ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


جلسه ستاد اربعین حسینی با حضور مشاور استاندار اردبیل در امور ایثارگران


دومین جلسه مسولین کمیته های تخصصی ستاد اربعین استان اردبیل در محل استانداری اردبیل برگزار گردید.

به گزارش پایگاه خبری الاربعین، دومین جلسه مسولین کمیته های تخصصی ستاد اربعین استان اردبیل در محل استانداری اردبیل برگزار گردید.

در ابتدای این جلسه سردار حاج رحیم صدقیان نماینده استاندار در ستاد اربعین استانی ، ضمن تقدیر و تشکر از نماینده بعثه مقام معظم رهبری در استان که اولین جلسه کمیته فرهنگی ، آموزشی را برگزار کردند از سایر مسولین کمیته های استانی درخواست کردند نسبت به فعال سازی و تشکیل جلسات کمیته ها اقدام نمایند.
در ادامه این جلسه حجت الاسلام والمسلمین بیدار مسول بعثه مقام معظم رهبری در استان ضمن ارائه گزارشی از برگزاری جلسه کمیته فرهنگی ، آموزشی ، مصوبات اولین جلسه این کمیته را به شرح زیر بیان داشتند : 
1)  مقرر شد جهت توجیه روحانیون و ائمه جماعات مساجد با همکاری سازمان تبلیغات اسلامی استان جلسه ای تشکیل و مطالب مورد نیاز در اختیار روحانیان قرار گیرد.
2)  جلسه دیگری در آستانه ماه محرم با شرکت مداحان و روسای هیاتها و دسته جات عزاداری تشکیل و نسبت به توجیه این عزیزان اقدام گردد.
حجت الاسلام بیدار از راه اندازی کانالی در شبکه مجازی با نام « انی احامی ابدا عن دینی » جهت درج اخبار و فعالیت های کمیته فرهنگی ، آموزشی و نیز ارائه آموزش ها و توجیهات عمومی خبر داد.


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: اربعین حسینی - ستاد مرکزی اربعین - کمیته فرهنگی آموزش - اردبیل

مطالب مشابه


35704
از ابداع 30 طرح نذری تا ارتباط‌گیری با عشیره‌های عراقی
مسئول دو موکب شباب العلویون و فاطمةالزهرا(س) درباره فعالیت‌هایی که در ایام اربعین سال گذشته و برنامه‌های سال جاری دارد،‌ اظهار کرد: سال گذشته 30 طرح نذری را راه‌اندازی کردیم تا هر کس بنا به وسع خود در این طرح شرکت کند که نذورات شامل برنج، گوشت، پتو، موکت و ... بود.
 1396/02/06
35680
رویکرد مردمی اربعین حفظ شود
عضو کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین و معاون اداره کل فرهنگی شهرداری تهران با تاکید بر اینکه باید رویکرد مردمی اربعین را حفظ کرد،‌ افزود: عشق و ارادت مردم در کانال مردمی می‌تواند اثربخشی بسیار بهتری را به منصه ظهور و بروز برساند.
 1396/02/03
35672
حضور مبلغه های اربعین در مسابقات بین‌المللی قرآن
مسئول شورای راهبری بانوان کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین حسینی با اشاره به حضور نخستین بار بانوان در مسابقات قرآن کریم از جمله مبلغات مراسم پیاده‌روی اربعین حسینی، اظهار کرد: این اقدام می‌تواند سبب پویایی جامعه قرآنی بانوان و بازتعریف تعامل آنان با جهان اسلام باشد.
 1396/02/02

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات