ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


آیین رونمایی از کتاب "منتخب کامل الزیارات" در دو نسخه فارسی و عربی


طی مراسمی با حضور مسئول کمیته فرهنگی و آموزشی اربعین، رئیس پژوهشگاه حج و زیارت و اعضای هیئت علمی اربعین از کتاب "منتخب کامل الزیارات" به زبان فارسی و عربی رونمایی شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی الاربعین، طی مراسمی با حضور مسئول کمیته فرهنگی و آموزشی اربعین، رئیس پژوهشگاه حج و زیارت و اعضای هیئت علمی اربعین از کتاب "منتخب کامل الزیارات" به زبان فارسی  و عربی رونمایی شد.

"کتاب منتخب کامل الزیارت" گزیده روایاتی است که درفضیلت و آداب زیارت امام حسین (ع) نقل شده اند. روایات از کتاب شریف "کامل الزیارات" تالیف ابوالقاسم جعفر بن محمد بن  قولویه قمی (متوفی 368 قمری) معروف به ابن قولویه گزینش شده و در چهار بخش "مژده شهادت" ، "فصل سوگواری" "در کوی جانان" و "خاک قدسی" و در قالب 72 روایت سامان گرفته است.

این کتاب ارزشمند به کوشش حجت الاسلام محمدمهدی رضایی و با راهنمایی و نظارت حجت الاسلام محمدباقر پورامینی به ثمرنشست و از سوی کمیته فرهنگی آموزشی اربعین در 96 صفحه  و قطع پالتویی در دو زبان فارسی و عربی به صورت تمام رنگی به چاپ رسید.


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: اربعین - کامل الزیارات - کمیته فرهنگی اربعین

مطالب مشابه


36189
ای شما که به انسان بودن معنی دادید، یک ملت، در طول یک تاریخ، در اندوه شما ضجه می کند
از آن روز دردناک که خیال نیز از تصورش می هراسد و دل از دردش پاره می شود چشم های این ملت از اشک خشک نشده است.
 1396/03/29
36186
استقرار مبلغان در دو مرز شلمچه و چزابه
کمیته فرهنگی آموزشی اربعین استان خوزستان در جریان پیاده‌روی عظیم اربعین امسال نیز نسبت به استقرار مبلغان در دو مرز شلمچه و چزابه اقدام می‌کند.
 1396/03/28
36183
استاندار کرمانشاه گفت: در نشست اخير ستاد مركزي اربعين حسيني موضوع عبور زوار اباعبدالحسين (ع) در ايام اربعين از طريق مرز خسروي قطعي شد
به گزارش کمیته فرهنگی اربعین به نقل از واحد خبر روابط عمومی و امور بین الملل استانداری کرمانشاه؛ دکتر رازانی صبح امروز در دومین نشست کارگروه توسعه صادرات غیرنفتی و روابط خارجی استان کرمانشاه اظهار داشت: نشست اخير ستاد مركزي اربعين حسيني با حضور تمامي دستگاه هاي ذي ربط برگزار شد و در اين نشست آخرين بررسي ها در مورد مرز خسروي صورت گرفت و عبور زوار از طريق اين مرز مهم در امسال قطعي شد.
 1396/03/28

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات