمه‌گاه حسيني برگزار شد.

زائران عتبات عاليات همراه با زائران ساير كشورهاي اسلامي در خيمه‌گاه حسيني دعاي كميل را زمزمه كردند و در سوگ شهادت حضرت امام محمد تقي اشك ريختند.

حاج علي فراهاني ذاكر اهل‌بيت دعا را قرائت و زائرين در فضايي حزن‌آلود به نوحه‌سرايي و سينه‌زني پرداختند.


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: جوادالائمه (عليه‌السلام) - دعاي كميل - خيمه‌گاه حسيني

مطالب مشابه


35927
شروع فعالیت‌های مرتبط با اربعین در استان‌ها
مسئول بخش استان ها و کارگروه یاوران معنوی کمیته فرهنگی ستاد اربعین با اشاره به شروع فعالیت‌های مرتبط با اربعین در استان‌ها،‌ تصریح کرد: عدم هماهنگی و شیوه ارسال فعالیت‌ها از مباحثی بود که باید رفع شود تا مشکلات سال گذشته روی ندهد
 1396/02/31
35806
تدوین سندی برای نحوه حضور هیئات و مجموعه های مردمی در اربعین
نماینده بنیاد فرهنگی خاتم‌الاوصیا(عج) و عضو کمیته فرهنگی ستاد مرکزی اربعین از تدوین سندی برای نحوه حضور هیئات و مجموعه‌های مردمی برپاکننده موکب‌ها و نمایشگاه‌ها در جریان پیاده‌روی عظیم اربعین یاد کرد و گفت: درصدد هستیم در حوزه محصولات فرهنگی، مراسم‌ها و مبلغان خودجوش جهادی،‌ فعالیت‌ها را به شکلی سامان دهیم که با انسجام بیشتری فعالیت کنند
 1396/02/18
35785
سی و هفتمین نشست علمی / با موضوع "آثار اجتماعی و اعتقادی زیارت اربعین"
موسسه "وارث انبیا الدراسات تخصصی فی نهضت حسینی" وابسته به آستان مقدس امام حسین علیه السلام، سی و هفتمین نشست علمی با موضوع "آثار اجتماعی و اعتقادی زیارت اربعین" را برگزار می کند.
 1396/02/16

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات