ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


رئيس مركز پزشكي حج و زيارت جمعيت هلال احمر: استانداردهاي ايمني و سلامت تجمعات اربعين و حج مورد بررسي قرار گرفت


رئيس مركز پزشكي حج و زيارت جمعيت هلال احمر با اشاره به برگزاري كارگاه مديريت تجمعات انبوه در كنگره سراسري مديريت بحران، گفت: در اين كارگاه استاندارهاي ايمني و سلامت تجمعات اربعين و حج مورد بررسي و تحقيق قرار گرفت.

سيد علي مرعشي در ارتباط با برگزاري كارگاه مديريت تجمعات انبوه افزود: با توجه به اين كه هلال احمر به عنوان يكي از اركان اساسي مديريت بحران در كشور تلقي مي شود، نمايندگاني از اين جمعيت در كنگره سراسري مديريت بحران با رويكرد نظام سلامت حضور داشته و در كارگاه هاي تخصصي سخنراني كردند.

وي با اشاره به اين كه حج تمتع و پياده روي اربعين به عنوان دو تجمع انبوه و مهم محسوب مي شود، تصريح كرد: سلامت تجمعات و فاجعه منا، نقاط قوت و ضعف و درس هايي كه به ما داد و بررسي استاندارهاي ايمني و سلامت تجمعات انبوه از مباحثي بود كه در كارگاه مديريت تجمعات انبوه مطرح شد.

رئيس مركز پزشكي حج و زيارت جمعيت هلال احمر خاطرنشان كرد: همچنين در اين كنگره مديريت پياده روي انبوه اربعين شامل دو مبحث بهداشت و درمان و امداد و نجات، اقدامات صورت گرفته، تجربيات نيز بررسي شد.
 


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: اربعین حسینی - ستاد مرکزی اربعین - بهداشت و سلامت

مطالب مشابه


35680
رویکرد مردمی اربعین حفظ شود
عضو کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین و معاون اداره کل فرهنگی شهرداری تهران با تاکید بر اینکه باید رویکرد مردمی اربعین را حفظ کرد،‌ افزود: عشق و ارادت مردم در کانال مردمی می‌تواند اثربخشی بسیار بهتری را به منصه ظهور و بروز برساند.
 1396/02/03
35672
حضور مبلغه های اربعین در مسابقات بین‌المللی قرآن
مسئول شورای راهبری بانوان کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین حسینی با اشاره به حضور نخستین بار بانوان در مسابقات قرآن کریم از جمله مبلغات مراسم پیاده‌روی اربعین حسینی، اظهار کرد: این اقدام می‌تواند سبب پویایی جامعه قرآنی بانوان و بازتعریف تعامل آنان با جهان اسلام باشد.
 1396/02/02
35671
همایش تجلیل و تقدیر از خیرین و خادمین پیاده روی اربعین حسینی
همایش تجلیل و تقدیر از خیرین و خادمین پیاده روی اربعین حسینی باحضور استاندار کربلا و هیات همراه روز پنج شنبه در سالن آمفی تئاتر دانشگاه صنعتی و نوشیروانی بابل برگزارشد
 1396/02/02

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات