ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


دیدار و گفتگوی رئیس کمیته فرهنگی و آموزشی اربعین حسینی و رئیس سازمان بسیج اصناف کشور


دکترغلامرضا حسن پور مسئول سازمان بسیج اصناف کشور و حجت الاسلام دکتر احمدی رئیس کمیته فرهنگی در بعثه مقام معظم رهبری گفتگو کرده و راهها و زمینه های همکاری در زمینه اربعین را مورد بررسی قرار دادند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی الاربعین، رئیس کمیته فرهنگی و آموزشی اربعین حسینی و رئیس سازمان بسیج اصناف کشور در محل بعثه مقام معظم رهبری دیدار و گفتگو کردند.

بنا بر این گزارش (عصر روز دوشنبه چهارم مرداد)  رئیس سازمان بسیج اصناف کشور در  بعثه مقام معظم رهبری  حضور پیدا کرد و با رییس کمیته فرهنگی و آموزشی اربعین حسینی دیدار وگفتگو کرد و راهها و زمینه های مختلف همکاری فیمابین مورد بررسی قرار دادند.

در ابتدای این دیدار حجت الاسلام دکتر احمدی ضمن خوش آمد گویی، گزارشی از فعالیت‌های فرهنگی  و برنامه‌های تدارک دیده شده برای  اربعین 95 را بیان کردند و  از نقش و پشتیبانی اصناف متدین  از اقدام‌هاي فرهنگی اربعین در سالهای گذشته، تقدیر و تشکر کرده و خواستار ایفای نقش موثرتر شبکه کارآمد و گسترده اصناف در امر آموزش، اطلاع رسانی و فرهنگ سازی شد. و از رئیس سازمان بسیج اصناف بعنوان عضو ثابت کمیته فرهنگی و آموزشی دعوت کرد.

در ادامه آقای دکترغلامرضا حسن پور مسئول سازمان بسیج اصناف کشور ضمن استقبال و پذیرفتن بعنوان عضو کمیته فرهنگی آموزشی از زحمات  کمیته فرهنگی و آموزشی اربعین حسینی، تقدیرو به همکاری سازمان بسیج اصناف با کمیته فرهنگی آموزشی تاکید کردند و خواستار تعامل و همکاری بیشتر  بین دو نهاد شد.


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: اربعین حسینی - ستاد مرکزی اربعین - كميته فرهنگي آموزشي - سازمان بسیج اصناف کشور - غلامرضا حسن پور - حمید احمدی

مطالب مشابه


35680
رویکرد مردمی اربعین حفظ شود
عضو کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین و معاون اداره کل فرهنگی شهرداری تهران با تاکید بر اینکه باید رویکرد مردمی اربعین را حفظ کرد،‌ افزود: عشق و ارادت مردم در کانال مردمی می‌تواند اثربخشی بسیار بهتری را به منصه ظهور و بروز برساند.
 1396/02/03
35672
حضور مبلغه های اربعین در مسابقات بین‌المللی قرآن
مسئول شورای راهبری بانوان کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین حسینی با اشاره به حضور نخستین بار بانوان در مسابقات قرآن کریم از جمله مبلغات مراسم پیاده‌روی اربعین حسینی، اظهار کرد: این اقدام می‌تواند سبب پویایی جامعه قرآنی بانوان و بازتعریف تعامل آنان با جهان اسلام باشد.
 1396/02/02
35671
همایش تجلیل و تقدیر از خیرین و خادمین پیاده روی اربعین حسینی
همایش تجلیل و تقدیر از خیرین و خادمین پیاده روی اربعین حسینی باحضور استاندار کربلا و هیات همراه روز پنج شنبه در سالن آمفی تئاتر دانشگاه صنعتی و نوشیروانی بابل برگزارشد
 1396/02/02

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات