ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان خبر داد آمادگی کامل اوقاف همدان برای اربعین حسینی


حجت الاسلام کاروند به آمادگی کامل برای اربعین حسینی تأکید کرد و گفت: استان همدان سالانه میزبان بیش از یک میلیون زائر اربعین حسینی است و از هم اکنون برای اسکان و پذیرایی از زائرین برنامه ریزی های لازم باید انجام شود.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان همدان در حاشیه بازدید از بقاع متبرکه اسدآباد اظهار داشت: در حال حاضر 25 امامزاده در سطح استان در حال بازسازی و مرمت است که بهسازی برخی از این بقاع از سالها پیش آغاز شده که به علت کمبود منابع مالی تاکنون تکمیل نشده است.

وی با بیان اینکه داشتن روحیه تعاون، همدلی و مشارکت مردم و مسئولان سبب انجام بهتر امور، رشد و شکوفایی آن منطقه خواهد شد افزود: در سال های اخیر در امر ساماندهی بقاع متبرکه استان همدان فعالیت های خوبی انجام شده است.

حجت الاسلام کاروند با بیان اینکه عملیات برق رسانی به امامزاده پیرسلمان به اتمام رسیده است گفت: بزودی عقد قرارداد برای ساخت ضریح این بقعه متبرکه انجام خواهد شد تا شاهد آبادانی بهتر این مکان باشیم.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان همچنین بر تسریع در بهسازی بقعه امام زاده هادی در روستای چنارسفلی تأکید کرد و گفت: تمام تلاش برای ساخت سریعتر گنبد این مکان مقدس انجام می شود.

حجت الاسلام کاروند با بیان اینکه یک میلیارد ریال برای تعمیر و تجهیز مسجد امام خمینی (ره) اختصاص یافت افزود: این مسجد در مسیر بزرگراه کربلا و در گردنه اسدآباد واقع شده و نقش ویژه ای در اسکان و پذیرایی زائران دارد.

 مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان به آمادگی کامل برای اربعین حسینی تأکید کرد و گفت: استان همدان سالانه میزبان بیش از یک میلیون زائر اربعین حسینی است و از هم اکنون برای اسکان و پذیرایی از زائرین برنامه ریزی های لازم باید انجام شود.


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: اربعین حسینی - استان همدان - اوقاف و امور خیریه - مسجد - همدان

مطالب مشابه


36189
ای شما که به انسان بودن معنی دادید، یک ملت، در طول یک تاریخ، در اندوه شما ضجه می کند
از آن روز دردناک که خیال نیز از تصورش می هراسد و دل از دردش پاره می شود چشم های این ملت از اشک خشک نشده است.
 1396/03/29
36186
استقرار مبلغان در دو مرز شلمچه و چزابه
کمیته فرهنگی آموزشی اربعین استان خوزستان در جریان پیاده‌روی عظیم اربعین امسال نیز نسبت به استقرار مبلغان در دو مرز شلمچه و چزابه اقدام می‌کند.
 1396/03/28
36183
استاندار کرمانشاه گفت: در نشست اخير ستاد مركزي اربعين حسيني موضوع عبور زوار اباعبدالحسين (ع) در ايام اربعين از طريق مرز خسروي قطعي شد
به گزارش کمیته فرهنگی اربعین به نقل از واحد خبر روابط عمومی و امور بین الملل استانداری کرمانشاه؛ دکتر رازانی صبح امروز در دومین نشست کارگروه توسعه صادرات غیرنفتی و روابط خارجی استان کرمانشاه اظهار داشت: نشست اخير ستاد مركزي اربعين حسيني با حضور تمامي دستگاه هاي ذي ربط برگزار شد و در اين نشست آخرين بررسي ها در مورد مرز خسروي صورت گرفت و عبور زوار از طريق اين مرز مهم در امسال قطعي شد.
 1396/03/28

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات