ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


برگزاری جلسه هماهنگی کمیته فرهنگی آموزشی ستاد مرکزی اربعین حسینی استان قزوین


مدیر روابط عمومی حوز‌ه علمیه استان قزوین گفت: با هماهنگی مدیر حوزه علمیه این استان 250 نفر از طلاب، اساتید و مدیران به همایش بزرگ اربعین حسینی اعزام می‌شوند.

 

حجت‌الاسلام عباس افشار در جلسه هماهنگی برنامه‌های ستاد اربعین حسینی که  در سالن اجتماعات اداره‌ کل تبلیغات اسلامی استان

قزوین برگزار شد با اشاره به این همایش جهانی اظهار کرد: همایش اربعین حسینی تأثیرات فراوان فرهنگی و فراملی دارد.

وی با اشاره به حضور گسترده و با شکوه ملت ایران در این کنگره بزرگ خاطرنشان کرد: پیاده‌روی میلیونی اربعین حسینی نماد قدرت اسلام و مکتب اهل‌بیت‌(ع) است.

مدیر روابط عمومی حوزه علمیه استان قزوین با تأکید بر لزوم اعزام طلاب و روحانیون به این همایش بزرگ و باشکوه مطرح کرد: حوزه علمیه استان قزوین امسال نیز همچون ادوار گذشته با هماهنگی مدیر حوزه علمیه این استان 250 نفر از طلاب، اساتید و مدیران به این همایش بزرگ اعزام می‌شوند که تاکنون اساتید و مدیران روحانی استان قزوین در بخش سامانه حوزه علمیه قزوین برای اعزام ثبت‌نام کرده‌اند.

طی حکمی از سوی رئیس کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد اربعین حسینی استان قزوین، حجت‌الاسلام عباس افشار به عنوان مسئول کارگروه این ستاد در استان قزوین منصوب شد.

 

 

 


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: اربعین حسینی - ستاد مرکزی اربعین - کمیته فرهنگی آموزش - عباس افشار - استان قزوین

مطالب مشابه


35680
رویکرد مردمی اربعین حفظ شود
عضو کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین و معاون اداره کل فرهنگی شهرداری تهران با تاکید بر اینکه باید رویکرد مردمی اربعین را حفظ کرد،‌ افزود: عشق و ارادت مردم در کانال مردمی می‌تواند اثربخشی بسیار بهتری را به منصه ظهور و بروز برساند.
 1396/02/03
35672
حضور مبلغه های اربعین در مسابقات بین‌المللی قرآن
مسئول شورای راهبری بانوان کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین حسینی با اشاره به حضور نخستین بار بانوان در مسابقات قرآن کریم از جمله مبلغات مراسم پیاده‌روی اربعین حسینی، اظهار کرد: این اقدام می‌تواند سبب پویایی جامعه قرآنی بانوان و بازتعریف تعامل آنان با جهان اسلام باشد.
 1396/02/02
35671
همایش تجلیل و تقدیر از خیرین و خادمین پیاده روی اربعین حسینی
همایش تجلیل و تقدیر از خیرین و خادمین پیاده روی اربعین حسینی باحضور استاندار کربلا و هیات همراه روز پنج شنبه در سالن آمفی تئاتر دانشگاه صنعتی و نوشیروانی بابل برگزارشد
 1396/02/02

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات