ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


برگزاری جلسه هم اندیشی مدیران شبکه های ماهواره ای شیعی مستقر در قم


جلسه هم اندیشی مدیران شبکه های ماهواره ای شیعی مستقر در قم تشکیل گردید.

بنا به گزارش خبرنگار الاربعین، جلسه هم اندیشی مدیران شبکه های ماهواره ای شیعی مستقر در قم تشکیل گردید.

بنا بر این گزارش، در این جلسه که با حضور با حجت الاسلام و المسلمین دکتر حميد احمدی، رئیس کمیته فرهنگی آموزشی ستاد مرکزی اربعین و همچنین جناب اقای دکتر سید محمد رضا خوشرو، مسئول کارگروه رسانه و فضای مجازی همراه بود مدیران برخی شبکه های ماهواره ای شیعی مستقر در قم به شرح ذیل حاضر بودند:

  • جناب حجت الاسلام سيد جعفر علوی ، قائم مقام شبکه جهانی ولایت
  • جناب حجت الاسلام والمسلمین صافی ، مدير دفتر قم شبکه المعارف
  • جناب آقای حلمی : مدیر شبکه تلویزیونی هدهد
  • جناب آقای توکلی: مدیر روابط عمومی شبکه ولایت
  • جناب آقای محقق: مدیر تولید شبکه ولایت
  • جناب اقای موسوی کیا: مدیر توليد شبکه تلویزیونی ثامن

در ابتدای جلسه اقای دکتر خوشرو مسئول کارگروه رسانه و فضای مجازی کمیته فرهنگی آموزشی ستاد مرکزی اربعین ضمن تشکر از حضور مدیران و نمایندگان محترم شبکه ها، در مورد اهمیت این نشست ها و نیاز به  هم انديشی و برنامه ریزی برای مقابله با هجمه شبکه های وهابی و بهائئ به مبانی اعتقادی شيعه از جمله مراسم عظيم اربعين حسينی تآکيد  نمودند.

ایشان مراسم اربعين حسينی(ع) را از معدود رویدادهاي تاريخ تشيع دانستند که منجر شده مذهب از انفعال ناشی از فشارها و هجمه های گروه های مختلف خارج شود که نباید براحتی از ان گذشت.

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین دکتر احمدی رئيس کمیته فرهنگی آموزشی اربعین، ضمن خوش آمد گویی و تشکر از حضور مدیران و نمایندگان شبکه ها، در مورد ساختار و اعضای ستاد مرکزی اربعین و به ویژه اهداف و سیاست های کمیته فرهنگی اربعین مواردی را اشاره فرمودند و شبکه های ماهواره ای را دارای ظرفیت بسیار خوبی برای رسیدن به اهداف آموزشی و فرهنگ سازی این کمیته دانستند.

در ادامه مدیران شبکه های ماهواره ای شیعه مستقر در قم هم نقطه نظرات ، مشکلات فعاليت رسانه ای در سال گذشته و پيشنهادات برای پوشش بهینه رسانه ای مراسم اربعین سال جاری بیان داشتند.


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: اربعین حسینی - ستاد مرکزی اربعین - حمید احمدی - سیدرضا خوشرو- شبکه های ماهواره ای شیعی

مطالب مشابه


36189
ای شما که به انسان بودن معنی دادید، یک ملت، در طول یک تاریخ، در اندوه شما ضجه می کند
از آن روز دردناک که خیال نیز از تصورش می هراسد و دل از دردش پاره می شود چشم های این ملت از اشک خشک نشده است.
 1396/03/29
36186
استقرار مبلغان در دو مرز شلمچه و چزابه
کمیته فرهنگی آموزشی اربعین استان خوزستان در جریان پیاده‌روی عظیم اربعین امسال نیز نسبت به استقرار مبلغان در دو مرز شلمچه و چزابه اقدام می‌کند.
 1396/03/28
36183
استاندار کرمانشاه گفت: در نشست اخير ستاد مركزي اربعين حسيني موضوع عبور زوار اباعبدالحسين (ع) در ايام اربعين از طريق مرز خسروي قطعي شد
به گزارش کمیته فرهنگی اربعین به نقل از واحد خبر روابط عمومی و امور بین الملل استانداری کرمانشاه؛ دکتر رازانی صبح امروز در دومین نشست کارگروه توسعه صادرات غیرنفتی و روابط خارجی استان کرمانشاه اظهار داشت: نشست اخير ستاد مركزي اربعين حسيني با حضور تمامي دستگاه هاي ذي ربط برگزار شد و در اين نشست آخرين بررسي ها در مورد مرز خسروي صورت گرفت و عبور زوار از طريق اين مرز مهم در امسال قطعي شد.
 1396/03/28

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات