ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


برگزاری جلسه هماهنگی کمیته فرهنگی آموزشی ستاد مرکزی اربعین حسینی استان قزوین


مدیر روابط عمومی حوز‌ه علمیه استان قزوین گفت: با هماهنگی مدیر حوزه علمیه این استان 250 نفر از طلاب، اساتید و مدیران به همایش بزرگ اربعین حسینی اعزام می‌شوند.

 

حجت‌الاسلام عباس افشار در جلسه هماهنگی برنامه‌های ستاد اربعین حسینی که  در سالن اجتماعات اداره‌ کل تبلیغات اسلامی استان

قزوین برگزار شد با اشاره به این همایش جهانی اظهار کرد: همایش اربعین حسینی تأثیرات فراوان فرهنگی و فراملی دارد.

وی با اشاره به حضور گسترده و با شکوه ملت ایران در این کنگره بزرگ خاطرنشان کرد: پیاده‌روی میلیونی اربعین حسینی نماد قدرت اسلام و مکتب اهل‌بیت‌(ع) است.

مدیر روابط عمومی حوزه علمیه استان قزوین با تأکید بر لزوم اعزام طلاب و روحانیون به این همایش بزرگ و باشکوه مطرح کرد: حوزه علمیه استان قزوین امسال نیز همچون ادوار گذشته با هماهنگی مدیر حوزه علمیه این استان 250 نفر از طلاب، اساتید و مدیران به این همایش بزرگ اعزام می‌شوند که تاکنون اساتید و مدیران روحانی استان قزوین در بخش سامانه حوزه علمیه قزوین برای اعزام ثبت‌نام کرده‌اند.

طی حکمی از سوی رئیس کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد اربعین حسینی استان قزوین، حجت‌الاسلام عباس افشار به عنوان مسئول کارگروه این ستاد در استان قزوین منصوب شد.

 

 

 


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: اربعین حسینی - ستاد مرکزی اربعین - کمیته فرهنگی آموزش - عباس افشار - استان قزوین

مطالب مشابه


36189
ای شما که به انسان بودن معنی دادید، یک ملت، در طول یک تاریخ، در اندوه شما ضجه می کند
از آن روز دردناک که خیال نیز از تصورش می هراسد و دل از دردش پاره می شود چشم های این ملت از اشک خشک نشده است.
 1396/03/29
36186
استقرار مبلغان در دو مرز شلمچه و چزابه
کمیته فرهنگی آموزشی اربعین استان خوزستان در جریان پیاده‌روی عظیم اربعین امسال نیز نسبت به استقرار مبلغان در دو مرز شلمچه و چزابه اقدام می‌کند.
 1396/03/28
36183
استاندار کرمانشاه گفت: در نشست اخير ستاد مركزي اربعين حسيني موضوع عبور زوار اباعبدالحسين (ع) در ايام اربعين از طريق مرز خسروي قطعي شد
به گزارش کمیته فرهنگی اربعین به نقل از واحد خبر روابط عمومی و امور بین الملل استانداری کرمانشاه؛ دکتر رازانی صبح امروز در دومین نشست کارگروه توسعه صادرات غیرنفتی و روابط خارجی استان کرمانشاه اظهار داشت: نشست اخير ستاد مركزي اربعين حسيني با حضور تمامي دستگاه هاي ذي ربط برگزار شد و در اين نشست آخرين بررسي ها در مورد مرز خسروي صورت گرفت و عبور زوار از طريق اين مرز مهم در امسال قطعي شد.
 1396/03/28

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات