ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


قرارگاه اربعين در استان خوزستان اعلام كرد: مرز شلمچه مسدود شد


قرارگاه اربعين در استان خوزستان در اطلاعيه شماره ۲خود اعلام كرد: با توجه به مسدود شدن مرز شلمچه، مشتاقان زيارت اربعين تا اطلاع ثانوي از مراجعه به اين مرز خودداري نمايند.

با توجه به مسدود شدن مرز شلمچه از روز جمعه، از مشتاقان زيارت اربعين خواست تا اطلاع ثانوي از مراجعه به مرز شلمچه خودداري نمايند.

در متن اين اطلاعيه آمده است: ضمن تشكر از همكاري خوب زائران با قرارگاه‌هاي اربعين و نيروي‌هاي اجرايي مستقر در مرزها، به اطلاع تماميمشتاقان زيارت اربعين مي‌رساند: با توجه به اينكه مرز شلمچه بدليل تجهيز امكانات و تامين نيروي انساني لازم بطور موقت از سوي طرف عراقي مسدود شده است، از زائران عزيزي كه مي‌خواهند از طريق مرزهاي استان خوزستان راهي عراق شوند، خواهشمند است تا اطلاع ثانوي از مراجعه به مرز شلمچه خودداري نمايند.


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: اربعین بسته شدن مرز شلمچه

مطالب مشابه


35704
از ابداع 30 طرح نذری تا ارتباط‌گیری با عشیره‌های عراقی
مسئول دو موکب شباب العلویون و فاطمةالزهرا(س) درباره فعالیت‌هایی که در ایام اربعین سال گذشته و برنامه‌های سال جاری دارد،‌ اظهار کرد: سال گذشته 30 طرح نذری را راه‌اندازی کردیم تا هر کس بنا به وسع خود در این طرح شرکت کند که نذورات شامل برنج، گوشت، پتو، موکت و ... بود.
 1396/02/06
35680
رویکرد مردمی اربعین حفظ شود
عضو کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین و معاون اداره کل فرهنگی شهرداری تهران با تاکید بر اینکه باید رویکرد مردمی اربعین را حفظ کرد،‌ افزود: عشق و ارادت مردم در کانال مردمی می‌تواند اثربخشی بسیار بهتری را به منصه ظهور و بروز برساند.
 1396/02/03
35672
حضور مبلغه های اربعین در مسابقات بین‌المللی قرآن
مسئول شورای راهبری بانوان کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین حسینی با اشاره به حضور نخستین بار بانوان در مسابقات قرآن کریم از جمله مبلغات مراسم پیاده‌روی اربعین حسینی، اظهار کرد: این اقدام می‌تواند سبب پویایی جامعه قرآنی بانوان و بازتعریف تعامل آنان با جهان اسلام باشد.
 1396/02/02

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات