ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


فعالیت های قرآنی از مهم ترین برنامه های کمیته تخصصی تولید محتوای شورای راهبری بانوان اربعین است


جلسه کمیته تخصصی تولیدمحتوای شورای راهبری فعالیت های بانوان در اربعین ، با حضور سرکار خانم دکتر لاله افتخاری، مسئول کارگروه بانوان و اعضای حقیقی و حقوقی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی الاربعین، جلسه کمیته تخصصی تولیدمحتوای شورای راهبری فعالیت های بانوان در اربعین ، با حضور خانم دکتر لاله افتخاری، مسئول کارگروه بانوان و اعضای حقیقی و حقوقی برخی ارگان ها و نهادهای مرتبط از جمله: سازمان اوقاف، بسیج طلاب، بسیج جامعه زنان، امور بین الملل بعثه مقام معظم رهبری و دیگر اعضای شورای راهبری بانوان شهریورماه تشکیل شد.

ساماندهی موکب های ویژه برای فعالیت های قرآنی بانوان و برگزاری محافل انس با قرآن در حرم امام علی(ع) و امام حسین(ع)، جذب نیروهای داوطلب به جهت همکاری در فعالیت های قرآنی و ساماندهی و هماهنگی برای مشارکت بانوان غیرایرانی، مورد بررسی و برنامه ریزی قرار گرفت.

بهره مندی از ظرفیت بسیج هنرمندان، شناسایی بانوان شاعر، دعوت از خانواده های شهداء برای مشارکت در فعالیت های فرهنگی و قرآنی و معرفی بانوان شهید از دیگر مصوبات این جلسه بود.

برگزاری نمایشگاه معرفی محصولات عفاف و حجاب، فعالسازی مهدکودک برای کودکان زائر و تولیدمحتوا به زبان های انگلیسی، عربی و اردو نیز مورد بررسی واقع شد.


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: شورای راهبری فعالیت های بانوان در اربعین - کارگروه بانوان

مطالب مشابه


36517
نشست ستاد فرهنگی اربعین حسینی در عراق با حضور سفیر و کاردار جمهوری اسلامی ایران در عراق
به منظور بررسی برنامه‌ها فرهنگی، تبلیغی و آموزشی اربعین ۹۶ زایران ایرانی در عراق جلسه ستاد فرهنگی اربعین حسینی صبح روز یکشنبه اول مرداد در سفارت جمهوری اسلامی ایران در بغداد با حضور اقای دکنر مسجدی سفیر جمهوری اسلامی ایران در عراق و چند تن از مسولان سفارت برگزار شد
 1396/05/02
36488
جلسه موکب داران اربعین حسینی در تهران با حضور جمعی از مسئولان ستاد مرکزی اربعین و رئیس کمیته فرهنگی و آموزشی اربعین برگزار شد.
در این جلسه ضمن ارائه پیش نویس فرهنگی موکب های خدماتی در موسم اربعین از سوی کمیته فرهنگی آموزشی ستاد اربعین، حجت الاسلام و المسلمین دکتر احمدی به سخنرانی پرداختند.
 1396/04/30
36487
رئیس کمیته مشارکت‌های مردمی، اسکان و تغذیه اربعین حسینی گفت: پیش‌بینی می‌شود در اربعین امسال روزانه 6 میلیون وعده غذایی با همت خیرین تهیه و بین زائران توزیع شود.
حسن پلارک درباره مشارکت‌های مردمی، اسکان و تغذیه اربعین گفت: در اربعین سال گذشته روزانه در مجموع 4 میلیون و 500 پرس غذا در قالب 3 وعده غذا در روز برای زائران اربعین حسینی تهیه و اهداء می‌شد، این در حالی است که پیش بینی ما برای امسال، روزانه 6 میلیون وعده غذا خواهد بود.
 1396/04/30

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات