ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


تصویب برپایی ۱۱۴ موکب قرآنی در اربعین ۹۵ از سوی کارگروه قرآنی کمیته فرهنگی اربعین حسینی


کار کروه قرآنی اربعین حسینی با شرکت روسای اتحادیه های قرآنی در ایران و عراق در دبیرخانه کمیته فرهنگی در کربلای معلی تشکیل جلسه داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی الاربعین، کار کروه قرآنی اربعین حسینی با شرکت روسای  اتحادیه های قرآنی در ایران و عراق   در دبیرخانه کمیته فرهنگی در کربلای معلی  تشکیل جلسه داد.

 در این جلسه که رییسان کمیته فرهنگی ایران و عراق و  چند تن از  فعالان قرآنی از کشورهای جمهوری اسلامی ایران، عراق، کویت و جمعی از کارشناسان و مسولان کمیته فرهنگی حضور داشتند، بر دایر کردن موکب های قرآنی،  برای اجرای برنامه های قرآنی، ارایه خدمات قرآنی و اجرای برنامه‌های آموزشی قرآنی و  دایر کردن کرسی های تلاوت قرآن و برگزاری مسابقات قرآنی توافق گردید،  در این نشست مقرر شد ۱۱۴ موکب قرآنی در مسیر راهپیمایی و شهرهای مختلف در موسم اربعين. بر پا شود


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: اربعین حسینی - ستاد مرکزی اربعین - کمیته فرهنگی آموزش - کار کروه قرآنی اربعین حسینی

مطالب مشابه


36189
ای شما که به انسان بودن معنی دادید، یک ملت، در طول یک تاریخ، در اندوه شما ضجه می کند
از آن روز دردناک که خیال نیز از تصورش می هراسد و دل از دردش پاره می شود چشم های این ملت از اشک خشک نشده است.
 1396/03/29
36186
استقرار مبلغان در دو مرز شلمچه و چزابه
کمیته فرهنگی آموزشی اربعین استان خوزستان در جریان پیاده‌روی عظیم اربعین امسال نیز نسبت به استقرار مبلغان در دو مرز شلمچه و چزابه اقدام می‌کند.
 1396/03/28
36183
استاندار کرمانشاه گفت: در نشست اخير ستاد مركزي اربعين حسيني موضوع عبور زوار اباعبدالحسين (ع) در ايام اربعين از طريق مرز خسروي قطعي شد
به گزارش کمیته فرهنگی اربعین به نقل از واحد خبر روابط عمومی و امور بین الملل استانداری کرمانشاه؛ دکتر رازانی صبح امروز در دومین نشست کارگروه توسعه صادرات غیرنفتی و روابط خارجی استان کرمانشاه اظهار داشت: نشست اخير ستاد مركزي اربعين حسيني با حضور تمامي دستگاه هاي ذي ربط برگزار شد و در اين نشست آخرين بررسي ها در مورد مرز خسروي صورت گرفت و عبور زوار از طريق اين مرز مهم در امسال قطعي شد.
 1396/03/28

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات