ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


مسابقه عکاسی سلفی عشاق الحسين به کار خود پایان داد


مسابقه عکاسی سلفی عشاق الحسين روز شنبه با شناخت برندگان به کار خود پایان داد.آئين اختتاميه مسابقه عکاسی سلفی عشاقالحسين با یک سال تأخير روز شنبه در ایوان شمس برگزرا شد.

مسابقه عکاسی سلفی عشاق الحسين روز شنبه با شناخت برندگان به کار خود پایان داد.آئين اختتاميه مسابقه عکاسی سلفی عشاقالحسين با یک سال تأخير روز شنبه در ایوان شمس برگزرا شد. در این مراسم عبدالمطهر محمدخانی٬ رئيس فرهنگسرای انقلاب اسلامی٬ با اشاره به عظمت مراسم اربعين حسينی انگيزه این مسابقه را به غير از یک کار فرهنگی صرف بهانهای برای حفظ ارتباط بين دو ملت ایران و عراق دانست. مرتضی درخشانی از دیگر مدعوین این مراسم که بيانيه هيئت داوران را قرائت کرد:براساس بيانيه عکسهای مسابقه در 4 بخش بانوان٬ برادری٬ ميزبانی٬ و شکوه راهپيمائی مورد قضاوت هيئت داوران قرار گرفته بودند. در حاشيه این مراسم از رایزن فرهنگی کشور عراق در ایران قدردانی شد. در پایان نيز جوائزی به نفرات برگزیده این مسابقه اهداء گردید.


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: عکاسی سلفی - عشاق الحسين- اربعين حسينی - مسابقه

مطالب مشابه


35680
رویکرد مردمی اربعین حفظ شود
عضو کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین و معاون اداره کل فرهنگی شهرداری تهران با تاکید بر اینکه باید رویکرد مردمی اربعین را حفظ کرد،‌ افزود: عشق و ارادت مردم در کانال مردمی می‌تواند اثربخشی بسیار بهتری را به منصه ظهور و بروز برساند.
 1396/02/03
35672
حضور مبلغه های اربعین در مسابقات بین‌المللی قرآن
مسئول شورای راهبری بانوان کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین حسینی با اشاره به حضور نخستین بار بانوان در مسابقات قرآن کریم از جمله مبلغات مراسم پیاده‌روی اربعین حسینی، اظهار کرد: این اقدام می‌تواند سبب پویایی جامعه قرآنی بانوان و بازتعریف تعامل آنان با جهان اسلام باشد.
 1396/02/02
35671
همایش تجلیل و تقدیر از خیرین و خادمین پیاده روی اربعین حسینی
همایش تجلیل و تقدیر از خیرین و خادمین پیاده روی اربعین حسینی باحضور استاندار کربلا و هیات همراه روز پنج شنبه در سالن آمفی تئاتر دانشگاه صنعتی و نوشیروانی بابل برگزارشد
 1396/02/02

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات