ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


برگزاری جلسه کمیته فرهنگی اربعین حسینی در کربلای معلی با شرکت اعضای ایرانی و عراقی


جلسه کمیته فرهنگی اربعین حسینی در کربلای معلی با شرکت اعضای ایرانی و عراقی برگزار گردید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی الاربعین، جلسه کمیته فرهنگی اربعین حسینی در کربلای معلی با شرکت اعضای ایرانی و عراقی برگزار گردید.

در این جلسه برنامه های نهادها و دستگاه های فرهنگی، سیاست های فرهنگی، آموزشی و تبلیغی اربعین 95 مورد بحث و بررسی  قرار گرفت و تصویب شد.    
  رایزن فرهنگي جمهوری اسلامی ایران  به دستگاه ها، هیات های مذهبی،  موسسه های فرهنگي و تبلیغی توصیه کرد که رعایت قوانین و  سیاست های مصوب  را  سر لوحه  کار خود قرار دهند و  از هر  گونه اقدام  و عملی که  موجب رنجش و نارضایتی مراجع عظام تقلید نجف اشرف شود اجتناب نمایند. وی در ادامه افزود  از به کار گیری هر نوع نماد و نشان ها که منشا اختلاف و تفرقه شود، اجتناب گردد.  ایشان  به هماهنگی و  اخلاص در خدمت گزاری و تکریم مردم عراق اعم از سنی، شیعه،  مسلمان،  غیر مسلمان و گروه ها مختلف بدون ورود به مسایل و اختلافات و اجتناب از هر نوع تنش و تفرقه و گروه گرایی تاکید کردند. رایزن فرهنگی ایران  از همه رسانه  ها، مبلغان،  ائمه جمعه و جماعات و تشکل های دینی و هیئت های مذهبی خواستند که همه زایران را به  رعایت قانون و توقف کوتاه  و حداقلی در عراق به ویژه در شهرها ی مقدس کربلا و نجف اشرف  دعوت کنند.


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: اربعین حسینی - ستاد مرکزی اربعین - کمیته فرهنگی آموزشی - کربلای معلی - غلامرضا اباذری

مطالب مشابه


36189
ای شما که به انسان بودن معنی دادید، یک ملت، در طول یک تاریخ، در اندوه شما ضجه می کند
از آن روز دردناک که خیال نیز از تصورش می هراسد و دل از دردش پاره می شود چشم های این ملت از اشک خشک نشده است.
 1396/03/29
36186
استقرار مبلغان در دو مرز شلمچه و چزابه
کمیته فرهنگی آموزشی اربعین استان خوزستان در جریان پیاده‌روی عظیم اربعین امسال نیز نسبت به استقرار مبلغان در دو مرز شلمچه و چزابه اقدام می‌کند.
 1396/03/28
36183
استاندار کرمانشاه گفت: در نشست اخير ستاد مركزي اربعين حسيني موضوع عبور زوار اباعبدالحسين (ع) در ايام اربعين از طريق مرز خسروي قطعي شد
به گزارش کمیته فرهنگی اربعین به نقل از واحد خبر روابط عمومی و امور بین الملل استانداری کرمانشاه؛ دکتر رازانی صبح امروز در دومین نشست کارگروه توسعه صادرات غیرنفتی و روابط خارجی استان کرمانشاه اظهار داشت: نشست اخير ستاد مركزي اربعين حسيني با حضور تمامي دستگاه هاي ذي ربط برگزار شد و در اين نشست آخرين بررسي ها در مورد مرز خسروي صورت گرفت و عبور زوار از طريق اين مرز مهم در امسال قطعي شد.
 1396/03/28

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات