ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


برقراری 4 پرواز فوق‌العاده به نجف در ایام اربعین


مدیر کل فرودگاه مهرآباد از برقراری چهار پرواز فوق العاده به مقصد نجف در ایام اربعین خبر داد.

علی رستمی با بیان این‌که شرکت هواپیمایی معراج با توجه به بالا بودن حجم انبوه تقاضای زائران عتبات عالیات اقدام به برقراری چهار پرواز فوق العاده به مقصد نجف کرده است گفت: با وجود متوقف شدن انجام پروازهای بین المللی در فرودگاه مهرآباد برای پاسخ دادن به نیاز مسافران عتبات عالیات این چهار پرواز در روزهای آینده انجام خواهد شد.

به گفته وی،‌ هماهنگی‌های لازم با سازمان هواپیمایی کشوری، فرودگاه بین المللی مهرآباد، اداره گذر نامه، نیروی انتظامی و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی انجام گرفته تا این چهار پرواز فوق العاده به صورت مستقیم در خط پروازی تهران – نجف پرواز کنند.

به گزارش ایسنا، در روزهای گذشته مرتضی دهقان مدیر کل دفتر نظارت بر فرودگاه‌ها، شرکت‌های و موسسات هوانوردی سازمان هواپیمایی کشوری از صادر شدن مجوز 257 پرواز فوق العاده به مقاصد نجف و بغداد در ایام اربعین حسینی خبر داده بود.


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: پیاده روی ، اربعین ، کربلا ، فرودگاه مهرآباد

مطالب مشابه


35680
رویکرد مردمی اربعین حفظ شود
عضو کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین و معاون اداره کل فرهنگی شهرداری تهران با تاکید بر اینکه باید رویکرد مردمی اربعین را حفظ کرد،‌ افزود: عشق و ارادت مردم در کانال مردمی می‌تواند اثربخشی بسیار بهتری را به منصه ظهور و بروز برساند.
 1396/02/03
35672
حضور مبلغه های اربعین در مسابقات بین‌المللی قرآن
مسئول شورای راهبری بانوان کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین حسینی با اشاره به حضور نخستین بار بانوان در مسابقات قرآن کریم از جمله مبلغات مراسم پیاده‌روی اربعین حسینی، اظهار کرد: این اقدام می‌تواند سبب پویایی جامعه قرآنی بانوان و بازتعریف تعامل آنان با جهان اسلام باشد.
 1396/02/02
35671
همایش تجلیل و تقدیر از خیرین و خادمین پیاده روی اربعین حسینی
همایش تجلیل و تقدیر از خیرین و خادمین پیاده روی اربعین حسینی باحضور استاندار کربلا و هیات همراه روز پنج شنبه در سالن آمفی تئاتر دانشگاه صنعتی و نوشیروانی بابل برگزارشد
 1396/02/02

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات