ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


رئيس مركز پزشكي حج و زيارت جمعيت هلال احمر: استانداردهاي ايمني و سلامت تجمعات اربعين و حج مورد بررسي قرار گرفت


رئيس مركز پزشكي حج و زيارت جمعيت هلال احمر با اشاره به برگزاري كارگاه مديريت تجمعات انبوه در كنگره سراسري مديريت بحران، گفت: در اين كارگاه استاندارهاي ايمني و سلامت تجمعات اربعين و حج مورد بررسي و تحقيق قرار گرفت.

سيد علي مرعشي در ارتباط با برگزاري كارگاه مديريت تجمعات انبوه افزود: با توجه به اين كه هلال احمر به عنوان يكي از اركان اساسي مديريت بحران در كشور تلقي مي شود، نمايندگاني از اين جمعيت در كنگره سراسري مديريت بحران با رويكرد نظام سلامت حضور داشته و در كارگاه هاي تخصصي سخنراني كردند.

وي با اشاره به اين كه حج تمتع و پياده روي اربعين به عنوان دو تجمع انبوه و مهم محسوب مي شود، تصريح كرد: سلامت تجمعات و فاجعه منا، نقاط قوت و ضعف و درس هايي كه به ما داد و بررسي استاندارهاي ايمني و سلامت تجمعات انبوه از مباحثي بود كه در كارگاه مديريت تجمعات انبوه مطرح شد.

رئيس مركز پزشكي حج و زيارت جمعيت هلال احمر خاطرنشان كرد: همچنين در اين كنگره مديريت پياده روي انبوه اربعين شامل دو مبحث بهداشت و درمان و امداد و نجات، اقدامات صورت گرفته، تجربيات نيز بررسي شد.
 


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: اربعین حسینی - ستاد مرکزی اربعین - بهداشت و سلامت

مطالب مشابه


36189
ای شما که به انسان بودن معنی دادید، یک ملت، در طول یک تاریخ، در اندوه شما ضجه می کند
از آن روز دردناک که خیال نیز از تصورش می هراسد و دل از دردش پاره می شود چشم های این ملت از اشک خشک نشده است.
 1396/03/29
36186
استقرار مبلغان در دو مرز شلمچه و چزابه
کمیته فرهنگی آموزشی اربعین استان خوزستان در جریان پیاده‌روی عظیم اربعین امسال نیز نسبت به استقرار مبلغان در دو مرز شلمچه و چزابه اقدام می‌کند.
 1396/03/28
36183
استاندار کرمانشاه گفت: در نشست اخير ستاد مركزي اربعين حسيني موضوع عبور زوار اباعبدالحسين (ع) در ايام اربعين از طريق مرز خسروي قطعي شد
به گزارش کمیته فرهنگی اربعین به نقل از واحد خبر روابط عمومی و امور بین الملل استانداری کرمانشاه؛ دکتر رازانی صبح امروز در دومین نشست کارگروه توسعه صادرات غیرنفتی و روابط خارجی استان کرمانشاه اظهار داشت: نشست اخير ستاد مركزي اربعين حسيني با حضور تمامي دستگاه هاي ذي ربط برگزار شد و در اين نشست آخرين بررسي ها در مورد مرز خسروي صورت گرفت و عبور زوار از طريق اين مرز مهم در امسال قطعي شد.
 1396/03/28

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات