ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


خدمات رسانی تیم سه هزار نفره شهرداری تهران به زائران حسینی در کربلا آغاز شد


معاون خدمات شهری شهرداری تهران گفت: سه هزار نفر از پرسنل شهرداری تهران برای خدمت رسانی به زائران اربعین حسینی به کربلا اعزام شده اند که خدمات شهری خود را از امروز آغاز کردند

'مجتبی عبداللهی' روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این افراد طی سه روز گذشته در قالب سه کاروان و با استفاده از 63 دستگاه اتوبوس به کربلا اعزام شده اند.

به گفته وی، براساس تفاهم نامه منعقد شده میان شهرداری تهران و استانداری کربلا، فعالیت های مربوط به خدمات شهری از جمله نظافت و خدمت رسانی به زوار اربعین حسینی شهر کربلا ، با محوریت شهرداری تهران انجام می شود.

عبداللهی با اشاره به اینکه دو کاروان خدماتی اعزامی شهرداری تهران در شهر کربلا مستقر شده اند، اظهار کرد: فعالیت های خدماتی گروههای اعزامی شهرداری تهران در شهر کربلا در سه بخش از جمله مرز، مسیر نجف به کربلا و داخل شهر کربلا انجام می شود.

وی تصریح کرد: خدمات رسانی به زایران در محدوده مرزی دو کشور را باغ موزه دفاع مقدس و نیروهای کاری مناطق 4، 5 و 6 شهرداری تهران بر عهده دارند و بسیج شهرداری نیز خدمات خود را از طریق احداث ایستگاه و کمپ های موقت در طول مسیر به زایران ارائه می کند.

معاون خدمات شهری شهرداری تهران افزود: نظافت شهر کربلا در این ایام نیز به صورت دستی و با حضور کارگران اعزامی شهرداری تهران انجام می شود.

به گفته عبداللهی، بازگشت گروههای کاری شهرداری تهران پس از اربعین و با انجام ماموریت های محوله در حوزه ارائه خدمات شهری و نظافت شهر کربلا، در سه مرحله انجام می شود.

منبع: ایرنا


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: اربعین، کاروان حسینی، اربعین، امام حسین

مطالب مشابه


36189
ای شما که به انسان بودن معنی دادید، یک ملت، در طول یک تاریخ، در اندوه شما ضجه می کند
از آن روز دردناک که خیال نیز از تصورش می هراسد و دل از دردش پاره می شود چشم های این ملت از اشک خشک نشده است.
 1396/03/29
36186
استقرار مبلغان در دو مرز شلمچه و چزابه
کمیته فرهنگی آموزشی اربعین استان خوزستان در جریان پیاده‌روی عظیم اربعین امسال نیز نسبت به استقرار مبلغان در دو مرز شلمچه و چزابه اقدام می‌کند.
 1396/03/28
36183
استاندار کرمانشاه گفت: در نشست اخير ستاد مركزي اربعين حسيني موضوع عبور زوار اباعبدالحسين (ع) در ايام اربعين از طريق مرز خسروي قطعي شد
به گزارش کمیته فرهنگی اربعین به نقل از واحد خبر روابط عمومی و امور بین الملل استانداری کرمانشاه؛ دکتر رازانی صبح امروز در دومین نشست کارگروه توسعه صادرات غیرنفتی و روابط خارجی استان کرمانشاه اظهار داشت: نشست اخير ستاد مركزي اربعين حسيني با حضور تمامي دستگاه هاي ذي ربط برگزار شد و در اين نشست آخرين بررسي ها در مورد مرز خسروي صورت گرفت و عبور زوار از طريق اين مرز مهم در امسال قطعي شد.
 1396/03/28

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات