ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


مدیر عامل زیرساخت خبر داد: مذاکره برای کاهش قیمت مکالمه با عراق/ تقسیم کار اپراتورها برای خدمات‌دهی اربعین


مدیر عامل شرکت ارتباطات زیرساخت از تلاش برای بهبود کیفیت ارتباطات در ایام اربعین امسال خبر داده و متذکر شد: مذاکراتی با عراق در زمینه‌ی کاهش تعرفه در حال انجام است.

محمدجواد آذری جهرمی شب گذشته در قالب نشستی با خبرنگاران از پیگیری وضعیت ارتباطی ایران و عراق در ایام اربعین سال جاری خبر داد و گفت: اپراتورهای عراقی قول داده‌اند ظرفیت شبکه‌ای خود را نسبت به سال گذشته بهبود بخشند.
 
وی همچنین از تقسیم کار اپراتورها برای ارتباط‌ دهی مناسب در این ایام یاد کرد و ادامه داد: قرار بر آن است که یکی از اپراتورها مسیر بین نجف تا کربلا را به ارائه‌ خدمات وای فای بپردازد که البته در این زمینه سرمایه‌گذاری از سوی اپراتور ایرانی انجام می‌شود، اما اپراتورهای عراقی نیز همکاری خواهند داشت.
 
معاون وزیر ارتباطات همچنین یادآور شد: اپراتور دیگر در ارتباط با تامین ارتباطات اینترنتی در مناطق مرزی پیگیری خواهد کرد و بدین ترتیب در مسافت 15 کیلومتر در مناطق مرزی مهران و شلمچه به ارائه‌ی این خدمات خواهد پرداخت.
 
آذری جهرمی اپراتور دیگر را مسوول ارائه سرویس محتوایی برای کاربران دانست و اظهار کرد: پس از انتشار فراخوان برنامه‌نویسی در این حوزه اپلیکیشن‌های مرتبط با این موضوع مورد حمایت قرار خواهند گرفت.
 
وی همچنین از تشکیل کمیته‌ای متشکل از شرکت ارتباطات زیرساخت و اپراتورها برای برقراری ارتباطات مناسب در این ایام خبر داد و اضافه کرد: شرکت ارتباطات زیرساخت ظرفیت مدارات بین‌المللی خود را افزایش داده است و امسال علاوه بر تمرکز بر توسعه و اتصال در خدمات مربوط به ایام اربعین بحث تولید محتوا نیز مورد توجه قرار گرفته است.
 
مدیر عامل شرکت ارتباطات زیرساخت در بخش دیگری از صحبت‌های خود نیز به برگزاری اولین کنسرت آنلاین با بهره‌گیری از شبکه ملی اطلاعات اشاره کرد و گفت: کنسرت آنلاین سالار عقیلی از سوی شش اپراتور به صورت رایگان برای مشترکان در دسترس قرار گرفته است.
 
جهرمی آذری این خدمت را در راستای ارائه خدمات محتوای داخلی در بستر شبکه ملی اطلاعات دانست و افزود: پخش آنلاین این کنسرت برای مشترکان هر سه اپراتور موبایل (همراه اول، ایرانسل و رایتل)، مشترکان مخابرات، شاتل و آسیاتک انجام می‌شود.
 
منبع: ایسنا

ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: اربعین حسینی - ستاد مرکزی اربعین - شرکت ارتباطات زیرساخت - محمدجواد آذری

مطالب مشابه


36189
ای شما که به انسان بودن معنی دادید، یک ملت، در طول یک تاریخ، در اندوه شما ضجه می کند
از آن روز دردناک که خیال نیز از تصورش می هراسد و دل از دردش پاره می شود چشم های این ملت از اشک خشک نشده است.
 1396/03/29
36186
استقرار مبلغان در دو مرز شلمچه و چزابه
کمیته فرهنگی آموزشی اربعین استان خوزستان در جریان پیاده‌روی عظیم اربعین امسال نیز نسبت به استقرار مبلغان در دو مرز شلمچه و چزابه اقدام می‌کند.
 1396/03/28
36183
استاندار کرمانشاه گفت: در نشست اخير ستاد مركزي اربعين حسيني موضوع عبور زوار اباعبدالحسين (ع) در ايام اربعين از طريق مرز خسروي قطعي شد
به گزارش کمیته فرهنگی اربعین به نقل از واحد خبر روابط عمومی و امور بین الملل استانداری کرمانشاه؛ دکتر رازانی صبح امروز در دومین نشست کارگروه توسعه صادرات غیرنفتی و روابط خارجی استان کرمانشاه اظهار داشت: نشست اخير ستاد مركزي اربعين حسيني با حضور تمامي دستگاه هاي ذي ربط برگزار شد و در اين نشست آخرين بررسي ها در مورد مرز خسروي صورت گرفت و عبور زوار از طريق اين مرز مهم در امسال قطعي شد.
 1396/03/28

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات