ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


ثبت‌نام ۵۰ هزار نفر برای زیارت اربعین تا به امروز


معاون حج، عمره و عتبات سازمان حج و زیارت با اشاره به ثبت‌نام قطعی متقاضیان سفر عتبات عالیات در ایام عرفه گفت:‌ برای این دوره از سفرها افزایش صد‌در‌صدی را در نظر گرفته‌ایم.

حمید محمدی در گفت‌وگو با خبرنگاران درباره نام‌نویسی قطعی از متقاضیان سفر به عتبات در ایام عرفه اظهار کرد:‌

ثبت‌نام قطعی متقاضیان سفر در ایام عرفه آغاز شده و امسال شاهد افزایش صد در صدی اعزام را مدنظر خواهیم داشت. وی ادامه داد: این دوره از اعزامها که ثبت‌نام قطعی آن در حال انجام است در بازه زمانی 15 شهریور تا 15 آبان ماه خواهد شد و قیمتها نیز تغییر محسوسی نسبت گذشته نخواهد داشت. آمار ثبت‌نام‌کنندگان سفر اربعین از 50 هزار نفر عبور کرد معاون حج، عمره و عتبات سازمان حج و زیارت درباره نام‌نویسی از متقاضیان سفر به عتبات در مراسم اربعین حسینی گفت: ثبت‌نام از متقاضیان از شنبه گذشته در سامانه سماح آغاز شده و تاکنون بیش از 50 هزار نفر تقاضای خود برای این سفر را ثبت کرده‌اند. محمدی درباره هزینه‌های روادید و بیمه زائران نیز اظهار کرد: نرخ ویزا در روزهای آتی نهایی خواهد شد اما طبق برنامه‌ریزیها تصور می‌کنیم نرخ ویزا همانند سال گذشته باشد و مقداری هزینه بیمه اضافه شود.

وی عنوان کرد: هزینه پوشش کامل بیمه‌ای برای متقاضیان زیارت عتبات در مراسم اربعین حسینی که در سامانه سماح ثبت‌نام کنند با مبلغ 14 هزار تومان انجام می‌گیرد .


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: اربعین حسینی - ستاد مرکزی اربعین - حمید محمدی - سماح

مطالب مشابه


36189
ای شما که به انسان بودن معنی دادید، یک ملت، در طول یک تاریخ، در اندوه شما ضجه می کند
از آن روز دردناک که خیال نیز از تصورش می هراسد و دل از دردش پاره می شود چشم های این ملت از اشک خشک نشده است.
 1396/03/29
36186
استقرار مبلغان در دو مرز شلمچه و چزابه
کمیته فرهنگی آموزشی اربعین استان خوزستان در جریان پیاده‌روی عظیم اربعین امسال نیز نسبت به استقرار مبلغان در دو مرز شلمچه و چزابه اقدام می‌کند.
 1396/03/28
36183
استاندار کرمانشاه گفت: در نشست اخير ستاد مركزي اربعين حسيني موضوع عبور زوار اباعبدالحسين (ع) در ايام اربعين از طريق مرز خسروي قطعي شد
به گزارش کمیته فرهنگی اربعین به نقل از واحد خبر روابط عمومی و امور بین الملل استانداری کرمانشاه؛ دکتر رازانی صبح امروز در دومین نشست کارگروه توسعه صادرات غیرنفتی و روابط خارجی استان کرمانشاه اظهار داشت: نشست اخير ستاد مركزي اربعين حسيني با حضور تمامي دستگاه هاي ذي ربط برگزار شد و در اين نشست آخرين بررسي ها در مورد مرز خسروي صورت گرفت و عبور زوار از طريق اين مرز مهم در امسال قطعي شد.
 1396/03/28

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات