ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


رئیس سازمان حج و زیارت استان ایلام خبر داد؛ افزایش تعداد دفاتر کنسولگری در ایران ویژه اربعین سال جاری


رئیس سازمان حج و زیارت ایلام اظهار کرد: تعداد دفاتر کنسولگری از 15 به 20 رسیده که در تمامی استانها تقسیم خواهد شد و یکی از این استانها ایلام خواهد بود.

غلامرضا ممیز رئیس سازمان حج و زیارت استان ایلام گفت: از ابتدای شهریور ماه در 4 دفتر ثابت کنسولگری در ایران شامل استان های اهواز، کرمانشاه، مشهد و تهران، ارائه خدمات شروع خواهد شد که این عمل موجب تسهیل در امور صدور ویزا می شود.

رئیس سازمان حج و زیارت ایلام اظهار کرد: با تلاش "اوحدی" رئيس سازمان حج و زيارت و طرف عراقی امسال تعداد دفاتر کنسولگری از 15 به 20 رسیده که در تمامی استانها تقسیم خواهد شد و یکی از این استانها ایلام خواهد بود.

وی به زائرین اباعبدالله توصیه کرد که در استان های خود به گرفتن ویزا اقدام کنند تا در این سفر با مشکل مواجه نشوند.
 
غلامرضا ممیز تاکید کرد: طبق آخرین گزارشی که در استانداری نیز ارائه شده، حدود 30 کیلومتر جاده های ویژه تردد زوار اربعین تعریض شده و برای این حجم ترافیک استاندارد شده است؛ 20 کیلومتر دیگر از این جاده ها نیز تا اربعین امسال آماده خواهد شد.


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: اربعین حسینی - ستاد مرکزی اربعین - غلامرضا ممیز

مطالب مشابه


35680
رویکرد مردمی اربعین حفظ شود
عضو کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین و معاون اداره کل فرهنگی شهرداری تهران با تاکید بر اینکه باید رویکرد مردمی اربعین را حفظ کرد،‌ افزود: عشق و ارادت مردم در کانال مردمی می‌تواند اثربخشی بسیار بهتری را به منصه ظهور و بروز برساند.
 1396/02/03
35672
حضور مبلغه های اربعین در مسابقات بین‌المللی قرآن
مسئول شورای راهبری بانوان کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین حسینی با اشاره به حضور نخستین بار بانوان در مسابقات قرآن کریم از جمله مبلغات مراسم پیاده‌روی اربعین حسینی، اظهار کرد: این اقدام می‌تواند سبب پویایی جامعه قرآنی بانوان و بازتعریف تعامل آنان با جهان اسلام باشد.
 1396/02/02
35671
همایش تجلیل و تقدیر از خیرین و خادمین پیاده روی اربعین حسینی
همایش تجلیل و تقدیر از خیرین و خادمین پیاده روی اربعین حسینی باحضور استاندار کربلا و هیات همراه روز پنج شنبه در سالن آمفی تئاتر دانشگاه صنعتی و نوشیروانی بابل برگزارشد
 1396/02/02

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات