ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


فراخوان سوگواره عاشورایی عبرات


لحظه ها هرچه مهم تر باشند، ارزش بیشتری برای ثبت دارند، بی گمان ثبت لحظات عاشقانه عزاداران حسینی و تولید محتوا در این زمینه کمکی به بازنمایی فرهنگ عاشورا خواهد بود. به همین منظورسوگواره عاشورایی عبرات تلاش دارد لحظه های عاشورایی ثبت شده شما را در قالب یک مسابقه به نمایش بگذارد.

به گزارش روابط عمومی خانه شهریاران جوان، شرکت کنندگان در این سوگواره می توانند آثار خود را در زمینه های عکس، دلنوشته، نماهنگ، شعر و مستند به دبیرخانه سوگواره عبرات به آدرس خیابان میرعماد، نبش کوچه هشتم، پلاک 23، خانه شهریاران جوان، طبقه پنجم بفرستند. شرکت کنندگان هم چنین می توانند با شرکت در پیاده روی بزرگ حسینی، لحظه های عاشورایی  خود را به ثبت رسانده و در بخش مسابقه شرکت دهند. 

علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره 88740004 تماس حاصل نمایند.
برندگان سوگواره عاشورایی کمک هزینه سفر به عتبات عالیات دریافت خواهند کرد.


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: اربعین سایت الاربعین سوگواره عبرات

مطالب مشابه


35704
از ابداع 30 طرح نذری تا ارتباط‌گیری با عشیره‌های عراقی
مسئول دو موکب شباب العلویون و فاطمةالزهرا(س) درباره فعالیت‌هایی که در ایام اربعین سال گذشته و برنامه‌های سال جاری دارد،‌ اظهار کرد: سال گذشته 30 طرح نذری را راه‌اندازی کردیم تا هر کس بنا به وسع خود در این طرح شرکت کند که نذورات شامل برنج، گوشت، پتو، موکت و ... بود.
 1396/02/06
35680
رویکرد مردمی اربعین حفظ شود
عضو کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین و معاون اداره کل فرهنگی شهرداری تهران با تاکید بر اینکه باید رویکرد مردمی اربعین را حفظ کرد،‌ افزود: عشق و ارادت مردم در کانال مردمی می‌تواند اثربخشی بسیار بهتری را به منصه ظهور و بروز برساند.
 1396/02/03
35672
حضور مبلغه های اربعین در مسابقات بین‌المللی قرآن
مسئول شورای راهبری بانوان کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین حسینی با اشاره به حضور نخستین بار بانوان در مسابقات قرآن کریم از جمله مبلغات مراسم پیاده‌روی اربعین حسینی، اظهار کرد: این اقدام می‌تواند سبب پویایی جامعه قرآنی بانوان و بازتعریف تعامل آنان با جهان اسلام باشد.
 1396/02/02

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات