ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


رئیس سازمان حج و زیارت استان ایلام خبر داد؛ افزایش تعداد دفاتر کنسولگری در ایران ویژه اربعین سال جاری


رئیس سازمان حج و زیارت ایلام اظهار کرد: تعداد دفاتر کنسولگری از 15 به 20 رسیده که در تمامی استانها تقسیم خواهد شد و یکی از این استانها ایلام خواهد بود.

غلامرضا ممیز رئیس سازمان حج و زیارت استان ایلام گفت: از ابتدای شهریور ماه در 4 دفتر ثابت کنسولگری در ایران شامل استان های اهواز، کرمانشاه، مشهد و تهران، ارائه خدمات شروع خواهد شد که این عمل موجب تسهیل در امور صدور ویزا می شود.

رئیس سازمان حج و زیارت ایلام اظهار کرد: با تلاش "اوحدی" رئيس سازمان حج و زيارت و طرف عراقی امسال تعداد دفاتر کنسولگری از 15 به 20 رسیده که در تمامی استانها تقسیم خواهد شد و یکی از این استانها ایلام خواهد بود.

وی به زائرین اباعبدالله توصیه کرد که در استان های خود به گرفتن ویزا اقدام کنند تا در این سفر با مشکل مواجه نشوند.
 
غلامرضا ممیز تاکید کرد: طبق آخرین گزارشی که در استانداری نیز ارائه شده، حدود 30 کیلومتر جاده های ویژه تردد زوار اربعین تعریض شده و برای این حجم ترافیک استاندارد شده است؛ 20 کیلومتر دیگر از این جاده ها نیز تا اربعین امسال آماده خواهد شد.


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: اربعین حسینی - ستاد مرکزی اربعین - غلامرضا ممیز

مطالب مشابه


36189
ای شما که به انسان بودن معنی دادید، یک ملت، در طول یک تاریخ، در اندوه شما ضجه می کند
از آن روز دردناک که خیال نیز از تصورش می هراسد و دل از دردش پاره می شود چشم های این ملت از اشک خشک نشده است.
 1396/03/29
36186
استقرار مبلغان در دو مرز شلمچه و چزابه
کمیته فرهنگی آموزشی اربعین استان خوزستان در جریان پیاده‌روی عظیم اربعین امسال نیز نسبت به استقرار مبلغان در دو مرز شلمچه و چزابه اقدام می‌کند.
 1396/03/28
36183
استاندار کرمانشاه گفت: در نشست اخير ستاد مركزي اربعين حسيني موضوع عبور زوار اباعبدالحسين (ع) در ايام اربعين از طريق مرز خسروي قطعي شد
به گزارش کمیته فرهنگی اربعین به نقل از واحد خبر روابط عمومی و امور بین الملل استانداری کرمانشاه؛ دکتر رازانی صبح امروز در دومین نشست کارگروه توسعه صادرات غیرنفتی و روابط خارجی استان کرمانشاه اظهار داشت: نشست اخير ستاد مركزي اربعين حسيني با حضور تمامي دستگاه هاي ذي ربط برگزار شد و در اين نشست آخرين بررسي ها در مورد مرز خسروي صورت گرفت و عبور زوار از طريق اين مرز مهم در امسال قطعي شد.
 1396/03/28

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات