ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


نجف براي برگزاري مراسم اربعين حسيني آماده مي شود


جلسه هماهنگي ميان مسوولان ارگان هاي ايراني مستقر در نجف، براي برگزاري هرچه بهتر مراسم اربعين برگزار شد.

در جلسه هماهنگي مسوولان ارگان هاي ايراني مستقر در نجف كه با حضورآقايان ساداتي فر سركنسول ايران در نجف ،دانشيارنماينده سازمان حج وزيارت در عراق، يوسفي مسوول ستاد شمسا در نجف، دكتر كمالي مسوول هلال احمر جمهوري اسلامي ايران در عراق، احمدي جانشين ستاد بازسازي عتبات عاليات و مسوولان شركت هاي هواپيمايي در عراق برگزار شد بر هماهنگي و تلاش بيشتر همه دستگاهها براي برگزاري باشكوه تر مراسم اربعين حسيني و خدمات رساني به زائران تاكيد شد.

در اين ديدار حجت الاسلام علم الهدي نماينده بعثه مقام معظم رهبري در نجف اشرف لزوم توجه به مسايل آموزش و اخلاقي را يادآور شد و در ادامه حاضرين نقطه نظرات و برنامه هاي پيش بيني شده را در رابطه با مراسم ميليوني اربعين حسيني مطرح كردند و در مورد برگزاري دعاي عرفه در مسجد كوفه به تبادل نظر پرداختند.


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: نجف اشرف - اربعين حسینی -ارگان هاي ايراني-حجت الاسلام علم الهدي - بعثه مقام معظم رهبري

مطالب مشابه


35680
رویکرد مردمی اربعین حفظ شود
عضو کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین و معاون اداره کل فرهنگی شهرداری تهران با تاکید بر اینکه باید رویکرد مردمی اربعین را حفظ کرد،‌ افزود: عشق و ارادت مردم در کانال مردمی می‌تواند اثربخشی بسیار بهتری را به منصه ظهور و بروز برساند.
 1396/02/03
35672
حضور مبلغه های اربعین در مسابقات بین‌المللی قرآن
مسئول شورای راهبری بانوان کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین حسینی با اشاره به حضور نخستین بار بانوان در مسابقات قرآن کریم از جمله مبلغات مراسم پیاده‌روی اربعین حسینی، اظهار کرد: این اقدام می‌تواند سبب پویایی جامعه قرآنی بانوان و بازتعریف تعامل آنان با جهان اسلام باشد.
 1396/02/02
35671
همایش تجلیل و تقدیر از خیرین و خادمین پیاده روی اربعین حسینی
همایش تجلیل و تقدیر از خیرین و خادمین پیاده روی اربعین حسینی باحضور استاندار کربلا و هیات همراه روز پنج شنبه در سالن آمفی تئاتر دانشگاه صنعتی و نوشیروانی بابل برگزارشد
 1396/02/02

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات