ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


مجمع جهانی اهل‌بیت(ع) نقش مهمی در ستاد اربعین دارد


حجت‌الاسلام احمدی در مورد نقش مجمع جهانی اهل‌بیت(ع) در کمیته فرهنگی ستاد اربعین گفت: مجمع جهانی اهل‌بیت(ع) عهده‌دار بخش بین‌الملل است و این مجمع به عنوان یکی از اعضای کمیته فرهنگی ستاد اربعین، نقش مهمی در این زمینه دارد.

به گزارش خبرگزاری اهل‌بیت(ع) ـ ابنا ـ نشست خبری دومین سوگواره شعر ویژه اربعین، ظهر امروز یکشنبه 27 تیرماه در ستاد مرکزی اربعین برگزار شد.

حجت‌الاسلام احمدی در پاسخ به خبرنگار ابنا در مورد نقش مجمع جهانی اهل‌بیت(ع) در کمیته فرهنگی ستاد اربعین گفت: مجمع جهانی اهل‌بیت(ع) و جامعة المصطفی العالمیه عهده‌دار بخش بین‌الملل هستند، البته مجمع جهانی اهل‌بیت(ع) در کشورهای مختلف به تبلیغ و ترویج معارف اهل‌بیت(ع) می‌پردازد و یکی از اعضای کمیته فرهنگی ستاد اربعین است که نقش مهمی در این زمینه دارد.

وی در پاسخ به دیگر خبرنگاران در مورد مجموعه اشعار منتخب سال گذشته گفت: مجموعه شعرهای منتخب از سال گذشته چاپ شده است، این شعرها به دو زبان فارسی و عربی بودند.

همچنین برقعی در پاسخ به خبرنگاران گفت: دوم یا سوم محرم، اختتامیه عبرات را داریم تا از آثار تقدیرشده در حوزه‌های آهنگسازی، سرود، مداحی، کلیپ و نماهنگ، استفاده شود.


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: اربعین حسینی - مجمع جهانی اهل‌بیت(ع) - کمیته فرهنگی اربعین

مطالب مشابه


35704
از ابداع 30 طرح نذری تا ارتباط‌گیری با عشیره‌های عراقی
مسئول دو موکب شباب العلویون و فاطمةالزهرا(س) درباره فعالیت‌هایی که در ایام اربعین سال گذشته و برنامه‌های سال جاری دارد،‌ اظهار کرد: سال گذشته 30 طرح نذری را راه‌اندازی کردیم تا هر کس بنا به وسع خود در این طرح شرکت کند که نذورات شامل برنج، گوشت، پتو، موکت و ... بود.
 1396/02/06
35680
رویکرد مردمی اربعین حفظ شود
عضو کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین و معاون اداره کل فرهنگی شهرداری تهران با تاکید بر اینکه باید رویکرد مردمی اربعین را حفظ کرد،‌ افزود: عشق و ارادت مردم در کانال مردمی می‌تواند اثربخشی بسیار بهتری را به منصه ظهور و بروز برساند.
 1396/02/03
35672
حضور مبلغه های اربعین در مسابقات بین‌المللی قرآن
مسئول شورای راهبری بانوان کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین حسینی با اشاره به حضور نخستین بار بانوان در مسابقات قرآن کریم از جمله مبلغات مراسم پیاده‌روی اربعین حسینی، اظهار کرد: این اقدام می‌تواند سبب پویایی جامعه قرآنی بانوان و بازتعریف تعامل آنان با جهان اسلام باشد.
 1396/02/02

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات