ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


استقرار دفتر موقت كنسولگري عراق در ايلام در اربعين امسال


مديركل حج و زيارت استان ايلام گفت: از اول مهرماه امسال دفتر كنسول‌گري موقت در ايلام داير و زائران اربعين از خدمات آن بهره‌مند خواهند شد.

مدير كل حج و زيارت استان ايلام، امروز سوم شهريور ماه در گفت‌وگو با خبرگزاري بين‌المللي قرآن (ايكنا) از ايلام، اظهار كرد: از اول شهريورماه امسال در ۴ دفتر ثابت كنسولگري در ايران شامل استان‌هاي خوزستان، كرمانشاه، خراسان رضوي و تهران، ارائه خدمات شروع خواهد شد كه اين اقدام موجب تسهيل در صدور ويزا براي زائران اربعين مي‌شود.

وي با بيان اينكه از اول مهرماه امسال تعداد دفاتر كنسولگري از ۱۵ به ۲۰ مورد و از جمله در ايلام، افزايش پيدا مي‌كند، عنوان كرد: با رايزني‌ها و تلاش‌هاي صورت گرفته با طرف عراقي امسال روند صدور ويزا نسبت به سال گذشته سريع‌تر و بهتر انجام مي‌شود.

مميز با تأكيد بر اينكه زائران اربعين حتماً در استان‌هاي خود براي گرفتن ويزا اقدام كنند، تصريح كرد: مطمئنا اربعين امسال، مرز مهران شلوغ‌تر از سال گذشته خواهد بود.


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: اربعین حسینی - ستاد مرکزی اربعین - ایلام

مطالب مشابه


36189
ای شما که به انسان بودن معنی دادید، یک ملت، در طول یک تاریخ، در اندوه شما ضجه می کند
از آن روز دردناک که خیال نیز از تصورش می هراسد و دل از دردش پاره می شود چشم های این ملت از اشک خشک نشده است.
 1396/03/29
36186
استقرار مبلغان در دو مرز شلمچه و چزابه
کمیته فرهنگی آموزشی اربعین استان خوزستان در جریان پیاده‌روی عظیم اربعین امسال نیز نسبت به استقرار مبلغان در دو مرز شلمچه و چزابه اقدام می‌کند.
 1396/03/28
36183
استاندار کرمانشاه گفت: در نشست اخير ستاد مركزي اربعين حسيني موضوع عبور زوار اباعبدالحسين (ع) در ايام اربعين از طريق مرز خسروي قطعي شد
به گزارش کمیته فرهنگی اربعین به نقل از واحد خبر روابط عمومی و امور بین الملل استانداری کرمانشاه؛ دکتر رازانی صبح امروز در دومین نشست کارگروه توسعه صادرات غیرنفتی و روابط خارجی استان کرمانشاه اظهار داشت: نشست اخير ستاد مركزي اربعين حسيني با حضور تمامي دستگاه هاي ذي ربط برگزار شد و در اين نشست آخرين بررسي ها در مورد مرز خسروي صورت گرفت و عبور زوار از طريق اين مرز مهم در امسال قطعي شد.
 1396/03/28

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات