ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


اعضاي ستاد فرهنگي اربعين اصفهان با آيت‌الله طباطبايي


اعضاي ستاد فرهنگي اربعين و مناسبتهاي ويژه استان اصفهان با آيت الله طباطبايي نژاد، نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه اصفهان ديدار كردند.

اعضاي ستاد فرهنگي اربعين و مناسبتهاي ويژه استان اصفهان با آيت الله طباطبايي نژاد، نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه اصفهان ديدار كردند.

اين جلسه در دفتر نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه اصفهان با حضور حدود ۶۰ نفر از مسؤولان و اعضاي ستاد فرهنگي اربعين ومناسبتهاي ويژه استان تشكيل شد.

در اين جلسه پس از تلاوت آياتي از كلام ا… مجيد در ابتدا حجت‌ الاسلام محمود فقيهي مسؤول ستاد فرهنگي اربعين استان ضمن تشكر از امام جمعه اصفهان و ابلاغ سلام نماينده ولي فقيه و سرپرست حجاج ايراني از حضور مدعوين قدرداني و شمه اي از فعاليتهاي فرهنگي صورت گرفته در اين ستاد را بيان كرد.

در ادامه جلسه مسؤول اجرائي ستاد ضمن بيان گزارشي از فعاليتهاي انجام شده، فعاليتهاي آينده را تشريح كرد.

سپس حجت‌الاسلام حاجي ابراهيمي قائم مقام مسؤول ستاد فرهنگي اربعين و مناسبتهاي ويژه گزارشي از عملكرد اين ستاد در ساير استانها را بيان كرد.

درپايان حاضرين از رهنمودهاي نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه اصفهان استفاده كردند.


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: اربعين - اصفهان

مطالب مشابه


35704
از ابداع 30 طرح نذری تا ارتباط‌گیری با عشیره‌های عراقی
مسئول دو موکب شباب العلویون و فاطمةالزهرا(س) درباره فعالیت‌هایی که در ایام اربعین سال گذشته و برنامه‌های سال جاری دارد،‌ اظهار کرد: سال گذشته 30 طرح نذری را راه‌اندازی کردیم تا هر کس بنا به وسع خود در این طرح شرکت کند که نذورات شامل برنج، گوشت، پتو، موکت و ... بود.
 1396/02/06
35680
رویکرد مردمی اربعین حفظ شود
عضو کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین و معاون اداره کل فرهنگی شهرداری تهران با تاکید بر اینکه باید رویکرد مردمی اربعین را حفظ کرد،‌ افزود: عشق و ارادت مردم در کانال مردمی می‌تواند اثربخشی بسیار بهتری را به منصه ظهور و بروز برساند.
 1396/02/03
35672
حضور مبلغه های اربعین در مسابقات بین‌المللی قرآن
مسئول شورای راهبری بانوان کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین حسینی با اشاره به حضور نخستین بار بانوان در مسابقات قرآن کریم از جمله مبلغات مراسم پیاده‌روی اربعین حسینی، اظهار کرد: این اقدام می‌تواند سبب پویایی جامعه قرآنی بانوان و بازتعریف تعامل آنان با جهان اسلام باشد.
 1396/02/02

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات