ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


برگزاری اولین جلسه کارگروه یاوران معنوی اربعین استان چهارمحال وبختیاری


اولین جلسه کارگروه یاوران معنوی اربعین استان چهارمحال وبختیاری در دفتر نمایندگی بعثه مقام معظم رهبری با حضور اعضاء کارگروه برگزار گردید

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی الاربعین، اولین جلسه کارگروه یاوران معنوی اربعین استان چهارمحال وبختیاری در دفتر نمایندگی بعثه مقام معظم رهبری با حضور نهاد های مرکز رسیدگی به امور مساجد، سازمان تبلیغات اسلامی ، سازمان اوقاف و امور خیریه و کانون های فرهنگی و هنری مساجد برگزار گردید.

این جلسه به منظور ساماندهی و ارتقای سطح کیفی و استفاده از ظرفیت ارزنده مساجد و ائمه جماعات در اطلاع رسانی، آموزش و راهبری فرهنگی و تبلیغی زائران اربعین حسینی و هماهنگی با روحانیون استان به عنوان یاوران اربعین برگزار گردید.
در این جلسه حجت الاسلام والمسلمین اسماعیلی مسئول دفتر نمایندگی بعثه مقام معظم رهبری بعنوان مسئول کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد اربعین، اصول، ضرورت و اهداف تشکیل کارگروه یاوران معنوی اربعین را تشریح و وظایف اعضای این کارگروه را بررسی و تدوین نمودند. در ادامه نقش ائمه جماعات و روحانیون استان در اجرای این طرح بررسی و تولید محتوای آموزشی و برگزاری برنامه ها و همایش های آموزشی فرهنگی در دستور کار این کارگروه قرار گرفت.


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: اربعین حسینی - ستاد مرکزی اربعین - کمیته فرهنگی آموزش - یاوران معنوی اربعین - چهارمحال وبختیاری

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات