ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


تجليل از خدمات هيات پزشكي هلال احمر ايران درعراق


همزمان با گراميداشت روز پزشك در كشور، از زحمات وخدمات هيات پزشكي هلال احمر ايران درعراق تجليل شد

در مراسمي كه در بعثه مقام معظم رهبري در شهر كربلا برگزار شد، حجت الاسلام و المسلمين نجفي روحاني ضمن تبريك روز پزشك وبزرگداشت ياد وخاطره حكيم وطبيب حاذق ابوعلي سينا گفت: اول شهريور روز پزشك نامگذاري شده است تا خدمات و زحمات پزشكان ارج نهاده شود. نقش ارزنده و رسالت بزرگ آنان درسلامت انسان ها يادآوري گردد.

وي با اشاره به لزوم توجه مردم به پيشگيري اظهارداشت: پزشكان اخلاقاً بايد عالمانه و عاشقانه در تشخيص درد و درمان تلاش كنند.

حجت الاسلام نجفي روحاني در بخش ديگري از سخنان خود به بيان اخلاق پزشكي پرداخت وافزود: درمان انسان ها كار ارزشمندي است ودرمان زائران ائمه معصومين (عليه السلام) اجر وپاداش مضاعف دارد. شما پزشكان در ثواب زيارت زائران درمان شده كه به حرم مي روند، نيز شريك هستيد واجر و پاداش خواهيد داشت.

در پايان اين مراسم از زحمات هيات پزشكي هلال احمر در عراق با اهداي هداياي معنوي تجليل شد.


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: بعثه مقام معظم رهبري - كربلا - نجفي روحاني - روز پزشك

مطالب مشابه


36517
نشست ستاد فرهنگی اربعین حسینی در عراق با حضور سفیر و کاردار جمهوری اسلامی ایران در عراق
به منظور بررسی برنامه‌ها فرهنگی، تبلیغی و آموزشی اربعین ۹۶ زایران ایرانی در عراق جلسه ستاد فرهنگی اربعین حسینی صبح روز یکشنبه اول مرداد در سفارت جمهوری اسلامی ایران در بغداد با حضور اقای دکنر مسجدی سفیر جمهوری اسلامی ایران در عراق و چند تن از مسولان سفارت برگزار شد
 1396/05/02
36488
جلسه موکب داران اربعین حسینی در تهران با حضور جمعی از مسئولان ستاد مرکزی اربعین و رئیس کمیته فرهنگی و آموزشی اربعین برگزار شد.
در این جلسه ضمن ارائه پیش نویس فرهنگی موکب های خدماتی در موسم اربعین از سوی کمیته فرهنگی آموزشی ستاد اربعین، حجت الاسلام و المسلمین دکتر احمدی به سخنرانی پرداختند.
 1396/04/30
36487
رئیس کمیته مشارکت‌های مردمی، اسکان و تغذیه اربعین حسینی گفت: پیش‌بینی می‌شود در اربعین امسال روزانه 6 میلیون وعده غذایی با همت خیرین تهیه و بین زائران توزیع شود.
حسن پلارک درباره مشارکت‌های مردمی، اسکان و تغذیه اربعین گفت: در اربعین سال گذشته روزانه در مجموع 4 میلیون و 500 پرس غذا در قالب 3 وعده غذا در روز برای زائران اربعین حسینی تهیه و اهداء می‌شد، این در حالی است که پیش بینی ما برای امسال، روزانه 6 میلیون وعده غذا خواهد بود.
 1396/04/30

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات