ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


برپایی ایستگاههای فرهنگی در کربلا


رییس ستاد فرهنگی اربعین و مناسبت های ویژه از کربلا خبر داد:

ایستگاههای فرهنگی جهت خدمت رسانی به زائران اربعین حسینی در کربلا بر پا شده است. از فعالیت های این ایستگاهها می توان به توزیع بسته های فرهنگی بین زوار حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام اشاره کرد.

حجت الاسلام و المسلمین دکتر احمدی افزود مبلغان جهت پاسخگویی به مسائل شرعی و برگزاری حلقه های معرفت با جوانان در این ایستگاهها مستقر می باشند.

همچنین راویان واقعه اربعین را در این ایستگاهها روایت می کنند. زائران گرامی در کربلا می توانند با حضور در شارع شهدا از خدمات ایستگاه فرهنگی برپا شده در کربلا بهرمند شوند.
 


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: اربعین ایستگاه فرهنگی کربلا

مطالب مشابه


36999
هم‌اندیشی علمی دانشمندان درباره اربعین؛ تراث فرهنگی برای آیندگان
رئیس کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین اظهار کرد: فرصت هم‌اندیشی اساتید دانشگاه‌های علامه طباطبایی و تهران با دانشگاه کربلا فراهم شده است که این اقدام باید به عنوان تراث فرهنگی به نسل‌های بعد منتقل شود.
 1396/07/03
36997
تمایل عراق برای ادامه فعالیت قطار تهران ـ کربلا
معاون نظارت و برنامه‌ریزی بر سیر حرکت قطارهای مسافربری راه‌آهن گفت: عراق مایل است که فعالیت قطار تهران ـ کربلا ادامه پیدا کند، ظرفیت قطار بصره تا کربلا زیاد است اما مردم عراق زیاد از قطار استفاده نمی‌کنند و امکان استفاده از ظرفیت قطار تهران ـ‌ کربلا برای زائرین ایرانی وجود دارد.
 1396/07/03
36996
محبت، اساس اجرای درس‌های سیدالشهدا(ع) است
در جلسه ستاد اربعین استان اصفهان بر این موضوع تاکید شد که محبت باید زمینه‌ساز اجرایی شدن درس‌های سیدالشهدا باشد و از جمله درس‌هایی که باید در اربعین امسال به آن توجه ویژه داشت، اقامه نماز جماعت است.
 1396/07/02

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات