ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


اربعین و حرکت مردم بسوی عتبات عالیات در اربعین یک حرکت ملی است


اربعین و حرکت مردم بسوی عتبات عالیات در این ایام خاص یک حرکت ملی است و نیازمند همکاری و مشارکت حداکثری بخش های دولتی، غیر دولتی، مردمی و خیرین است.

حشمت اله عسگری روز دوشنبه در نشست کمیته پشتیبانی ستاد اربعین حسینی سال 95 اظهار کرد: سال گذشته خلاء هایی در بحث اسکان و پذیرایی از زائران اربعین با توجه به حجم ورود و خروج آنان از مرز بین المللی مهران وجود داشت که این نارسایی ها شناسایی و برطرف خواهد شد.
وی افزود: اربعین و حرکت مردم بسوی عتبات عالیات در این ایام خاص یک حرکت ملی است و نیازمند همکاری و مشارکت حداکثری بخش های دولتی، غیر دولتی، مردمی و خیرین است.
معاون اقتصادی استاندار ایلام یادآور شد: باید برنامه ریزی و تقسیم کار در پذیرایی و اسکان زائران صورت گیرد تا در این راستا با مدیریت چند گانه مواجه نشویم و به عنوان پشتیبان از موکب ها به صورت مناسب حمایت کنیم تا خدمات مطلوب و بسیار قابل قبولی به زائران ارائه دهند.
عسگری گفت: به دنبال افزایش رضایت زائران اربعین حسینی هستیم و باید همه مسایل و مشکلات زائران در خصوص اسکان، پذیرایی و خدمات دهی در ایام خاص به ویژه در بازگشت زائران و در ساعت شب به صورت مطلوب و مناسب برطرف شود.
وی خواستار شناسایی مسائل و مشکلات زائران حسینی در بحث اسکان و پذیرایی شد و گفت: در نشست آتی باید این مسایل دسته بندی و راهکار عملیاتی برای رفع آنها برطرف شود.
در این نشست همچنین اعلام شد که از ظرفیت پشتیبانی استان های معین همدان، اصفهان و لرستان و سایر استان های کشور نیز استفاده شود.
مرز بین المللی مهران در فاصله 85 کیلومتری مرکز ایلام به واسطه برخورداری از کوتاهی مسافت و امنیت یکی از کانون های پرتردد زائران حسینی است.


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: کمیته پشتیبانی ستاد اربعین حسینی - ستاد اربعین حسینی

مطالب مشابه


36532
برگزاری سومین جلسه ستاد مرکزی اربعین/ گذرنامه و روادیدِ عراقِ زائرین مجدّانه کنترل خواهد شد
در سومین جلسه ستاد مرکزی اربعین بر اجرای مجدّانه و اطمینان بخش مقررات، برای کنترل مدارک قانونی زائرین اربعین تأکید شد.
 1396/05/04
36531
گزارش اجرای طرح نائب الشهید خدمت مقام معظم رهبری و مقامات دولتی و حتی مقامات عراقی ارائه شد/این طرح جزو چند اقدام خوب و مؤثر دراربعین سال گذشته بود که درخشید
حجت الاسلام احمدی:طرح نیابت شهدا پیشنهادوایده بسیار خوبی بودکه به برکت خون شهدا و به یمن انفاس شهدای کربلا به نحو بسیارخوبی دراربعین ۹۵ اجرا شد.
 1396/05/04
36530
در نشست هیئت اندیشه‌ورز اربعین مطرح شد؛ همکاری مراکز پژوهشی و آموزشی با جامعه دانشگاهیان و حوزویان در اربعین
در نشست هیئت اندیشه‌ورز اربعین که با حضور معاونان کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین برگزار شد، بر لزوم همکاری مراکز پژوهشی و آموزشی با جامعه دانشگاهیان طی جریان عظیم پیاده‌روی اربعین حسینی تاکید شد
 1396/05/04

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات