ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


آیین رونمایی از کتاب "منتخب کامل الزیارات" در دو نسخه فارسی و عربی


طی مراسمی با حضور مسئول کمیته فرهنگی و آموزشی اربعین، رئیس پژوهشگاه حج و زیارت و اعضای هیئت علمی اربعین از کتاب "منتخب کامل الزیارات" به زبان فارسی و عربی رونمایی شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی الاربعین، طی مراسمی با حضور مسئول کمیته فرهنگی و آموزشی اربعین، رئیس پژوهشگاه حج و زیارت و اعضای هیئت علمی اربعین از کتاب "منتخب کامل الزیارات" به زبان فارسی  و عربی رونمایی شد.

"کتاب منتخب کامل الزیارت" گزیده روایاتی است که درفضیلت و آداب زیارت امام حسین (ع) نقل شده اند. روایات از کتاب شریف "کامل الزیارات" تالیف ابوالقاسم جعفر بن محمد بن  قولویه قمی (متوفی 368 قمری) معروف به ابن قولویه گزینش شده و در چهار بخش "مژده شهادت" ، "فصل سوگواری" "در کوی جانان" و "خاک قدسی" و در قالب 72 روایت سامان گرفته است.

این کتاب ارزشمند به کوشش حجت الاسلام محمدمهدی رضایی و با راهنمایی و نظارت حجت الاسلام محمدباقر پورامینی به ثمرنشست و از سوی کمیته فرهنگی آموزشی اربعین در 96 صفحه  و قطع پالتویی در دو زبان فارسی و عربی به صورت تمام رنگی به چاپ رسید.


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: اربعین - کامل الزیارات - کمیته فرهنگی اربعین

مطالب مشابه


36532
برگزاری سومین جلسه ستاد مرکزی اربعین/ گذرنامه و روادیدِ عراقِ زائرین مجدّانه کنترل خواهد شد
در سومین جلسه ستاد مرکزی اربعین بر اجرای مجدّانه و اطمینان بخش مقررات، برای کنترل مدارک قانونی زائرین اربعین تأکید شد.
 1396/05/04
36531
گزارش اجرای طرح نائب الشهید خدمت مقام معظم رهبری و مقامات دولتی و حتی مقامات عراقی ارائه شد/این طرح جزو چند اقدام خوب و مؤثر دراربعین سال گذشته بود که درخشید
حجت الاسلام احمدی:طرح نیابت شهدا پیشنهادوایده بسیار خوبی بودکه به برکت خون شهدا و به یمن انفاس شهدای کربلا به نحو بسیارخوبی دراربعین ۹۵ اجرا شد.
 1396/05/04
36530
در نشست هیئت اندیشه‌ورز شورای راهبری بانوان اربعین مطرح شد؛ همکاری مراکز پژوهشی و آموزشی با جامعه دانشگاهیان و حوزویان در اربعین
در نشست هیئت اندیشه‌ورز شورای راهبری بانوان اربعین که با حضور معاونان کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین برگزار شد، بر لزوم همکاری مراکز پژوهشی و آموزشی با جامعه دانشگاهیان طی جریان عظیم پیاده‌روی اربعین حسینی تاکید شد
 1396/05/04

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات