ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


برپایی ایستگاههای فرهنگی در کربلا


رییس ستاد فرهنگی اربعین و مناسبت های ویژه از کربلا خبر داد:

ایستگاههای فرهنگی جهت خدمت رسانی به زائران اربعین حسینی در کربلا بر پا شده است. از فعالیت های این ایستگاهها می توان به توزیع بسته های فرهنگی بین زوار حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام اشاره کرد.

حجت الاسلام و المسلمین دکتر احمدی افزود مبلغان جهت پاسخگویی به مسائل شرعی و برگزاری حلقه های معرفت با جوانان در این ایستگاهها مستقر می باشند.

همچنین راویان واقعه اربعین را در این ایستگاهها روایت می کنند. زائران گرامی در کربلا می توانند با حضور در شارع شهدا از خدمات ایستگاه فرهنگی برپا شده در کربلا بهرمند شوند.
 


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: اربعین ایستگاه فرهنگی کربلا

مطالب مشابه


35680
رویکرد مردمی اربعین حفظ شود
عضو کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین و معاون اداره کل فرهنگی شهرداری تهران با تاکید بر اینکه باید رویکرد مردمی اربعین را حفظ کرد،‌ افزود: عشق و ارادت مردم در کانال مردمی می‌تواند اثربخشی بسیار بهتری را به منصه ظهور و بروز برساند.
 1396/02/03
35672
حضور مبلغه های اربعین در مسابقات بین‌المللی قرآن
مسئول شورای راهبری بانوان کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین حسینی با اشاره به حضور نخستین بار بانوان در مسابقات قرآن کریم از جمله مبلغات مراسم پیاده‌روی اربعین حسینی، اظهار کرد: این اقدام می‌تواند سبب پویایی جامعه قرآنی بانوان و بازتعریف تعامل آنان با جهان اسلام باشد.
 1396/02/02
35671
همایش تجلیل و تقدیر از خیرین و خادمین پیاده روی اربعین حسینی
همایش تجلیل و تقدیر از خیرین و خادمین پیاده روی اربعین حسینی باحضور استاندار کربلا و هیات همراه روز پنج شنبه در سالن آمفی تئاتر دانشگاه صنعتی و نوشیروانی بابل برگزارشد
 1396/02/02

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات