ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


مدیر عامل زیرساخت خبر داد: مذاکره برای کاهش قیمت مکالمه با عراق/ تقسیم کار اپراتورها برای خدمات‌دهی اربعین


مدیر عامل شرکت ارتباطات زیرساخت از تلاش برای بهبود کیفیت ارتباطات در ایام اربعین امسال خبر داده و متذکر شد: مذاکراتی با عراق در زمینه‌ی کاهش تعرفه در حال انجام است.

محمدجواد آذری جهرمی شب گذشته در قالب نشستی با خبرنگاران از پیگیری وضعیت ارتباطی ایران و عراق در ایام اربعین سال جاری خبر داد و گفت: اپراتورهای عراقی قول داده‌اند ظرفیت شبکه‌ای خود را نسبت به سال گذشته بهبود بخشند.
 
وی همچنین از تقسیم کار اپراتورها برای ارتباط‌ دهی مناسب در این ایام یاد کرد و ادامه داد: قرار بر آن است که یکی از اپراتورها مسیر بین نجف تا کربلا را به ارائه‌ خدمات وای فای بپردازد که البته در این زمینه سرمایه‌گذاری از سوی اپراتور ایرانی انجام می‌شود، اما اپراتورهای عراقی نیز همکاری خواهند داشت.
 
معاون وزیر ارتباطات همچنین یادآور شد: اپراتور دیگر در ارتباط با تامین ارتباطات اینترنتی در مناطق مرزی پیگیری خواهد کرد و بدین ترتیب در مسافت 15 کیلومتر در مناطق مرزی مهران و شلمچه به ارائه‌ی این خدمات خواهد پرداخت.
 
آذری جهرمی اپراتور دیگر را مسوول ارائه سرویس محتوایی برای کاربران دانست و اظهار کرد: پس از انتشار فراخوان برنامه‌نویسی در این حوزه اپلیکیشن‌های مرتبط با این موضوع مورد حمایت قرار خواهند گرفت.
 
وی همچنین از تشکیل کمیته‌ای متشکل از شرکت ارتباطات زیرساخت و اپراتورها برای برقراری ارتباطات مناسب در این ایام خبر داد و اضافه کرد: شرکت ارتباطات زیرساخت ظرفیت مدارات بین‌المللی خود را افزایش داده است و امسال علاوه بر تمرکز بر توسعه و اتصال در خدمات مربوط به ایام اربعین بحث تولید محتوا نیز مورد توجه قرار گرفته است.
 
مدیر عامل شرکت ارتباطات زیرساخت در بخش دیگری از صحبت‌های خود نیز به برگزاری اولین کنسرت آنلاین با بهره‌گیری از شبکه ملی اطلاعات اشاره کرد و گفت: کنسرت آنلاین سالار عقیلی از سوی شش اپراتور به صورت رایگان برای مشترکان در دسترس قرار گرفته است.
 
جهرمی آذری این خدمت را در راستای ارائه خدمات محتوای داخلی در بستر شبکه ملی اطلاعات دانست و افزود: پخش آنلاین این کنسرت برای مشترکان هر سه اپراتور موبایل (همراه اول، ایرانسل و رایتل)، مشترکان مخابرات، شاتل و آسیاتک انجام می‌شود.
 
منبع: ایسنا

ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: اربعین حسینی - ستاد مرکزی اربعین - شرکت ارتباطات زیرساخت - محمدجواد آذری

مطالب مشابه


35704
از ابداع 30 طرح نذری تا ارتباط‌گیری با عشیره‌های عراقی
مسئول دو موکب شباب العلویون و فاطمةالزهرا(س) درباره فعالیت‌هایی که در ایام اربعین سال گذشته و برنامه‌های سال جاری دارد،‌ اظهار کرد: سال گذشته 30 طرح نذری را راه‌اندازی کردیم تا هر کس بنا به وسع خود در این طرح شرکت کند که نذورات شامل برنج، گوشت، پتو، موکت و ... بود.
 1396/02/06
35680
رویکرد مردمی اربعین حفظ شود
عضو کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین و معاون اداره کل فرهنگی شهرداری تهران با تاکید بر اینکه باید رویکرد مردمی اربعین را حفظ کرد،‌ افزود: عشق و ارادت مردم در کانال مردمی می‌تواند اثربخشی بسیار بهتری را به منصه ظهور و بروز برساند.
 1396/02/03
35672
حضور مبلغه های اربعین در مسابقات بین‌المللی قرآن
مسئول شورای راهبری بانوان کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین حسینی با اشاره به حضور نخستین بار بانوان در مسابقات قرآن کریم از جمله مبلغات مراسم پیاده‌روی اربعین حسینی، اظهار کرد: این اقدام می‌تواند سبب پویایی جامعه قرآنی بانوان و بازتعریف تعامل آنان با جهان اسلام باشد.
 1396/02/02

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات