ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


تصویب برپایی ۱۱۴ موکب قرآنی در اربعین ۹۵ از سوی کارگروه قرآنی کمیته فرهنگی اربعین حسینی


کار کروه قرآنی اربعین حسینی با شرکت روسای اتحادیه های قرآنی در ایران و عراق در دبیرخانه کمیته فرهنگی در کربلای معلی تشکیل جلسه داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی الاربعین، کار کروه قرآنی اربعین حسینی با شرکت روسای  اتحادیه های قرآنی در ایران و عراق   در دبیرخانه کمیته فرهنگی در کربلای معلی  تشکیل جلسه داد.

 در این جلسه که رییسان کمیته فرهنگی ایران و عراق و  چند تن از  فعالان قرآنی از کشورهای جمهوری اسلامی ایران، عراق، کویت و جمعی از کارشناسان و مسولان کمیته فرهنگی حضور داشتند، بر دایر کردن موکب های قرآنی،  برای اجرای برنامه های قرآنی، ارایه خدمات قرآنی و اجرای برنامه‌های آموزشی قرآنی و  دایر کردن کرسی های تلاوت قرآن و برگزاری مسابقات قرآنی توافق گردید،  در این نشست مقرر شد ۱۱۴ موکب قرآنی در مسیر راهپیمایی و شهرهای مختلف در موسم اربعين. بر پا شود


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: اربعین حسینی - ستاد مرکزی اربعین - کمیته فرهنگی آموزش - کار کروه قرآنی اربعین حسینی

مطالب مشابه


35704
از ابداع 30 طرح نذری تا ارتباط‌گیری با عشیره‌های عراقی
مسئول دو موکب شباب العلویون و فاطمةالزهرا(س) درباره فعالیت‌هایی که در ایام اربعین سال گذشته و برنامه‌های سال جاری دارد،‌ اظهار کرد: سال گذشته 30 طرح نذری را راه‌اندازی کردیم تا هر کس بنا به وسع خود در این طرح شرکت کند که نذورات شامل برنج، گوشت، پتو، موکت و ... بود.
 1396/02/06
35680
رویکرد مردمی اربعین حفظ شود
عضو کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین و معاون اداره کل فرهنگی شهرداری تهران با تاکید بر اینکه باید رویکرد مردمی اربعین را حفظ کرد،‌ افزود: عشق و ارادت مردم در کانال مردمی می‌تواند اثربخشی بسیار بهتری را به منصه ظهور و بروز برساند.
 1396/02/03
35672
حضور مبلغه های اربعین در مسابقات بین‌المللی قرآن
مسئول شورای راهبری بانوان کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین حسینی با اشاره به حضور نخستین بار بانوان در مسابقات قرآن کریم از جمله مبلغات مراسم پیاده‌روی اربعین حسینی، اظهار کرد: این اقدام می‌تواند سبب پویایی جامعه قرآنی بانوان و بازتعریف تعامل آنان با جهان اسلام باشد.
 1396/02/02

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات