ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


مدیر عامل زیرساخت خبر داد: مذاکره برای کاهش قیمت مکالمه با عراق/ تقسیم کار اپراتورها برای خدمات‌دهی اربعین


مدیر عامل شرکت ارتباطات زیرساخت از تلاش برای بهبود کیفیت ارتباطات در ایام اربعین امسال خبر داده و متذکر شد: مذاکراتی با عراق در زمینه‌ی کاهش تعرفه در حال انجام است.

محمدجواد آذری جهرمی شب گذشته در قالب نشستی با خبرنگاران از پیگیری وضعیت ارتباطی ایران و عراق در ایام اربعین سال جاری خبر داد و گفت: اپراتورهای عراقی قول داده‌اند ظرفیت شبکه‌ای خود را نسبت به سال گذشته بهبود بخشند.
 
وی همچنین از تقسیم کار اپراتورها برای ارتباط‌ دهی مناسب در این ایام یاد کرد و ادامه داد: قرار بر آن است که یکی از اپراتورها مسیر بین نجف تا کربلا را به ارائه‌ خدمات وای فای بپردازد که البته در این زمینه سرمایه‌گذاری از سوی اپراتور ایرانی انجام می‌شود، اما اپراتورهای عراقی نیز همکاری خواهند داشت.
 
معاون وزیر ارتباطات همچنین یادآور شد: اپراتور دیگر در ارتباط با تامین ارتباطات اینترنتی در مناطق مرزی پیگیری خواهد کرد و بدین ترتیب در مسافت 15 کیلومتر در مناطق مرزی مهران و شلمچه به ارائه‌ی این خدمات خواهد پرداخت.
 
آذری جهرمی اپراتور دیگر را مسوول ارائه سرویس محتوایی برای کاربران دانست و اظهار کرد: پس از انتشار فراخوان برنامه‌نویسی در این حوزه اپلیکیشن‌های مرتبط با این موضوع مورد حمایت قرار خواهند گرفت.
 
وی همچنین از تشکیل کمیته‌ای متشکل از شرکت ارتباطات زیرساخت و اپراتورها برای برقراری ارتباطات مناسب در این ایام خبر داد و اضافه کرد: شرکت ارتباطات زیرساخت ظرفیت مدارات بین‌المللی خود را افزایش داده است و امسال علاوه بر تمرکز بر توسعه و اتصال در خدمات مربوط به ایام اربعین بحث تولید محتوا نیز مورد توجه قرار گرفته است.
 
مدیر عامل شرکت ارتباطات زیرساخت در بخش دیگری از صحبت‌های خود نیز به برگزاری اولین کنسرت آنلاین با بهره‌گیری از شبکه ملی اطلاعات اشاره کرد و گفت: کنسرت آنلاین سالار عقیلی از سوی شش اپراتور به صورت رایگان برای مشترکان در دسترس قرار گرفته است.
 
جهرمی آذری این خدمت را در راستای ارائه خدمات محتوای داخلی در بستر شبکه ملی اطلاعات دانست و افزود: پخش آنلاین این کنسرت برای مشترکان هر سه اپراتور موبایل (همراه اول، ایرانسل و رایتل)، مشترکان مخابرات، شاتل و آسیاتک انجام می‌شود.
 
منبع: ایسنا

ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: اربعین حسینی - ستاد مرکزی اربعین - شرکت ارتباطات زیرساخت - محمدجواد آذری

مطالب مشابه


36395
مدیرکل امور مرزی وزارت کشور خبر داد: آغاز صدور روادید زائران اربعین از 11 شهریور/ احتمال استفاده از مرز خسروی
مدیرکل امور مرزی وزارت کشور و دبیر ستاد مرکزی اربعین حسینی با اشاره به توافق‌های انجام شده میان هیات ایرانی و عراقی برای برگزاری مراسم اربعین حسینی امسال گفت: از 11 شهریورماه سفارت و کنسولگری‌های عراق در ایران صدور روادید برای زائران کشورمان را آغاز می‌کنند
 1396/04/20
36394
کمک به پیشبرد اهداف ستاد اربعین با نیازسنجی از مخاطبان
به منظور پیشبرد اهداف کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین و اجرای مطلوبتر عملکردها در راستای این فرهنگ عظیم،‌ طرح پژوهشی نیازسنجی فرهنگی،‌ تبلیغی و آموزشی در اربعین در دست اجراست تا به نیازسنجی از مخاطبان بپردازد
 1396/04/20
36393
حجت الاسلام رئیسی: باید از فرصت راهپیمایی اربعین برای اتحاد جامعه حسینی در برابر یزیدیان زمان بهره‌گیری کرد
تولیت آستان قدس رضوی گفت: فطرت بیدار، ظلم پذیر نیست. باید از فرصت راهپیمایی اربعین برای اتحاد جامعه حسینی در برابر یزیدیان زمان بهره‌گیری کرد و به لطف خداوند امروز شاهد جلوه‌های تحول به واسطه فرهنگ حسینی هستیم
 1396/04/20

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات