ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


در ديدار نماينده بِعثه در عراق با آيت الله فياض عنوان شد؛ ايران افتخار شيعه و پشتيبان واقعي اهل بيت(ع) است


در ديدار حجت الاسلام و المسلمين نجفي روحاني، نماينده بِعثه مقام معظم رهبري در عراق با آيت الله فياض عنوان شد: ايران افتخار شيعه و پشتيبان واقعي اهل بيت(عليهم السلام) در جهان است.

حجت الاسلام و المسلمين نجفي روحاني، نماينده بِعثه مقام معظم رهبري در عراق به همراه حجج اسلام و المسلمين بهجتي، علم الهدي و احساني، نمايندگان بعثه مقام معظم رهبري در كربلاي معلا، نجف اشرف و كاظمين با آيت الله فياض، از علماي نجف اشرف ديدار و گفت و گو كرد.

در اين ديدار نماينده بعثه رهبري در عراق با ارائه گزارشي از فعايت هاي فرهنگي بِعثه مقام معظم رهبري براي زائران ايراني و برگزاري دعاي عرفه براي بهره برداري معنوي بيشتر نكات مورد نظر خود را بيان كرد.

در اين ديدار آيت الله فياض، ضمن تحسين ملت ايران گفت: مردم ايران مُحِب واقعي اهل بيت(عليهم السلام) بوده و از هرگونه افراط و تفريط به دور هستند.

اين مرجع تقليد عنوان كرد: شيعه مكتب اعتدال است.

وي در ادامه با اشاره به اهميت نمار جماعت، حضور مردم ايران را پسنديده خواند و گفت: پسنديده است، رسانه هاي فرهنگي و تبليغي ايران نسبت به تبليغ اهميت حجاب اهتمام بيشتري داشته باشند.

آيت الله فياض نقش روحانيون را براي بيان معارف و احكام شرعي بسيار مهم خواند و افزود: روحانيون با مردم مهربان باشند و به آنان كمك كنند تا در اين سفر بيشترين بهره معنوي را ببرند.

وي در پايان تأكيد كرد: ايران افتخار شيعه و پشتيبان واقعي اهل بيت(عليهم السلام) در جهان است.


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: ديدار- آيت الله فياض - بعثه مقام معظم رهبری - نجفي روحاني - فعايت هاي فرهنگي

مطالب مشابه


نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات