ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


در بِعثه رهبري در كربلا صورت گرفت؛ ديدار نماينده رهبري در عراق با حجت الاسلام والمسلمين نجفي روحاني


در ديدار آيت الله حسيني، نماينده رهبري در عراق و حجت الاسلام والمسلمين نجفي روحاني، نماينده بِعثه رهبري در عراق مسائل فرهنگي زائران بررسي شد.

آيت الله سيد مجتبي حسيني، نماينده مقام معظم رهبري در كشور عراق كه براي سفر زيارتي به كربلا مشرف شده است، با حضور در بِعثه كربلا با حجت الاسلام والمسلمين نجفي روحاني، نماينده بِعثه رهبري در عراق ديدار و گفت و گو كرد.

در اين ديدار كه حجت الاسلام بهجتي، نماينده بِعثه رهبري در كربلا، حجت الاسلام علم الهدي، نماينده بِعثه رهبري در نجف اشرف و حجت الاسلام احساني نماينده بِعثه رهبري در كاظمين حضور داشتند گزارشي از فعاليت هاي بعثه رهبري و خدمات رساني به زائران ارائه شد و آيت الله حسيني و حجت الاسلام والمسلمين نجفي روحاني درباره مسائل فرهنگي زائران تبادل نظر كردند.


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها:  سيد مجتبي حسيني- نماينده مقام معظم رهبري - بعثه مقام معظم رهبري- كربلا

مطالب مشابه


36487
رئیس کمیته مشارکت‌های مردمی، اسکان و تغذیه اربعین حسینی گفت: پیش‌بینی می‌شود در اربعین امسال روزانه 6 میلیون وعده غذایی با همت خیرین تهیه و بین زائران توزیع شود.
حسن پلارک درباره مشارکت‌های مردمی، اسکان و تغذیه اربعین گفت: در اربعین سال گذشته روزانه در مجموع 4 میلیون و 500 پرس غذا در قالب 3 وعده غذا در روز برای زائران اربعین حسینی تهیه و اهداء می‌شد، این در حالی است که پیش بینی ما برای امسال، روزانه 6 میلیون وعده غذا خواهد بود.
 1396/04/30
36479
بهره‌گیری از سیره امام صادق(ع) در رفع مسائل فراروی جهان اسلام
یکی از موضوعاتی که با تأسی از سیره ائمه معصومین(ع) و به ویژه امام صادق(ع) در رفع مشکلات جوامع امروزی مسلمانان می‌توان مورد استفاده قرار داد،‌ بهره‌گیری از تعاشر علمی این امام همام در رفع مشکلات فراروی جهان اسلام است.
 1396/04/30
36395
مدیرکل امور مرزی وزارت کشور خبر داد: آغاز صدور روادید زائران اربعین از 11 شهریور/ احتمال استفاده از مرز خسروی
مدیرکل امور مرزی وزارت کشور و دبیر ستاد مرکزی اربعین حسینی با اشاره به توافق‌های انجام شده میان هیات ایرانی و عراقی برای برگزاری مراسم اربعین حسینی امسال گفت: از 11 شهریورماه سفارت و کنسولگری‌های عراق در ایران صدور روادید برای زائران کشورمان را آغاز می‌کنند
 1396/04/20

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات