ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


برپایی ایستگاههای فرهنگی در کربلا


رییس ستاد فرهنگی اربعین و مناسبت های ویژه از کربلا خبر داد:

ایستگاههای فرهنگی جهت خدمت رسانی به زائران اربعین حسینی در کربلا بر پا شده است. از فعالیت های این ایستگاهها می توان به توزیع بسته های فرهنگی بین زوار حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام اشاره کرد.

حجت الاسلام و المسلمین دکتر احمدی افزود مبلغان جهت پاسخگویی به مسائل شرعی و برگزاری حلقه های معرفت با جوانان در این ایستگاهها مستقر می باشند.

همچنین راویان واقعه اربعین را در این ایستگاهها روایت می کنند. زائران گرامی در کربلا می توانند با حضور در شارع شهدا از خدمات ایستگاه فرهنگی برپا شده در کربلا بهرمند شوند.
 


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: اربعین ایستگاه فرهنگی کربلا

مطالب مشابه


36189
ای شما که به انسان بودن معنی دادید، یک ملت، در طول یک تاریخ، در اندوه شما ضجه می کند
از آن روز دردناک که خیال نیز از تصورش می هراسد و دل از دردش پاره می شود چشم های این ملت از اشک خشک نشده است.
 1396/03/29
36186
استقرار مبلغان در دو مرز شلمچه و چزابه
کمیته فرهنگی آموزشی اربعین استان خوزستان در جریان پیاده‌روی عظیم اربعین امسال نیز نسبت به استقرار مبلغان در دو مرز شلمچه و چزابه اقدام می‌کند.
 1396/03/28
36183
استاندار کرمانشاه گفت: در نشست اخير ستاد مركزي اربعين حسيني موضوع عبور زوار اباعبدالحسين (ع) در ايام اربعين از طريق مرز خسروي قطعي شد
به گزارش کمیته فرهنگی اربعین به نقل از واحد خبر روابط عمومی و امور بین الملل استانداری کرمانشاه؛ دکتر رازانی صبح امروز در دومین نشست کارگروه توسعه صادرات غیرنفتی و روابط خارجی استان کرمانشاه اظهار داشت: نشست اخير ستاد مركزي اربعين حسيني با حضور تمامي دستگاه هاي ذي ربط برگزار شد و در اين نشست آخرين بررسي ها در مورد مرز خسروي صورت گرفت و عبور زوار از طريق اين مرز مهم در امسال قطعي شد.
 1396/03/28

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات