ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


برگزاری اولین جلسه کارگروه یاوران معنوی اربعین استان چهارمحال وبختیاری


اولین جلسه کارگروه یاوران معنوی اربعین استان چهارمحال وبختیاری در دفتر نمایندگی بعثه مقام معظم رهبری با حضور اعضاء کارگروه برگزار گردید

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی الاربعین، اولین جلسه کارگروه یاوران معنوی اربعین استان چهارمحال وبختیاری در دفتر نمایندگی بعثه مقام معظم رهبری با حضور نهاد های مرکز رسیدگی به امور مساجد، سازمان تبلیغات اسلامی ، سازمان اوقاف و امور خیریه و کانون های فرهنگی و هنری مساجد برگزار گردید.

این جلسه به منظور ساماندهی و ارتقای سطح کیفی و استفاده از ظرفیت ارزنده مساجد و ائمه جماعات در اطلاع رسانی، آموزش و راهبری فرهنگی و تبلیغی زائران اربعین حسینی و هماهنگی با روحانیون استان به عنوان یاوران اربعین برگزار گردید.
در این جلسه حجت الاسلام والمسلمین اسماعیلی مسئول دفتر نمایندگی بعثه مقام معظم رهبری بعنوان مسئول کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد اربعین، اصول، ضرورت و اهداف تشکیل کارگروه یاوران معنوی اربعین را تشریح و وظایف اعضای این کارگروه را بررسی و تدوین نمودند. در ادامه نقش ائمه جماعات و روحانیون استان در اجرای این طرح بررسی و تولید محتوای آموزشی و برگزاری برنامه ها و همایش های آموزشی فرهنگی در دستور کار این کارگروه قرار گرفت.


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: اربعین حسینی - ستاد مرکزی اربعین - کمیته فرهنگی آموزش - یاوران معنوی اربعین - چهارمحال وبختیاری

مطالب مشابه


35680
رویکرد مردمی اربعین حفظ شود
عضو کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین و معاون اداره کل فرهنگی شهرداری تهران با تاکید بر اینکه باید رویکرد مردمی اربعین را حفظ کرد،‌ افزود: عشق و ارادت مردم در کانال مردمی می‌تواند اثربخشی بسیار بهتری را به منصه ظهور و بروز برساند.
 1396/02/03
35672
حضور مبلغه های اربعین در مسابقات بین‌المللی قرآن
مسئول شورای راهبری بانوان کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین حسینی با اشاره به حضور نخستین بار بانوان در مسابقات قرآن کریم از جمله مبلغات مراسم پیاده‌روی اربعین حسینی، اظهار کرد: این اقدام می‌تواند سبب پویایی جامعه قرآنی بانوان و بازتعریف تعامل آنان با جهان اسلام باشد.
 1396/02/02
35671
همایش تجلیل و تقدیر از خیرین و خادمین پیاده روی اربعین حسینی
همایش تجلیل و تقدیر از خیرین و خادمین پیاده روی اربعین حسینی باحضور استاندار کربلا و هیات همراه روز پنج شنبه در سالن آمفی تئاتر دانشگاه صنعتی و نوشیروانی بابل برگزارشد
 1396/02/02

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات