ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


مسئول سازمان اردویی و راهیان نور سپاه نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه: ظرفیت خادمان کرمانشاهی در خدمت‌رسانی به زائران اربعین بکارگیری می شود


مسئول سازمان اردویی و راهیان نور سپاه نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه گفت: تمام ظرفیت خادمان استان کرمانشاه برای خدمت رسانی به زائران اربعین به کار برده می‌شود.

سرهنگ علی یوسفی‌راد مسئول سازمان اردویی و راهیان نور سپاه نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه
با اشاره به اینکه اسکان زائران اربعین حسینی(ع) از طرف استانداری به سازمان اردویی راهیان نور واگذار شده است اظهار داشت: مسئولیت اسکان زائران به سمت کربلا و در زمان بازگشت به این سازمان محول شده است که از تمام ظرفیت‌های استان در این راستا استفاده می‌شود.
مسئول سازمان اردویی و راهیان نور سپاه نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه با بیان اینکه از تمام امکان اقامتی استان از جمله ادارات، هیئت‌های مذهبی، مساجد و اماکن مورد نظر خیران در این راستا استفاده می‌شود، گفت: مکان‌های تجمع زائران از جمله ورودی شهر کرمانشاه، کنگاور، صحنه، کرمانشاه و خروجی اسلام‌آباد غرب رصد می‌شود و تمهیداتی برای هدایت زائران در این مکان‌ها اندیشیده می‌شود.
یوسفی‌راد با اشاره به اینکه تمام مکان‌های در نظر گرفته شده در استان با هماهنگی سازمان اردویی ساماندهی و سازماندهی می‌شود، افزود: در میادین اصلی شهر، ترمینال‌ها، محل‌های صدور ویزا و محل‌هایی که احتمال حضور زائران بیشتر است خادمانی برای هدایت و راهنمایی زائران به سمت محل اسکان مستقر هستند.
وی با بیان اینکه تمام خادمان سازمان راهیان نور در اربعین امسال در نقاط مختلف استان کرمانشاه آماده خدمت‌رسانی به زائران هستند، خاطرنشان کرد: تمام ظرفیت خادمان راهیان نور از اقشار و گروه‌های سنی مختلف آماده خدمت‌رسانی و اداره موکب‌‌های نزدیک اردوگاه‌ها هستند.
یوسفی‌راد با اشاره به اینکه با توجه به بسترهایی که در عراق و ایران فراهم شده حضور بیش از سال‌های گذشته زائران در اربعین امسال پیش‌بینی می‌شود، اظهار کرد: امید داریم ملت ایران با اعتقاد و ایمان به عاشورا و اربعین حسینی(ع) همچون سنوات گذشته حضور باشکوهی را در این مراسم معنوی داشته باشند.

ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: اربعین حسینی - ستاد مرکزی اربعین - راهیان نور - اردویی - کرمانشاه - خادمان

مطالب مشابه


36488
جلسه موکب داران اربعین حسینی در تهران با حضور جمعی از مسئولان ستاد مرکزی اربعین و رئیس کمیته فرهنگی و آموزشی اربعین برگزار شد.
در این جلسه ضمن ارائه پیش نویس فرهنگی موکب های خدماتی در موسم اربعین از سوی کمیته فرهنگی آموزشی ستاد اربعین، حجت الاسلام و المسلمین دکتر احمدی به سخنرانی پرداختند.
 1396/04/30
36487
رئیس کمیته مشارکت‌های مردمی، اسکان و تغذیه اربعین حسینی گفت: پیش‌بینی می‌شود در اربعین امسال روزانه 6 میلیون وعده غذایی با همت خیرین تهیه و بین زائران توزیع شود.
حسن پلارک درباره مشارکت‌های مردمی، اسکان و تغذیه اربعین گفت: در اربعین سال گذشته روزانه در مجموع 4 میلیون و 500 پرس غذا در قالب 3 وعده غذا در روز برای زائران اربعین حسینی تهیه و اهداء می‌شد، این در حالی است که پیش بینی ما برای امسال، روزانه 6 میلیون وعده غذا خواهد بود.
 1396/04/30
36482
دومین جلسه کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین در سال 96 برگزار شد؛
این جلسه باحضور ریاست محترم کمیته فرهنگی آموزشی واعضای کمیته فرهنگی : بعثه مقام معظم رهبری ، شورای سیاستگذاری ائمه جمعه ، مجمع جهانی اهل بیت ، نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاهها ، مرکز مدیریت حوزه های علمیه ، سازمان حج و زیارت ، وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی ، سازمان تبلیغات اسلامی ، ستاد بازسازی عتبات عالیات ، سازمان اوقاف وامور خیریه ، نماینده وزارت کشور ، نماینده وزارت امور خارجه ، بسیج دانشجویی ، قرارگاه فرهنگی خاتم الاوصیاء ، معاونت فرهنگی سپاه ، شهرداری تهران و اشخاص وکارشناسان حقیقی وحقوقی برگزار شد
 1396/04/30

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات