ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


مسئول کار گروه یاوران معنوی و فرهنگی کشور: آموزش به 50 هزار روحانی در سطح کشور برای خدمات رسانی به زائران اربعین حسینی


مسئول کار گروه یاوران معنوی و فرهنگی کشور با اشاره به اینکه در اربعین سال گذشته 2 میلیون زائر از ایران عازم عتبات عالیات شدند، افزود: 50 هزار روحانی در سطح کشور برای خدمات رسانی به زائران آموزش داده می شوند.

حجت الاسلام و المسلمین"مسعود حاج ابراهیمی" عصر امروز 30 مرداد ماه در نشست کارگروه یاوران معنوی اربعین حسینی (ع) استان کرمان با اشاره به وظایف سازمان حج و زیارت، گفت: نکته ای که مقام معظم رهبری تاکید دارند این است که جریان سیدالشهدا یک جریان مردمی باشد و دولتی نشود.

وی با بیان اینکه وظیفه ما در این خصوص تامین و آماده سازی زیرساخت ها در همه حوزه های فرهنگی و اجرایی است تصریح کرد: شاید علت اینکه با یک حرکت سریع و رو به بالایی در این راستا حرکت می کنیم، برخورد خالصانه میزبان (عراق) است..

مسئول کار گروه یاوران معنوی و فرهنگی کشور تصریح کرد: در 21 استان دفتر نمایندگی داریم و در استان هایی که نداریم مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی آن استان به عنوان مسئول این دفتر شده اند.

حاج ابرهیمی با اشاره به اینکه در اربعین سال گذشته 2 میلیون زائر از ایران عازم عتبات عالیات شدند، افزود: 50 هزار روحانی در سطح کشور برای خدمات رسانی به زائران آموزش داده می شوند.

وی با اشاره به اینکه اربعین یک روز نیست، عنوان کرد: برای خروج مطلوب زائرین نیازمند زیر ساخت های مناسب می باشیم.


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: اربعین حسینی - ستاد مرکزی اربعین - یاوران معنوی اربعین - كميته فرهنگي آموزشي اربعين - کرمان - مسعودحاج ابراهیمی

مطالب مشابه


36189
ای شما که به انسان بودن معنی دادید، یک ملت، در طول یک تاریخ، در اندوه شما ضجه می کند
از آن روز دردناک که خیال نیز از تصورش می هراسد و دل از دردش پاره می شود چشم های این ملت از اشک خشک نشده است.
 1396/03/29
36186
استقرار مبلغان در دو مرز شلمچه و چزابه
کمیته فرهنگی آموزشی اربعین استان خوزستان در جریان پیاده‌روی عظیم اربعین امسال نیز نسبت به استقرار مبلغان در دو مرز شلمچه و چزابه اقدام می‌کند.
 1396/03/28
36183
استاندار کرمانشاه گفت: در نشست اخير ستاد مركزي اربعين حسيني موضوع عبور زوار اباعبدالحسين (ع) در ايام اربعين از طريق مرز خسروي قطعي شد
به گزارش کمیته فرهنگی اربعین به نقل از واحد خبر روابط عمومی و امور بین الملل استانداری کرمانشاه؛ دکتر رازانی صبح امروز در دومین نشست کارگروه توسعه صادرات غیرنفتی و روابط خارجی استان کرمانشاه اظهار داشت: نشست اخير ستاد مركزي اربعين حسيني با حضور تمامي دستگاه هاي ذي ربط برگزار شد و در اين نشست آخرين بررسي ها در مورد مرز خسروي صورت گرفت و عبور زوار از طريق اين مرز مهم در امسال قطعي شد.
 1396/03/28

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات