ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


به منظور آمادگی برای اربعین حسینی؛ نشست تخصصی کارشناسان تشکل های دینی برگزار شد


معاون اداره کل تشکل های دینی سازمان تبلیغات اسلامی گفت: نشست تخصصی کارشناسان تشکل های دینی سراسر کشور با هدف تبیین سیاست ها، فعالیت ها و راهبردهای کمیته فرهنگی و آموزشی اربعین برگزار شد.

معاون اداره کل تشکل های دینی سازمان تبلیغات اسلامی  با اشاره به برگزاری نشست تخصصی کارشناسان تشکل های دینی سراسر کشور گفت: این نشست صبح امروز(یک شنبه) با حضور حجت الاسلام دکتر حمید احمدی، رئیس کمیته فرهنگی و آموزشی اربعین برگزار شد.

وی با بیان اینکه در این نشست تعداد 31 نماینده استانی تشکل های دینی حضور خواهند، خاطرنشان کرد: این نشست در جهت تبیین سیاست ها، فعالیت ها و راهبردهای کمیته فرهنگی و آموزشی اربعین برگزار شد.

سیروس اظهار داشت: با توجه به اینکه نمایندگان تشکل های دینی با شبکه های مردمی سازمان تبلیغات مانند روحانیون، ائمه جمعه، مبلغین و غیره در ارتباطند، در این نشست به صورت شبکه ای توجیه شدند.

معاون اداره کل تشکل های دینی سازمان تبلیغات اسلامی گفت: این نشست یکی از روش های انتقال سیاست های فرهنگی کمیته فرهنگی و آموزشی در حوزه اربعین است که در راستای تعاملات سازمان با بعثه مقام معظم رهبری برگزار می شود.


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: اربعین حسینی - کمیته فرهنگی آموزشی اربعین - نشست تخصصی تشکل های دینی - ستاد مرکزی اربعین

مطالب مشابه


35704
از ابداع 30 طرح نذری تا ارتباط‌گیری با عشیره‌های عراقی
مسئول دو موکب شباب العلویون و فاطمةالزهرا(س) درباره فعالیت‌هایی که در ایام اربعین سال گذشته و برنامه‌های سال جاری دارد،‌ اظهار کرد: سال گذشته 30 طرح نذری را راه‌اندازی کردیم تا هر کس بنا به وسع خود در این طرح شرکت کند که نذورات شامل برنج، گوشت، پتو، موکت و ... بود.
 1396/02/06
35680
رویکرد مردمی اربعین حفظ شود
عضو کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین و معاون اداره کل فرهنگی شهرداری تهران با تاکید بر اینکه باید رویکرد مردمی اربعین را حفظ کرد،‌ افزود: عشق و ارادت مردم در کانال مردمی می‌تواند اثربخشی بسیار بهتری را به منصه ظهور و بروز برساند.
 1396/02/03
35672
حضور مبلغه های اربعین در مسابقات بین‌المللی قرآن
مسئول شورای راهبری بانوان کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین حسینی با اشاره به حضور نخستین بار بانوان در مسابقات قرآن کریم از جمله مبلغات مراسم پیاده‌روی اربعین حسینی، اظهار کرد: این اقدام می‌تواند سبب پویایی جامعه قرآنی بانوان و بازتعریف تعامل آنان با جهان اسلام باشد.
 1396/02/02

نظرات


محبی
تاریخ درج:  1395/05/04  15:16
   0       0
ممنون بابت اخبار به موقع

ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات