ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


استقرار دفتر موقت كنسولگري عراق در ايلام در اربعين امسال


مديركل حج و زيارت استان ايلام گفت: از اول مهرماه امسال دفتر كنسول‌گري موقت در ايلام داير و زائران اربعين از خدمات آن بهره‌مند خواهند شد.

مدير كل حج و زيارت استان ايلام، امروز سوم شهريور ماه در گفت‌وگو با خبرگزاري بين‌المللي قرآن (ايكنا) از ايلام، اظهار كرد: از اول شهريورماه امسال در ۴ دفتر ثابت كنسولگري در ايران شامل استان‌هاي خوزستان، كرمانشاه، خراسان رضوي و تهران، ارائه خدمات شروع خواهد شد كه اين اقدام موجب تسهيل در صدور ويزا براي زائران اربعين مي‌شود.

وي با بيان اينكه از اول مهرماه امسال تعداد دفاتر كنسولگري از ۱۵ به ۲۰ مورد و از جمله در ايلام، افزايش پيدا مي‌كند، عنوان كرد: با رايزني‌ها و تلاش‌هاي صورت گرفته با طرف عراقي امسال روند صدور ويزا نسبت به سال گذشته سريع‌تر و بهتر انجام مي‌شود.

مميز با تأكيد بر اينكه زائران اربعين حتماً در استان‌هاي خود براي گرفتن ويزا اقدام كنند، تصريح كرد: مطمئنا اربعين امسال، مرز مهران شلوغ‌تر از سال گذشته خواهد بود.


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: اربعین حسینی - ستاد مرکزی اربعین - ایلام

مطالب مشابه


35704
از ابداع 30 طرح نذری تا ارتباط‌گیری با عشیره‌های عراقی
مسئول دو موکب شباب العلویون و فاطمةالزهرا(س) درباره فعالیت‌هایی که در ایام اربعین سال گذشته و برنامه‌های سال جاری دارد،‌ اظهار کرد: سال گذشته 30 طرح نذری را راه‌اندازی کردیم تا هر کس بنا به وسع خود در این طرح شرکت کند که نذورات شامل برنج، گوشت، پتو، موکت و ... بود.
 1396/02/06
35680
رویکرد مردمی اربعین حفظ شود
عضو کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین و معاون اداره کل فرهنگی شهرداری تهران با تاکید بر اینکه باید رویکرد مردمی اربعین را حفظ کرد،‌ افزود: عشق و ارادت مردم در کانال مردمی می‌تواند اثربخشی بسیار بهتری را به منصه ظهور و بروز برساند.
 1396/02/03
35672
حضور مبلغه های اربعین در مسابقات بین‌المللی قرآن
مسئول شورای راهبری بانوان کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین حسینی با اشاره به حضور نخستین بار بانوان در مسابقات قرآن کریم از جمله مبلغات مراسم پیاده‌روی اربعین حسینی، اظهار کرد: این اقدام می‌تواند سبب پویایی جامعه قرآنی بانوان و بازتعریف تعامل آنان با جهان اسلام باشد.
 1396/02/02

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات