ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


دیدار جمعی از فعالان اربعین حسینی زاهدان با رییس کمیته فرهنگی و آموزشی اربعین.


جمعی از فعالان اربعینی زاهدان با حضور در دفتر نهاد نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت سیستان و بلوچستان با حجت الاسلام دکتر احمدی رییس کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین حسینی کشور دیدار و گفتگو کردند

به گزارش پایگاه الاربعین، جمعی از فعالان اربعینی زاهدان با حضور در دفتر نهاد نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت سیستان و بلوچستان با حجت الاسلام دکتر احمدی رییس کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین حسینی کشور  دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار حجت الاسلام والمسلمین فقیهی مسئول دفتر نمایندگی بعثه و رییس کمیته فرهنگی اربعین در استان و حجت الاسلام محمد حسین سلطانی رابط منطقه جنوب شرق کمیته اربعین حضور داشتند، ابتدا گزارشی از فعالیت‌های سال گذشته در استان و عراق از سوی فعالان اربعینی و مردمی استان به  بنیاد فرهنگی خاتم الاوصیا به ویژه در ارایه خدمات به زایران و مهمانان پاکستانی  ارایه کردند.

و در ادامه به بررسی راه های هم افزایی در ارایه خدمات و نیز مشکلات پرداخته شد.

نگرانی از دولتی شدن،

عدم اجراي تعهدات  از سوی برخی دستگاه‌ها و  نهادها،

 فقدان  و کمبود منابع و امکانات لازم

برای حجم بالای زایران مهمان پاکستانی ،

از مشکلات  مهم در ارایه خدمات  یاد شده  و ضرورت توجه و اهتمام به این مهمانان در  مسیر حرکت تا مرز خروجی،

 فعال سازی ظرفیت ناوگان ریلی  و هوایی کشور جهت جابجایی  زایران اربعین  واعیاد

تامین مبلغان  اردوزبان برای پاسخگویی به سئوالات شرعی   و انسجام و  همگرایی و وحدت در مدیریت فرهنگی از  پیشنهاد های  فعالان اربعین حسینی در این  جلسه بود.


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: اربعین حسینی - سیستان و بلوچستان - حمید احمدی - رییس کمیته فرهنگی و آموزشی - ستاد مرکزی اربعین حسینی

مطالب مشابه


35680
رویکرد مردمی اربعین حفظ شود
عضو کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین و معاون اداره کل فرهنگی شهرداری تهران با تاکید بر اینکه باید رویکرد مردمی اربعین را حفظ کرد،‌ افزود: عشق و ارادت مردم در کانال مردمی می‌تواند اثربخشی بسیار بهتری را به منصه ظهور و بروز برساند.
 1396/02/03
35672
حضور مبلغه های اربعین در مسابقات بین‌المللی قرآن
مسئول شورای راهبری بانوان کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین حسینی با اشاره به حضور نخستین بار بانوان در مسابقات قرآن کریم از جمله مبلغات مراسم پیاده‌روی اربعین حسینی، اظهار کرد: این اقدام می‌تواند سبب پویایی جامعه قرآنی بانوان و بازتعریف تعامل آنان با جهان اسلام باشد.
 1396/02/02
35671
همایش تجلیل و تقدیر از خیرین و خادمین پیاده روی اربعین حسینی
همایش تجلیل و تقدیر از خیرین و خادمین پیاده روی اربعین حسینی باحضور استاندار کربلا و هیات همراه روز پنج شنبه در سالن آمفی تئاتر دانشگاه صنعتی و نوشیروانی بابل برگزارشد
 1396/02/02

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات