ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


فعالیت های قرآنی از مهم ترین برنامه های کمیته تخصصی تولید محتوای شورای راهبری بانوان اربعین است


جلسه کمیته تخصصی تولیدمحتوای شورای راهبری فعالیت های بانوان در اربعین ، با حضور سرکار خانم دکتر لاله افتخاری، مسئول کارگروه بانوان و اعضای حقیقی و حقوقی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی الاربعین، جلسه کمیته تخصصی تولیدمحتوای شورای راهبری فعالیت های بانوان در اربعین ، با حضور خانم دکتر لاله افتخاری، مسئول کارگروه بانوان و اعضای حقیقی و حقوقی برخی ارگان ها و نهادهای مرتبط از جمله: سازمان اوقاف، بسیج طلاب، بسیج جامعه زنان، امور بین الملل بعثه مقام معظم رهبری و دیگر اعضای شورای راهبری بانوان شهریورماه تشکیل شد.

ساماندهی موکب های ویژه برای فعالیت های قرآنی بانوان و برگزاری محافل انس با قرآن در حرم امام علی(ع) و امام حسین(ع)، جذب نیروهای داوطلب به جهت همکاری در فعالیت های قرآنی و ساماندهی و هماهنگی برای مشارکت بانوان غیرایرانی، مورد بررسی و برنامه ریزی قرار گرفت.

بهره مندی از ظرفیت بسیج هنرمندان، شناسایی بانوان شاعر، دعوت از خانواده های شهداء برای مشارکت در فعالیت های فرهنگی و قرآنی و معرفی بانوان شهید از دیگر مصوبات این جلسه بود.

برگزاری نمایشگاه معرفی محصولات عفاف و حجاب، فعالسازی مهدکودک برای کودکان زائر و تولیدمحتوا به زبان های انگلیسی، عربی و اردو نیز مورد بررسی واقع شد.


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: شورای راهبری فعالیت های بانوان در اربعین - کارگروه بانوان

مطالب مشابه


36701
شعار اربعین 96 انتخاب شد؛ اعلام جهانی بودن عشق به امام حسین(ع) با شعار «احب الله من احب حسینا»
مسئول کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین اعلام کرد: با استناد به حدیثی از حضرت رسول (ص) و محور قرار دادن عشق جهانی به امام حسین(ع) «احب الله من احب حسینا» به عنوان شعار اربعین 96 انتخاب شد.
 1396/05/24
36685
بازگشایی مرز کمکی در اربعین امسال به منظور تسهیل تردد زائران
فرمانده نیروی انتظامی از بازگشایی مرز کمکی در اربعین امسال خبر داد و گفت: امیدواریم با بازگشایی مرز جدید در کنار مرزهای رسمی خودمان، شاهد تسهیل در تردد زائران باشیم.
 1396/05/23
36684
دبیر ستاد مرکزی اربعین حسینی خبر داد آغاز صدور ویزای اربعین از ۱۱ شهریور
دبیر ستاد مرکزی اربعین حسینی با اشاره به توافق‌های انجام شده میان هیئت ایرانی و عراقی برای برگزاری مراسم اربعین حسینی امسال گفت: از ۱۱ شهریور ماه سفارت و کنسولگری‌های عراق در ایران صدور روادید برای زائران کشورمان را آغاز می‌کنند.
 1396/05/22

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات