ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


فراخوان سوگواره عاشورایی عبرات


لحظه ها هرچه مهم تر باشند، ارزش بیشتری برای ثبت دارند، بی گمان ثبت لحظات عاشقانه عزاداران حسینی و تولید محتوا در این زمینه کمکی به بازنمایی فرهنگ عاشورا خواهد بود. به همین منظورسوگواره عاشورایی عبرات تلاش دارد لحظه های عاشورایی ثبت شده شما را در قالب یک مسابقه به نمایش بگذارد.

به گزارش روابط عمومی خانه شهریاران جوان، شرکت کنندگان در این سوگواره می توانند آثار خود را در زمینه های عکس، دلنوشته، نماهنگ، شعر و مستند به دبیرخانه سوگواره عبرات به آدرس خیابان میرعماد، نبش کوچه هشتم، پلاک 23، خانه شهریاران جوان، طبقه پنجم بفرستند. شرکت کنندگان هم چنین می توانند با شرکت در پیاده روی بزرگ حسینی، لحظه های عاشورایی  خود را به ثبت رسانده و در بخش مسابقه شرکت دهند. 

علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره 88740004 تماس حاصل نمایند.
برندگان سوگواره عاشورایی کمک هزینه سفر به عتبات عالیات دریافت خواهند کرد.


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: اربعین سایت الاربعین سوگواره عبرات

مطالب مشابه


36189
ای شما که به انسان بودن معنی دادید، یک ملت، در طول یک تاریخ، در اندوه شما ضجه می کند
از آن روز دردناک که خیال نیز از تصورش می هراسد و دل از دردش پاره می شود چشم های این ملت از اشک خشک نشده است.
 1396/03/29
36186
استقرار مبلغان در دو مرز شلمچه و چزابه
کمیته فرهنگی آموزشی اربعین استان خوزستان در جریان پیاده‌روی عظیم اربعین امسال نیز نسبت به استقرار مبلغان در دو مرز شلمچه و چزابه اقدام می‌کند.
 1396/03/28
36183
استاندار کرمانشاه گفت: در نشست اخير ستاد مركزي اربعين حسيني موضوع عبور زوار اباعبدالحسين (ع) در ايام اربعين از طريق مرز خسروي قطعي شد
به گزارش کمیته فرهنگی اربعین به نقل از واحد خبر روابط عمومی و امور بین الملل استانداری کرمانشاه؛ دکتر رازانی صبح امروز در دومین نشست کارگروه توسعه صادرات غیرنفتی و روابط خارجی استان کرمانشاه اظهار داشت: نشست اخير ستاد مركزي اربعين حسيني با حضور تمامي دستگاه هاي ذي ربط برگزار شد و در اين نشست آخرين بررسي ها در مورد مرز خسروي صورت گرفت و عبور زوار از طريق اين مرز مهم در امسال قطعي شد.
 1396/03/28

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات