ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


جلسه یاوران معنوی اربعین با حضور ائمه جمعه استان سیستان و بلوچستان


جلسه یاوران معنوی اربعین با حضور آبت الله سلیمانی نماینده ولی فقیه و ائمه جمعه استان سیستان و بلوچستان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی الاربعین، جلسه یاوران معنوی اربعین با حضور آبت الله سلیمانی نماینده ولی فقیه و ائمه جمعه استان سیستان و بلوچستان برگزار گردید.

در این جلسه که ائمه جمعه استان سیستان و بلوچستان حضور داشتند ، آیت الله سلیمانی نماینده محترم مقام معظم رهبری در استان و امام جمعه  زاهدان توضیحاتی نسبت به سیاست های بعثه مقام معظم رهبری در مورد عراق برای حاضرین بیان کرده و اصول سه گانه ی ؛ احترام به حاکمیت عراق، حفظ و پر رنگ کردن میزبانی عراقیها و حمایت و تقویت مرجعیت شیعه در عراق با محوریت حضرت آیة الله العظمی سیستانی، تبیین کردند و از ائمه جمعه به عنوان یاوران معنوی مراسم اربعین درخواست کردند، جهت فرهنگ سازی هرچه بیشتر مراسم اربعین و تشویق زایرین به ثبت نام در  سامانه سماح در خطبه های نماز جمعه بیان کنند و این مطلب را به سمع نمازگزاران برسانند  و نیز در منابر و مواعظ مطرح فرمایند.

وی در ادامه گفتند بنابر اطلاعات دریافتی به لحاظ مسایل امنیتی به احدی اجازه ورود بدون ویزا به عراق داده نمیشود.

همچنین نسبت به استقبال و پذیرایی از زایرین عزیز پاکستانی از ائمه جمعه  استمداد شد که با خیرین صحبت کنند و ستادهای مردمی را فعال نمایند.


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: یاوران معنوی اربعین - آبت الله سلیمانی - نماینده ولی فقیه -استان سیستان و بلوچستان

مطالب مشابه


36189
ای شما که به انسان بودن معنی دادید، یک ملت، در طول یک تاریخ، در اندوه شما ضجه می کند
از آن روز دردناک که خیال نیز از تصورش می هراسد و دل از دردش پاره می شود چشم های این ملت از اشک خشک نشده است.
 1396/03/29
36186
استقرار مبلغان در دو مرز شلمچه و چزابه
کمیته فرهنگی آموزشی اربعین استان خوزستان در جریان پیاده‌روی عظیم اربعین امسال نیز نسبت به استقرار مبلغان در دو مرز شلمچه و چزابه اقدام می‌کند.
 1396/03/28
36183
استاندار کرمانشاه گفت: در نشست اخير ستاد مركزي اربعين حسيني موضوع عبور زوار اباعبدالحسين (ع) در ايام اربعين از طريق مرز خسروي قطعي شد
به گزارش کمیته فرهنگی اربعین به نقل از واحد خبر روابط عمومی و امور بین الملل استانداری کرمانشاه؛ دکتر رازانی صبح امروز در دومین نشست کارگروه توسعه صادرات غیرنفتی و روابط خارجی استان کرمانشاه اظهار داشت: نشست اخير ستاد مركزي اربعين حسيني با حضور تمامي دستگاه هاي ذي ربط برگزار شد و در اين نشست آخرين بررسي ها در مورد مرز خسروي صورت گرفت و عبور زوار از طريق اين مرز مهم در امسال قطعي شد.
 1396/03/28

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات