ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان خبر داد آمادگی کامل اوقاف همدان برای اربعین حسینی


حجت الاسلام کاروند به آمادگی کامل برای اربعین حسینی تأکید کرد و گفت: استان همدان سالانه میزبان بیش از یک میلیون زائر اربعین حسینی است و از هم اکنون برای اسکان و پذیرایی از زائرین برنامه ریزی های لازم باید انجام شود.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان همدان در حاشیه بازدید از بقاع متبرکه اسدآباد اظهار داشت: در حال حاضر 25 امامزاده در سطح استان در حال بازسازی و مرمت است که بهسازی برخی از این بقاع از سالها پیش آغاز شده که به علت کمبود منابع مالی تاکنون تکمیل نشده است.

وی با بیان اینکه داشتن روحیه تعاون، همدلی و مشارکت مردم و مسئولان سبب انجام بهتر امور، رشد و شکوفایی آن منطقه خواهد شد افزود: در سال های اخیر در امر ساماندهی بقاع متبرکه استان همدان فعالیت های خوبی انجام شده است.

حجت الاسلام کاروند با بیان اینکه عملیات برق رسانی به امامزاده پیرسلمان به اتمام رسیده است گفت: بزودی عقد قرارداد برای ساخت ضریح این بقعه متبرکه انجام خواهد شد تا شاهد آبادانی بهتر این مکان باشیم.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان همچنین بر تسریع در بهسازی بقعه امام زاده هادی در روستای چنارسفلی تأکید کرد و گفت: تمام تلاش برای ساخت سریعتر گنبد این مکان مقدس انجام می شود.

حجت الاسلام کاروند با بیان اینکه یک میلیارد ریال برای تعمیر و تجهیز مسجد امام خمینی (ره) اختصاص یافت افزود: این مسجد در مسیر بزرگراه کربلا و در گردنه اسدآباد واقع شده و نقش ویژه ای در اسکان و پذیرایی زائران دارد.

 مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان به آمادگی کامل برای اربعین حسینی تأکید کرد و گفت: استان همدان سالانه میزبان بیش از یک میلیون زائر اربعین حسینی است و از هم اکنون برای اسکان و پذیرایی از زائرین برنامه ریزی های لازم باید انجام شود.


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: اربعین حسینی - استان همدان - اوقاف و امور خیریه - مسجد - همدان

مطالب مشابه


36532
برگزاری سومین جلسه ستاد مرکزی اربعین/ گذرنامه و روادیدِ عراقِ زائرین مجدّانه کنترل خواهد شد
در سومین جلسه ستاد مرکزی اربعین بر اجرای مجدّانه و اطمینان بخش مقررات، برای کنترل مدارک قانونی زائرین اربعین تأکید شد.
 1396/05/04
36531
گزارش اجرای طرح نائب الشهید خدمت مقام معظم رهبری و مقامات دولتی و حتی مقامات عراقی ارائه شد/این طرح جزو چند اقدام خوب و مؤثر دراربعین سال گذشته بود که درخشید
حجت الاسلام احمدی:طرح نیابت شهدا پیشنهادوایده بسیار خوبی بودکه به برکت خون شهدا و به یمن انفاس شهدای کربلا به نحو بسیارخوبی دراربعین ۹۵ اجرا شد.
 1396/05/04
36530
در نشست هیئت اندیشه‌ورز اربعین مطرح شد؛ همکاری مراکز پژوهشی و آموزشی با جامعه دانشگاهیان و حوزویان در اربعین
در نشست هیئت اندیشه‌ورز اربعین که با حضور معاونان کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین برگزار شد، بر لزوم همکاری مراکز پژوهشی و آموزشی با جامعه دانشگاهیان طی جریان عظیم پیاده‌روی اربعین حسینی تاکید شد
 1396/05/04

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات