ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


قرارگاه اربعين در استان خوزستان اعلام كرد: مرز شلمچه مسدود شد


قرارگاه اربعين در استان خوزستان در اطلاعيه شماره ۲خود اعلام كرد: با توجه به مسدود شدن مرز شلمچه، مشتاقان زيارت اربعين تا اطلاع ثانوي از مراجعه به اين مرز خودداري نمايند.

با توجه به مسدود شدن مرز شلمچه از روز جمعه، از مشتاقان زيارت اربعين خواست تا اطلاع ثانوي از مراجعه به مرز شلمچه خودداري نمايند.

در متن اين اطلاعيه آمده است: ضمن تشكر از همكاري خوب زائران با قرارگاه‌هاي اربعين و نيروي‌هاي اجرايي مستقر در مرزها، به اطلاع تماميمشتاقان زيارت اربعين مي‌رساند: با توجه به اينكه مرز شلمچه بدليل تجهيز امكانات و تامين نيروي انساني لازم بطور موقت از سوي طرف عراقي مسدود شده است، از زائران عزيزي كه مي‌خواهند از طريق مرزهاي استان خوزستان راهي عراق شوند، خواهشمند است تا اطلاع ثانوي از مراجعه به مرز شلمچه خودداري نمايند.


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: اربعین بسته شدن مرز شلمچه

مطالب مشابه


36189
ای شما که به انسان بودن معنی دادید، یک ملت، در طول یک تاریخ، در اندوه شما ضجه می کند
از آن روز دردناک که خیال نیز از تصورش می هراسد و دل از دردش پاره می شود چشم های این ملت از اشک خشک نشده است.
 1396/03/29
36186
استقرار مبلغان در دو مرز شلمچه و چزابه
کمیته فرهنگی آموزشی اربعین استان خوزستان در جریان پیاده‌روی عظیم اربعین امسال نیز نسبت به استقرار مبلغان در دو مرز شلمچه و چزابه اقدام می‌کند.
 1396/03/28
36183
استاندار کرمانشاه گفت: در نشست اخير ستاد مركزي اربعين حسيني موضوع عبور زوار اباعبدالحسين (ع) در ايام اربعين از طريق مرز خسروي قطعي شد
به گزارش کمیته فرهنگی اربعین به نقل از واحد خبر روابط عمومی و امور بین الملل استانداری کرمانشاه؛ دکتر رازانی صبح امروز در دومین نشست کارگروه توسعه صادرات غیرنفتی و روابط خارجی استان کرمانشاه اظهار داشت: نشست اخير ستاد مركزي اربعين حسيني با حضور تمامي دستگاه هاي ذي ربط برگزار شد و در اين نشست آخرين بررسي ها در مورد مرز خسروي صورت گرفت و عبور زوار از طريق اين مرز مهم در امسال قطعي شد.
 1396/03/28

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات