ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


با تشدید تدابیر امنیتی در پایتخت عراق در آستانه اربعین جاده‌های اصلی بغداد بسته شدند


در چارچوب تشدید تدابیر امنیتی در بغداد در آستانه اربعین حسینی (ع)، جاده‌های اصلی پایتخت بسته شدند

نیروهای امنیتی عراق در آستانه اربعین حسینی (ع) و به منظور حفظ امنیت عزاداران، تدابیر شدیدی را در پایتخت برقرار کرده‌اند.

خبرگزاری «وردنا» اعلام کرد که در همین راستا، جاده‌های اصلی بغداد بسته‌ شدند.

این در حالی است که میلیون‌ها نفر از بغداد و استانهای مختلف عراقی روانه کربلای معلی شده‌اند تا در اربعین حسینی (شنبه آینده) در این شهر عزاداری کنند و حرم حضرت امام حسین (ع) و حضرت عباس (ع) را زیارت کنند.

در چنین شرایطی، امروز فرماندهی عملیات بغداد اعلام کرد که یک خودروی بمب‌گذاری شده و یک کمربند انفجاری و میزانی از تجهیزات نظامی را در اطراف بغداد توقیف کرده‌اند.

 

منبع: فارس


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: اربعين - كربلا - بغداد

مطالب مشابه


35680
رویکرد مردمی اربعین حفظ شود
عضو کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین و معاون اداره کل فرهنگی شهرداری تهران با تاکید بر اینکه باید رویکرد مردمی اربعین را حفظ کرد،‌ افزود: عشق و ارادت مردم در کانال مردمی می‌تواند اثربخشی بسیار بهتری را به منصه ظهور و بروز برساند.
 1396/02/03
35672
حضور مبلغه های اربعین در مسابقات بین‌المللی قرآن
مسئول شورای راهبری بانوان کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین حسینی با اشاره به حضور نخستین بار بانوان در مسابقات قرآن کریم از جمله مبلغات مراسم پیاده‌روی اربعین حسینی، اظهار کرد: این اقدام می‌تواند سبب پویایی جامعه قرآنی بانوان و بازتعریف تعامل آنان با جهان اسلام باشد.
 1396/02/02
35671
همایش تجلیل و تقدیر از خیرین و خادمین پیاده روی اربعین حسینی
همایش تجلیل و تقدیر از خیرین و خادمین پیاده روی اربعین حسینی باحضور استاندار کربلا و هیات همراه روز پنج شنبه در سالن آمفی تئاتر دانشگاه صنعتی و نوشیروانی بابل برگزارشد
 1396/02/02

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات