ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


مجمع جهانی اهل‌بیت(ع) نقش مهمی در ستاد اربعین دارد


حجت‌الاسلام احمدی در مورد نقش مجمع جهانی اهل‌بیت(ع) در کمیته فرهنگی ستاد اربعین گفت: مجمع جهانی اهل‌بیت(ع) عهده‌دار بخش بین‌الملل است و این مجمع به عنوان یکی از اعضای کمیته فرهنگی ستاد اربعین، نقش مهمی در این زمینه دارد.

به گزارش خبرگزاری اهل‌بیت(ع) ـ ابنا ـ نشست خبری دومین سوگواره شعر ویژه اربعین، ظهر امروز یکشنبه 27 تیرماه در ستاد مرکزی اربعین برگزار شد.

حجت‌الاسلام احمدی در پاسخ به خبرنگار ابنا در مورد نقش مجمع جهانی اهل‌بیت(ع) در کمیته فرهنگی ستاد اربعین گفت: مجمع جهانی اهل‌بیت(ع) و جامعة المصطفی العالمیه عهده‌دار بخش بین‌الملل هستند، البته مجمع جهانی اهل‌بیت(ع) در کشورهای مختلف به تبلیغ و ترویج معارف اهل‌بیت(ع) می‌پردازد و یکی از اعضای کمیته فرهنگی ستاد اربعین است که نقش مهمی در این زمینه دارد.

وی در پاسخ به دیگر خبرنگاران در مورد مجموعه اشعار منتخب سال گذشته گفت: مجموعه شعرهای منتخب از سال گذشته چاپ شده است، این شعرها به دو زبان فارسی و عربی بودند.

همچنین برقعی در پاسخ به خبرنگاران گفت: دوم یا سوم محرم، اختتامیه عبرات را داریم تا از آثار تقدیرشده در حوزه‌های آهنگسازی، سرود، مداحی، کلیپ و نماهنگ، استفاده شود.


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: اربعین حسینی - مجمع جهانی اهل‌بیت(ع) - کمیته فرهنگی اربعین

مطالب مشابه


36532
برگزاری سومین جلسه ستاد مرکزی اربعین/ گذرنامه و روادیدِ عراقِ زائرین مجدّانه کنترل خواهد شد
در سومین جلسه ستاد مرکزی اربعین بر اجرای مجدّانه و اطمینان بخش مقررات، برای کنترل مدارک قانونی زائرین اربعین تأکید شد.
 1396/05/04
36531
گزارش اجرای طرح نائب الشهید خدمت مقام معظم رهبری و مقامات دولتی و حتی مقامات عراقی ارائه شد/این طرح جزو چند اقدام خوب و مؤثر دراربعین سال گذشته بود که درخشید
حجت الاسلام احمدی:طرح نیابت شهدا پیشنهادوایده بسیار خوبی بودکه به برکت خون شهدا و به یمن انفاس شهدای کربلا به نحو بسیارخوبی دراربعین ۹۵ اجرا شد.
 1396/05/04
36530
در نشست هیئت اندیشه‌ورز شورای راهبری بانوان اربعین مطرح شد؛ همکاری مراکز پژوهشی و آموزشی با جامعه دانشگاهیان و حوزویان در اربعین
در نشست هیئت اندیشه‌ورز شورای راهبری بانوان اربعین که با حضور معاونان کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین برگزار شد، بر لزوم همکاری مراکز پژوهشی و آموزشی با جامعه دانشگاهیان طی جریان عظیم پیاده‌روی اربعین حسینی تاکید شد
 1396/05/04

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات